Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie oferty zakupu holenderskiego T-Mobile

Dwie oferty zakupu holenderskiego T-Mobile

orson_dzi 12 Lutego 2016 12:53

7 2

Deutsche Telecom otrzymało dwie oferty zakupu holenderskiego T-Mobile.



Informacje o chęci zakupu holenderskiego T-Mobile przez różne podmioty pojawiają się od jesieni 2015 roku. Tym razem oferta wpłynęła od funduszy zarządzanych przez Apollo i Warburg Pincus, i opiewa na kwotę 3 mld euro.


Zobacz: DT chce pozbyć się holenderskiego T-Mobile


Złożona oferta jest niższa niż oczekuje tego Deutsche Telecom, które liczy na kwotę rzędu 3,6 mld euro.




Źródło tekstu: Reuters; Telecompaper; wł     

w sumie: 24
  • -2

    5.  2016-02-12 13:40:11

    @4 Masz rację, poprawione. Nigdy nie lubiłem niemieckiego języka.

  • 2

    6. ~pablosox123  2016-02-12 14:01:16  host: 77-255-35-136.adsl.inetia.pl

    A co z vodafone??Kiedyś miało być w polsce,chyba plus miał przejść rebrendering??

  • 5

    7.  2016-02-12 14:10:38

    #5: a co tu język ma do rzeczy? To jest nazwa własna ... jak napiszesz TVP ? Telewizja polska ?

  • 5

    8. ~  2016-02-12 14:12:08  host: n07-07-05.opera-mini.net

    5- zasad polskiej ortografii też nie lubisz i to zdecydowanie, czego dajesz dowód w każdym popełnionym artykule.

  • -1

    9. ~  2016-02-12 14:17:39  host: 188.146.72.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @5: Errare Orsonum est :)

  • 2

    10.  2016-02-12 14:26:47

    Panowie, wyluzujcie. :-)

  • 2

    11.  2016-02-12 15:06:47

    WitekT: A ja się reakcji czytelników nie dziwię. Od miesięcy niemal pod każdym niusem pierwsze komentarze odnoszą się do korekty, która nie została przed opublikowaniem przeprowadzona :) Kiedyś tego nie było, a jestem tu już dekadę.

  • 3

    12.  2016-02-12 15:08:13

    filczyk: uwierz mi, że jak piszesz, nawet jak potem czytasz, to wzrokiem nie wyłapujesz rzeczy, a korekta w programach też nie zawsze wyłapuje. Tak było od zawsze, uwierz. Nie mamy u siebie budżetu na etat korektora, więc niestety, ale to się nie zmieni. Nie rozumiem jednak rozemocjonowania tym faktem.

  • 2

    13.  2016-02-12 15:26:59

    WitekT: W pełni to rozumiem. Swego czasu pracowałem w dotowanych z budżetu lokalnych "mediach", gdzie każdy taki chochlik bolał podwójnie, bo po wysłaniu numeru do druku nie dało się już nic z nim zrobić (też nie było człowieka tylko do tego). Jednak przy tak krótkich tekstach jak ten, autor mógłby się - po prostu - na chwilę wstrzymać, odetchnąć i jeszcze raz uważnie przeczytać (ewentualnie skonsultować z Wikipedią czy to telecom czy telekom). Na takich prostych rzeczach Twój świetny serwis zawsze jakiś punkt traci w oczach stałych czytelników :(

  • 3

    14. ~  2016-02-12 15:39:54  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    @WitekT, jeżeli chcesz by szanowali Was czytelnicy to uszanujcie także ich. Na serio nieprzyjemnie czyta się takie babole, szczególnie jeśli jest to portal telekomunikacyjny. Jakiś hejter zawsze się trafi ale Ci stali na pewno docenią artykuły napisane poprawnie ;). Takie proste błędy tylko pokazują, że chcecie pisać tylko po to żeby coś było.

    Trochę więcej uwagi i będzie ok ;).

  • 2

    15.  2016-02-12 16:04:49

    WitekT: ja się odniosłem do głupiego tłumaczenia w komentarzu #5, nie do błędu

  • -1

    16. ~Krikkernl  2016-02-12 17:13:16  host: 5.206.212.174

    Ciekawy jestem co będzie po sprzedaży mam u nich 2 abo i to nawet ciekawe. Czy będzie możliwe zrezygnować bez kosztów?

  • 1

    17.  2016-02-12 18:39:24

    DT przymierza się do zakupu KPNu. Ostatnio czytałem że w Holandii chcą zrobić dobie drugi rynek macierzysty tak jak w Niemczech. KPN oprócz telefonii komórkowej ma też stacjonarna i telewizję, a Tmobile NL tylko komórki, więc dlatego chcą kupić KPN. Ciekawe co będzie po przejęciu- w tej chwili Tmobile ma fajna ofertę ale sieć słaba. KPN super sieć ale droga. Vodafone wg pomieszy- chociaż ostatnio się chwalili że wg testów mają najlepsze LTE. Tele2 nigdy nie miałem, ale oni dopiero zaczynają z budową sieci LTE a poza tym ciągną na roamingu krajowym (chyba z Tmobile)

  • 3

    18.  2016-02-12 19:02:04

    15: masz moje poparcie. Nie musi lubieć żadnego języka obcego, ale podawanie tego jako argument jest jeszcze bardziej nie na miejscu.

  • 1

    19. ~  2016-02-13 11:07:41  host: host-37-190-149-240.dynamic.mm.pl

    Po tym jak polski oddział TMobile rozegrał licytację pasma LTE a raczej został rozegrany to pewnie nasz oddział też będzie na sprzedaż :-)

  • 1

    20. ~znafca  2016-02-13 15:04:50  host: 185-10-26-111.static.ip.hexaoperator.pl

    Polskie T-Mobile też to czeka... Kwestia tylko kiedy :)

  • 0

    21. ~Krk  2016-02-13 21:52:05  host: ip-191-52.ists.pl

    Polski t-mobile maksymalnie za 3-4 lata zostanie kupione przez Orange. Zapraszam chetnych do zakładu.

  • 0

    22. ~Calm7  2016-02-14 07:19:10  host: aauv243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    21) Mogę się założyć że polskie t-mobile zostanie wykupione przez Play.

  • 1

    23. ~.wewewe  2016-02-15 10:29:58  host: axs90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek, te teksty są tak krótkie że chociażby zrobienie korekty między sobą (bo drugie oczy wyłapują inaczej) dużo by pomogło...

  • 0

    24. ~@22  2016-02-15 14:19:03  host: public-gprs516537.centertel.pl

    No swoim postem na pewno rozbawiłeś nie jednego. :-P dzięki za poprawę humoru

Dodaj swoją opinię