Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie taryfy "no limit" w Orange

Dwie taryfy "no limit" w Orange

WitekT 16 Kwietnia 2012 10:39

0 0

Wchodzą nowe abonamenty w Orange - bez limitu do wszystkich oraz bez limitu w sieci.

Taryfa no limit do wszystkich sieci kosztuje 79,99 zł (także do stacjonarnych), zaś z 350 minutami do wszystkich i nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami w Orange za 39,99 zł.

Obie oferty są bez telefonu. Ceny dla dotychczasowych klientów Orange - nowi płacą 10 zł więcej. Dodatkowo można uzyskać rabat przy zamówieniu innych usług.




Pakiety 2 GB w droższej taryfie kosztuje 19 zł, a 300 MB w tańszej - 10 zł.

Czy oferta "no limit" w Orange wyróżnia się na tle konkurencji?

Zdecydowanie tak
18.41%
Raczej tak
18.09%
Raczej nie
21.73%
Zdecydowanie nie
38.34%
Nie mam zdania
3.43%

Wszystkich głosujących: 1896



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 391
  • 0

    382. ~  2012-04-18 22:57:08  host: 178.183.133.37.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @381 - źle rozumiesz, tylko 50zł, 249zł jest upustu.

  • 0

    383. ~orange  2012-04-19 00:40:55  host: user-31-175-71-77.play-internet.pl

    Nie. To jest tylko czysty zapis. Prawo tego od nich wymaga. Aktywacja za 50 zl jak zawsze bylo a przedluzenie za darmo oczywiscie:)

  • 0

    384. ~kylo  2012-04-19 10:47:32  host: 89-74-253-240.dynamic.chello.pl

    Mam dużo znajomych i rodziny w Orange. Potrzebna mi oferta z nielimitowanymi rozmowami, sms i mms w sieci Orange. Co dziwne i żałosne jednocześnie taką ofertę proponuje nie Orange tylko Play,Plus i Tmobile. Nie uważacie że to bardzo dziwne???

  • 0

    385. ~luki  2012-04-20 10:59:36  host: 77-45-14-148.sta.asta-net.com.pl

    i zaczęło już się, Axa zaczyna nas spamować, automat dzwoni sam i prezentuje ofertę, to dopiero początek koszmaru no limit

  • 0

    386. ~  2012-04-20 11:16:43  host: z27-08.opera-mini.net

    Spamuja na maila o jakies promocji BB dla indywidualnych.

  • 0

    388. ~kylo  2012-04-20 13:09:11  host: 89-74-253-240.dynamic.chello.pl

    Ale no-limit w Orange nie ma mms! Tylko w innych sieciach można dostać mms nielimitowany do Orange.

  • 0

    389. ~  2012-04-20 13:18:56  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    @388, widzisz, każdy zdecyduje, co jest dla niego ważniejsze, czy nielimitowane połączenia na stacjonarne czy mmsy.

  • 0

    390.  2012-04-20 13:23:37

    Ale to i tak dziwne że pełne no-limit do Orange razem z sms/mms proponują tylko inne sieci niż Orange.

  • 0

    391. ~x  2012-04-20 18:30:18  host: user-31-174-27-167.play-internet.pl

    387 - a jest w Orange opcja za parę złotych pakiet nielimitowanych sms ów tak jak w PLAY za dopłatą nielimitowane stacjonarne ?

  • 0

    392. ~x  2012-04-20 18:32:34  host: user-31-174-27-167.play-internet.pl

    w sumie jeśli się dużo korzysta z telefonu to te dodatkowe 7 zl za nielimitowane stacjonarne to nie tak dużo.

  • 0

    393.  2012-04-21 10:09:07

    jest pakiet euro2012 ale czy dziala w tej taryfie nie wiem

  • 0

    394. ~  2012-04-22 09:07:37  host: 79-139-125-240.chelm.hypnet.pl

    mmsy też są darmowe wystarczy się wczytać w regulamin oferty

  • 0

    395. ~kylo  2012-04-22 09:49:32  host: 89-74-253-240.dynamic.chello.pl

    Mylisz się. W cenniku jasno jest napisane że mms kosztuje 20 gr.

