Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwuletnia ważność konta w prepaidach Orange

Dwuletnia ważność konta w prepaidach Orange

WitekT 5 Października 2011 16:15

0 0

Od dziś Orange wprowadza dwuletnią ważność konta na połączenia wychodzące. W promocji na 2 lata, po jej zakończeniu będzie to rok jako pozycja w standardowym cenniku.

Aby skorzystać z promocji, która obowiązuje do końca listopada, należy wysłać darmowego SMS-a o treści START na numer 8002. Mogą z niej uczestniczyć wszyscy klienci z ważnym kontem głównym, oprócz użytkowników Zetafona. Przedłużać ważność SMS-em można wielokrotnie.

Na naszą odpowiedź na ruch T-Mobile nie musieliście czekać długo. (...) Myślę, że to przekona największych niedowiarków, że potrafimy reagować błyskawicznie. Co więcej, to doskonały moment, aby teraz przenieść do nas numer, ponieważ dwuletnia ważność konta to promocja tylko do końca listopada. Od razu jednak podkreślam, że po jej zakończeniu okres ważności będziemy wydłużać do 12 miesięcy. Oczywiście Ci, którzy przedłużą konto do 24 miesięcy, zachowają dłuższą ważność - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.




Zobacz: regulamin promocji Dwa razy lepiej w Orange (plik .pdf; 69 kB).

Czy długość ważności konta prepaid jest dla Ciebie ważnym parametrem?

Bardzo ważnym
60.13%
Ważnym
25.36%
Mało ważnym
6.66%
Bardzo mało ważnym
6.55%
Nie mam zdania
1.29%

Wszystkich głosujących: 1786



Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 1204
  • 0

    1302. ~  2011-12-11 12:42:44  host: z60-01.opera-mini.net

    konto nie moze byc wyzerowane

  • 0

    1303. ~  2011-12-12 00:02:20  host: z24-07.opera-mini.net

    Może tak nie sęp, i doładuj tą kartę choć za 5zł :-p

  • 0

    1304. ~paolo  2011-12-12 18:09:30  host: 62.244.154.64

    ja sie ma ileś-tam kart sim to troche szkoda w każdą ładowac po 5zł aby przedużyć ich żywtoność - w sumie potrzebuję tylko kont mailowych przypisanych do numeru ale to moge mieć zamwiając kolejne startery za free

  • 0

    1305. ~paolo  2011-12-13 11:06:30  host: 82-160-46-104.tktelekom.pl

    czy ktos wie czy da się zrobic bezpłatnie przelew srodków SMS z jednej karty w Orange One na drugą? standardowo kosztuje to 20gr ale ponieważ przelew jest zawsze w pełnych złotych to na karcie zostaje 80gr a chcę jak najtaniej zasilic kilka kont aby przedłużyć ich ważność

  • 0

    1306.  2012-01-20 16:35:31

    Pamiętajcie: teraz jest "tylko" rok ważności konta, oraz został wprowadzony nowy regulamin odnośnie oferty FREE w bonusowych MB po doładowaniu konta. Aby bonus nie przepadł, należy doładować kodem konto ponownie, jakąś dowolną kwotą.

  • 0

    1307. ~Rawsky  2012-01-20 16:43:07  host: z55-07.opera-mini.net

    Calm7, dobrze zes przypomnial bo w tej sytuacji orange juz tak nie przyciaga. Ja ide do tmobile bo wieczne konto i najlebszy zasieg

  • 0

    1308. ~tux  2012-01-29 23:29:11  host: staticline56902.toya.net.pl

    Potwierdzam - termin ważności bonusu MB w OFnK też ulega przedłużeniu. Najpierw wydłuż ważność numeru, potem doładuj z bonusem. Kolejność odwrotna może nie działać.

  • 0

    1309.  2012-02-05 11:04:54

    Roczna ważność w Orange, kolejna uwaga: nie należy dopuszczać do wyzerowania konta (co najmniej 1grosz musi pozostać) ponieważ ważność naszego konta może ulec zdegradowaniu z 2 lat. Po ponownym doładowaniu np. za 5zł, nasze środki przepadną za 4dni. Należy wysłać ponownie START, wtedy będzie na 365dni.

  • 0

    1310. ~  2012-02-05 12:44:44  host: afbf187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co ty siejesz panike ? przecież jak są jakieś pakiety to po wyzerowaniu orange daje 1 grosz którego nie można ruszyć bo jest zabokowany a s pakietó wmożna dalej korzystać i nie wwańe czy sa to pakiety MB, minut czy smsow

  • 0

    1311.  2012-02-06 10:07:55

    1310). Ja sieję? Szkoda, że siebie samego nie poczytasz.. * Róbta jak chceta, ja do Waszych kont nic nie mam. Kto chce, ten skorzysta - i weźmie to pod uwagę.

