Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie nowości w Play

Dwie nowości w Play

sirmark 9 Czerwca 2008 22:48

0 0

Play wprowadza dedykowana taryfę dla społeczności wietnamskiej. Pojawi się też nowa opcja doładowań.

Marcin Gruszka, rzecznik Play, na swoim blogu poinformował, że operator zamierza wprowadzić specjalną taryfę prepaid ze specjalną stawką na połączenia z Polski do Wietnamu. Oferta jest analogiczna do promocji Razom 2.0 w Heyah. Z nieoficjalnych informacji TELEPOLIS.PL wynika, że stawka za minutę połączenia ma być niższa niż 68 groszy, która obowiązuje w "łapie".




TELEPOLIS.PL zdobył jeszcze drugą nieoficjalna wiadomość. Według naszych informacji w Play działa już usługa doładowania prepaida z abonamentu. Problem jednak w tym, że poza tym, że działa to nikt nie wie jak jej użyć. :) Ale się dowiemy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~GND  2008-06-09 22:54:12  host: nat79.mia.three.co.uk

    Nikt nic nie wie - czeski film

  • 0

    2.  2008-06-09 22:57:44

    No to łapa dostanie trochę po łapie:) Widocznie wszyscy nie doceniliśmy "siły" tej mniejszości narodowej. Wynika z tego, że jest olbrzymi ruch na lini Polska-Wietnam

  • 0

    3.  2008-06-09 23:10:10

    pewnie i tak wszystko puszczą na voip'ie, w sumie z resztą świata powinni podobnie uczynić.. :P

  • 0

    4. ~Emil W  2008-06-09 23:32:59  host: abdw5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepiej niech Play nie zajmuje sie wietnamcami tylko niech da jakieś pakiety na esy/mmsy bo straszna lipa jest. Ale przecież nikt sie tam nie domyśli że es za 18gr to średniowiecze !!!

  • 0

    5. ~:))  2008-06-09 23:56:07  host: chello089076129129.chello.pl

    a ja mam 200 miesięcznie (sms) za darmo i normalne sms/mms za 15 gr - skąd te 18gr?

  • 0

    6. ~skalarek  2008-06-10 00:03:51  host: nat10.siec.alfa.pl

    no bardzo ładnie że działa :) będę doładowywał ojcu ;)

  • 0

    7. ~jojo  2008-06-10 00:07:58  host: eez166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Minuta połączenia międzynarodowego do Wietnamu już od 25 gr... Po doładowaniu kuponem 150 złotowym.

  • 0

    8.  2008-06-10 00:10:58

    fajnie będę mógł dzwonić do Wietnamu, tylko po co? może na terenie UE by coś takiego dali? np do krajów unii wszystkie połączenia w cenie normalnego krajowego, to by była oferta.

  • 0

    9.  2008-06-10 01:26:02

    Link do promocji heyah nie dziala, nie ma sie w sumie czemu dziwic w koncu wskazuje newsa o id rownym 1.

  • 0

    10.  2008-06-10 01:42:11

    rambus: juz dziala, thx

  • 0

    11. ~edmund  2008-06-10 07:08:01  host: dns1.polimex-mostostal.pl

    Emil W: Ja tam nigdy 18 gr za smsa w play nie zapłaciłem, bazowa stawka to 15 gr a wliczając, że płacę abo 50zł a dostaję 70zł cena smsa w przeliczeniu wynosi 12,5gr a to już nieźle moim zdaniem. Poza tym gdy chcę napisać dłuższą wiadomość która normalnie poszłaby np w 5 smsach to wysyłam ją jako mms i też płacę 12,5gr do wszystkich sieci.

  • 0

    12. ~  2008-06-10 07:17:23  host: ip-83-2-92-4.static.xcore.pl

    Oferta jest analogiczna "to" promocji Razom 2.0 w Heyah. mały błąd? :>

  • 0

    13.  2008-06-10 07:43:10

    5: W Nowym Play podstawowa stawka za SMS-a to 18 gr, MMS 20 gr. Poprzez kumulację doładowań można obniżyć stawkę do 10gr/SMS, ale tylko wewnątrz Play. Niektórzy patrzą na nową ofertę ponieważ do starej Play Karty nie można już przejść, a startery ze starą taryfą coraz trudniej kupić.

  • 0

    14. ~aktusik  2008-06-10 08:58:52  host: 213.77.73.180

    teraz czekamy na taryfe Zulu Gula :D

  • 0

    15.  2008-06-10 09:12:00

    na allegro pewnie da sie jeszcze wygrzebac starter ze stara taryfa, po wietnamie na pewno dojda kolejne oferty np ukraina.

  • 0

    16. ~  2008-06-10 10:23:37  host: f142-040.opera-mini.net

    nr 6: ojcu z Wietnamu?

  • 0

    17. ~  2008-06-10 13:50:33  host: abdw195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale play powinien tak jak każdy operator obniżyć stawki do 1gr za sms do innych sieci. A tak to jest DALEKO W TYLE

  • 0

    18. ~florus10  2008-06-14 14:35:26  host: 87-205-205-68.adsl.inetia.pl

    No i co z tym doładowaniem z abonamentu, wie ktoś jak to zrobić???

Dodaj swoją opinię