  • 0

    396. ~Lolek  2012-04-23 13:43:45  host: 212.160.172.70

    TELEPOLIS NIC NIE UKRYWA Tylko ty jesteś ślepy i nie potrafisz czytać.Myślisz ze wejdziesz na telepolis i wszystko ktos napisze za ciebie ? GOOGLUJ albo szukaj bez znaczenia ale sie nie czepiaj;)BTW Jedna sprawa-Kto w tych czasach(gdzie rozmowy są właściwie darmowe) pisze sms? Bierzesz pod uwage ze wiekszosc tel teraz to smartfony na których ludziom sie poprostu nie chce pisać?;) Szukasz igły w stogu siana.Oferta jest bardzo dobra moim zdaniem a jak komus trza sms kupuje sobie pakiet euro 2012 SMS za 5 zł źle? DAJ SPOKÓJ

  • 0

    397. ~  2012-04-23 14:03:19  host: z41-15.opera-mini.net

    Nie do konca Lolek, bo mam smartfona, mam internet, mam tysiac minut a i tak w ysylam po 200 smsow miesiecznie.

  • 0

    398. ~rozmowywsieci.com.pl  2012-04-23 15:00:40  host: 87-205-190-93.adsl.inetia.pl

    A po co Wam te nielimitowane SMSy do Orange? Czy MMSy? I zabawa z umowami? Jest prostszy sposób! Opcja karty w taryfie Orange Go. Ładuję za 100 zł, dostaję 110 zł + 5 zł na skarbonkę. Od razu dostaję darmowe rozmowy do 3 wybranych numerów. SMSY do Orange piszę po 1 gr. Napiszę 5 i dostaję kolejne 5 (do wszystkich sieci).

  • 0

    399. ~abel  2012-04-23 20:05:34  host: un-110-156.static.sitel.net.pl

    a co jest takiego bomba w tej ofercie orange bo nie rozumiem?skoro w tej cenie na rynkku sa duzo lepsze ofery?ja jestem w orange 8 lat i nie dostałem od tej sieci przez ten czas obsolutnie nic poz jakimis bonusami swiatecznymi ktore wymuszaja na mnie wczesniejsze doładowanie.Obecnie jestem w zeta fonie w ktrym ejstem z tego powodu ze popsuł mi sie telefon i potrzebowałem szybko inny a ze sieci zmieniac nie zamierzałem to podpisałem umowe za 1 zł proponowano mi eriksona wersje damska z jakas smieszna klapka ale kolesie w tym punkcie to jacys kombinatorzy i za 250zł dostałem dosc fajna nokie podpisałem umowe na 3 lata ,ostatnio dzowniła do mnie pani z orange tak jak i przed podpisaniem umowy z zetafonem z propozycja abonamentu tamtej propozycji nie pamietam wiec nie bede o niej pisał,teraz zaproponowała mi abonament w cenie 60 zł w tym rozmowy w orange bez limitu samsung galaxy za 1 zł,300 minut do wszystkich sieci wymienne na esemesy i mzoliwosc jakis pakietów itd nawet mzoe bym sie zdecydował ale musiał bym utrzymywac i numer w zetafonie gdzie umowe mam do lutego 2013 jak i ten numer abonamentowy ale jak sie rozłoncze to oferta bedzie juz niekatualna,to jej podziekowałem,to nic ze na poczatku rozmowy powiedziałem jej ze nie interesuje mnie abonament i zaden inny telefon oprócz noki to przez 15 minut usiłowała mi natretnie wcisnac swoja oferte.W play jako nowy klient nie po 8 latach mam podobna oferte,pani z play dzwoniłe do mnie w sprawie formuły 4.0 obiecała rabaty ze dzieki temu ze przez kuriera to 10 zł znizki itd,ja przez 8 lat w orange mogłem otrzymac damskiego eriksona tyle mi zaproponowali,nic zadnego rabatu,gdyby play nie weszło na rynek to dalej bym płacił 80 gr za minute ale jestem w orange poprostu z przyzwyczajenia bo jestem tam kawał czasu i naprawde nie chciał bym zmieniac sieci jelsi oferty były by chociaz porównywalne z tymi u najlepszych operatorów.Dla mnie idealna oferta to umowa na 12 miesiecy sama karta bez telefonu i 1000 minut do wszystkich sie

  • 0

    400. ~  2012-04-26 13:32:45  host: static-62-233-239-6.devs.futuro.pl

    Ktos juz korzysta z tych taryf nolimit w Orange? Jakie wrażenia?

  • 0

    401. ~Kuzan  2012-05-07 10:41:12  host: main.chorzow.wsb.pl

    Chciałem niedawno przedłużyć umowę z Orange w taryfie no limit za 79,99 zł bez telefonu (jestem 6 lat w Orange, rachunki średnio 170 zł) i powiedziano mi, że owszem, ale umowa min. na 18 miesięcy (wtf?). Dzięki, ale te pół roku robi różnicę, zwłaszcza jak będzie potrzebny nowy telefon. Zwijam żagle do innej sieci z taryfą no limit na 12 m.

  • 0

    402.  2012-05-07 10:58:13

    400: Płacisz i gadasz, ot co.

Dodaj swoją opinię