  • 0

    1312. ~Calm7  2012-02-13 18:20:44  host: z49-01.opera-mini.net

    No zeruje, zeruje! Już jest nawet jeden wpis na blogu rzecznika przez osobę zdegradowaną z 2 lat do ZERA. Pozdrawiam, miłego dnia moje Ty Orange ;-D * Calm7

  • 0

    1313. ~Andrzej  2012-02-13 18:21:10  host: z41-05.opera-mini.net

    Właśnie dziś zdarzyło mi się że podczas dłuższej rozmowy wyczerpałem środki z konta głównego do 0,00 zł. Konto główne było przedłużone na dwa lata. Zostało zdegradowane do 0 dni. Po doładowaniu za 5 zł, konto główne ważne dwa dni.

  • 0

    1314. ~Calm7  2012-02-13 19:21:48  host: z49-01.opera-mini.net

    1313. Andrzej, a to Twój wpis na blogu rzecznika :-) No to dawaj START.. i cóż.. Tylko na rok. Pozdrawiam. * Calm7

  • 0

    1315. ~  2012-02-13 19:37:59  host: z03-06.opera-mini.net

    orange jest jedną z najgorszych sieci , co tu dużo tłumaczyć gdyby nie play nie byłoby nic jak mówi klasyk

  • 0

    1316. ~Andrzej  2012-02-13 20:52:34  host: z34-14.opera-mini.net

    -1314 Oczywiście zrobiłem START... i przedłużyło na 366 dni. Ja chciałem się tylko podzielić tą informacją, żeby przestrzec innych przed taką sytuacją. Pomagajmy sobie.

  • 0

    1318. ~Andrzej  2012-02-13 21:37:35  host: z34-14.opera-mini.net

    Sytuacja która zdarzyła mi się -1313- to akurat było Orange One więc żadna strata. Natomiast jeśli komuś zdarzy się taka sytuacja w Orange Free na kartę, wówczas straci cały Bonus MB.

  • 0

    1319. ~  2012-02-13 22:07:54  host: z49-01.opera-mini.net

    No jesze tego nie wiem czy się traci ten bonus MB, bo kiedys kieedyś przy zerowym koncie bonus przepadał dopiero po 30 czy 90 dniach.. Tak, wiem, teraz jest inna sytuacja, ale wszystko wyjdzie w praniu. Ale jeśli MB też przepadną, to będzie gigantyczna AWANTURA! he, he * Calm7

  • 0

    1320. ~zibi  2012-03-06 21:45:10  host: 88-199-98-103.tktelekom.pl

    Przed paroma dniami miałem 200 zł na koncie i dziś wyzerowałem "wygadałem kartę do ZERA", po czym doładowałem za 50 zł przelewem SMS ale chcę zaznaczyć że miałem wcześniej ważny stan konta prawie 2 lata a teraz po doładowaniu konto ważne 4 dni , czyli jaki bym nie sprawdził na 5 dzień wszystko przepada! ? to chyba jakieś wolne żarty musiałem znów wysyłać sms-a i teraz mam na rok, jaja z tym Orange tak mnie pod... li że przechodzę do PLAY bezwarunkowo ! ! !

  • 0

    1321. ~  2012-03-11 21:39:23  host: z37-09.opera-mini.net

    1320). Zibi. Dokładnie o tym pisałem i ostrzegałem kogo się dało.. To jest taki trick Orange: dajemy wam tak, aby zabrać, a jak nie zabierzemy, to coś innego wymyślimy i zabierzemy! * PS. Gdybyś tego nie zauważył to w tym przypadku Twoja kasa ulega zamrożeniu na 30 dni, trzeba doładować zdrapką za minimum 25zł. Jeśli tego nie zrobimy, kasa przepadnie po 30 dniach. * Calm7

  • 0

    1322. ~misiek  2012-05-30 13:15:07  host: public-gprs314065.centertel.pl

    potwierdzam tez ze orange zwraca przepadniety Bonus (tym co przedluzali na jesieni na dwa lata bonus przepadal, mimo ze system podawal info ze jest wazny 2 lata) bez problemu zlozylem reklamacje on- line, bonus zwrocili. jedyny minus- trzeba miec PUK

Dodaj swoją opinię