Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie nowe usługi w TakTak Fonie

Dwie nowe usługi w TakTak Fonie

WitekT 17 Grudnia 2009 09:25

0 0

Od 11. grudnia w ofercie TakTak Fon można aktywować dwie nowe usługi - Pakiet Lojalnościowy i Rozmowy za Grosze. Obie się, niestety, wykluczają, czyli aktywną można mieć tylko jedną z nich.

Pakiet lojalnościowy to 150 minut do Ery i stacjonarnych za 21 zł, aktywowany kodem 122*21#. Pakiet minut jest ważny 30 dni i można go aktywować tylko jeden raz w miesiącu.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet Lojalnościowy (plik .pdf; 266 kB).




Rozmowy za Grosze to usługa, w ramach której każda kolejna rozpoczęta godzina rozmowy na numery w sieci Era kosztuje 0,99 zł. Aktywacja to koszt 2 zł, a miesięczny abonament - 1 zł. Aktywacja kodem *100*33*1#. Usługa nie zmienia taryfikacji połączeń na numery wybrane w promocji Numerki za Grosze.

Zobacz: regulamin promocji Rozmowy za Grosze (plik .pdf; 123 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22.  2009-12-17 10:42:16

    APSpracownik: nieeeee - ja tak pisałem, bo byłem przekonany, że nikt o tym nie pisał. A jednak pisał, tylko ja muszę iść do okulisty. ;-) Że nie napisałem 11 to się nie przejmuję - nigdy nie da się być w 100% przypadków pierwszym. :-)

  • 0

    23.  2009-12-17 10:45:04

    Kiedyś wszystko wiedziałem o prepaid w Era kiedy sam miałem Tak-Taka i była jedna taryfa Happy lub Era Fun.Teraz mam abonament, a prepaidy w Erze to prawdziwa dziedzina naukowa.

  • 0

    24. ~zax  2009-12-17 10:47:03  host: dpl184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepszy rydz niż nic :) dla tych, którzy sporo gadają w sieci na pewno dobry news

  • 0

    25. ~impassive  2009-12-17 10:50:03  host: gaja.tpnet.pl

    15. Era wysyła spamy nawet jeśli nigdy nie wyraziło się zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych.

  • 0

    26. ~dno  2009-12-17 10:54:05  host: apn-95-40-38-40.dynamic.gprs.plus.pl

    Ej erowcy gdzie wasze new oferty na net w tak-tak na jesien ? Era ma w d...e net w tak_taku . Era dla frajera . Era to dno .

  • 0

    27. ~piokuk  2009-12-17 10:55:50  host: 82-160-57-42.tktelekom.pl

    http://www.orange.pl/portal/map/map/postpaid_services?category=P OSTPAID_SERVICES&stamp=1261043889625 O pierwszym z góry. Minuty 35.

  • 0

    28.  2009-12-17 11:01:12

    Biedni TakTakowcy, oni ciągle w XX wieku. Dobrych pakietow na neta niet:)

  • 0

    29.  2009-12-17 11:04:48

    piokuk: dzięki, już wstawione! :-)

  • 0

    30.  2009-12-17 11:05:38

    26 Ci co chcą mieć kartę wybierają kartę, Ci co chcą mieć taniej wybierają abonament. Jeszcze tego nie zrozumiałeś ??

  • 0

    31. ~xevi  2009-12-17 11:08:57  host: dpm44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakby nie wprowadzili tych pakietów, to by jeszcze większy lament był. nawet w obecnym kształcie GzG dla wielu znacznie obniża koszty użytkowania telefonu

  • 0

    32.  2009-12-17 11:25:47

    Słabiutki jest pakiet lojalnościowy 150 minut za 21 zł przy pakiecie Play Fresh 100 minut po sieci i stacojanarne za 5 zł. we fresh wlaczyc mozna 3 pakiety naraz, w Tik Taku tylko jeden raz na miesiac.

  • 0

    33. ~xevi  2009-12-17 11:29:43  host: dpm44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 32 - oki, ale ten pakiet z TT jest starszy niż Fresh, tyle, że teraz go dali tez do TT FOn'a

  • 0

    34.  2009-12-17 11:31:11

    xevi (33) I co z tego, że jest starszy? Tym gorzej obecnie dla niego, bo skoro jest "starszy", to powinni go wreszcie odświeżyć. ;-)

  • 0

    35. ~  2009-12-17 11:35:16  host: v06-05.opera-mini.net

    ad 30. Tak abonamenty bardziej sie opłacaja ... ale tylko operatorom:) rcicho

  • 0

    36.  2009-12-17 11:36:20

    @28-TakTakowcy dawno zmienili operatora.A Ty dalej w Simplusie:))

  • 0

    37.  2009-12-17 12:01:16

    32 - to nie jest zwyczajny pre-paid, tutaj masz telefony po 1 zł, w Play Fresh tego nie dostaniesz, wydaje mi się, że to kiepskie porównanie.

  • 0

    38.  2009-12-17 16:40:27

    Czy mix czy TakTak Fon wszystko jeden pies, bo to też abonament tylko inaczej opakowany. Każdy prepaid wychodzi korzystniej.

  • 0

    39. ~Opti  2009-12-17 18:12:14  host: 83-238-152-210.ip.netia.com.pl

    Pakiety dobrze znane ale w TT Fonie są nowością i dobrze że udostępnili im taką możliwość. Pakiety zawsze się przydają.

  • 0

    40. ~beskid  2009-12-17 21:54:14  host: v06-16.opera-mini.net

    ad 13., sprobuj uruchomic usluge poprzez konto internetowe, powinno zadzialac , pozdrawiam

  • 0

    41.  2009-12-20 16:47:42

    @38, jest różnica między mixem a TTFonem. W TTfonie musisz mieć tylko ważne konto na wychodzące- poza tym są podwójne doładowania i sumowanie terminów ważności. Można podpisać umowę na np.2 lata i tak naprawdę doładować konto ze 4 razy w ramach podwójnych doładowań. Dobrze, że GZG i PL są w TTfonie- więcej opcji dzwonienia ;)

Dodaj swoją opinię