Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie nowe usługi w Play

Dwie nowe usługi w Play

LuiN 28 Lipca 2008 21:16

0 0

Marcin Gruszka, rzecznik Play, napisał dziś w swoim blogu o dwóch nowych usługach dostępnych w Play. Pierwsza z nich to wyczekiwane połączenia na numery rozpoczynające się na 801, druga - to nowy serwis rozrywkowy.

Nasi klienci mogą już dzwonić na infolinie swoich banków, ubezpieczycieli itp. rozpoczynające się od cyfr 801. Koszt połączenia to 50 groszy za minutę - czytamy w blogu Marcina Gruszki.




Druga z usług to serwis towarzyski PLAYczat. Pod numerem *7160 klienci Play mogą usłyszeć anonse osób ze swoich okolic (we wszystkich czterech możliwych konfiguracjach), czy też pozostawić własny anons. Koszt za minutę połączenia to 1,22 zł brutto.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2008-07-28 21:36:42

    Taaaaa, ciekawe kiedy zaczną działać smsy premium które obecnie idą w próżnię a kasa jest potrącana. Oczywiście tylko w niektórych przypadkach ale i tak to jaja jakieś;)

  • 0

    3. ~  2008-07-28 21:50:21  host: apn-77-114-19-232.gprs.plus.pl

    Hiroshima - dokładnie... dochodzi do tego, że wysyłać je muszę z iPlusa. I nie chodzi o jakieś gry czy dzwonki, ta forma płatności powoli pojawia się też w innych dziedzinach.

  • 0

    4. ~abo  2008-07-28 22:10:38  host: gw-ulanow.ismedia.pl

    a czy za polaczenie z 801 zdejmuje sie kasa z pakietu zltowek czy poza?

  • 0

    5.  2008-07-28 22:24:32

    abo - a tego to już Ci nie sprawdzę - do 1. sierpnia mam już tylko "spoza" :)

  • 0

    6. ~geo  2008-07-28 22:24:53  host: emf168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I usługa przyda się, a II to niech sobie wsadzą - przynajmniej jak dla mnie.

  • 0

    7. ~Oi  2008-07-28 23:06:01  host: cpe0016d4075c82-cm0014f8c5d26e.cpe.net.cable.rogers.com

    "we wszystkich czterech możliwych konfiguracjach" - super, ze ktos pomyslal nie tylko o hetero ale i o lesbijkach i gejach. Nie to co Plus (w ich funskanie). Niektorym moim znajomym z Plusa tego brakowalo (KK i MM). Polska coraz bardziej cywilizowana! :)

  • 0

    8. ~  2008-07-28 23:44:01  host: p07-09.opera-mini.net

    Cywilizowana? Pedalstwo i inne zboczenia sa objawem degeneracji biologicznej i srednio inteligentny czlowiek zauwazy, ze sa wbrew logice przyrody. Wiec jesli to ma byc cywilizacja, to ja dziekuje. /mrowkolew

  • 0

    9.  2008-07-29 00:31:27

    Zgadzam się z wypowiedzią nr 8 :-) świat przewraca się do góry nogami czekamy na pape murzyna, tak było napisane dwóch pap po naszym Karolu niemiec i murzyn i załamka kościoła, i koniec bliski,ma zalać pół Polski, miały być trąby i są wszystko się sprawdza,wiem to od nieżyjących już dziadków. amen.

  • 0

    10.  2008-07-29 01:19:14

    8: To właśnie przyroda stworzyła zjawisko homoseksualizmu. Występuje on także u zwierząt. Człowiek nie jest wyjątkiem, ale jako jedyny robi z tego problem. Naukowcy nie wiedzą co jest jego przyczyną. Podobno może to być jedna z kilku metod naturalnej regulacji ilości osobników danego gatunku. Szczególnie tych znajdujących się na końcu łańcucha pokarmowego gdyż nie mają oni naturalnych wrogów itp.

  • 0

    11. ~  2008-07-29 02:19:27  host: aahm205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oj podoba mi się stwierdzenie: "jedna z kilku metod naturalnej regulacji ilości osobników danego gatunku" to znaczy przyroda sama niszczy swoje wybryki?

  • 0

    12.  2008-07-29 04:55:51

    Toto drugie mi przypomina CellInfo z Ery, tyle ze na glos i bardziej drogie ;) W Erze przynajmniej odczytywanie jest darmowe. Pytanie: czy bedzie tez Video PLAYczat? Mieli by wowczas wieksze zainteresowanie oferta ;D

  • 0

    13. ~  2008-07-29 05:41:06  host: cpe0016d4075c82-cm0014f8c5d26e.cpe.net.cable.rogers.com

    Gdyby zjawisko nie bylo naturalne to by nie istnialo od wiekow wsrod przedstawicieli wielu gatunkow (faktycznie czlowiek jako jedyny robi z tego taki problem). W kazdym razie darase, zycze Ci wypelnienia sie przepowiedni niezyjacych dziadkow (chodz tak jak od wiekow wystepowalo "pedalstwo" tak od wiekow papiez zastepuje papieza a warunki przyrodnicze sa zroznicowane).

  • 0

    14.  2008-07-29 08:08:48

    11: To była jedna z hipotez, a jak wiadomo hipoteza jest tylko domysłem. Napisałem to jako ciekawostkę, którą kiedyś przeczytałem. Tak, przyroda sama reguluje liczebność gatunków zazwyczaj poprzez dostępną ilość jedzenia czy drapieżniki. Wystarczy jednak pooglądać sobie trochę filmów przyrodniczych, w których można zobaczyć, że robi to czasem w zaskakujący sposób.

  • 0

    15. ~mirekb  2008-07-29 08:15:14  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    50gr za min z 801??niech pokaza statystyki na poczatku 2009 ilu skorzystało od uruchomienia usługi.moze dane podane będą na blogu.PYTANIE:w play germanos w Kielcach polozyli laptopa z playonline,pomyslałem ze mojeip.wp.pl na momencie i wyjdzie teoretycznie jaka predkosc,wyjalem v,zrobilem fote predkosci a kolo z mordom ze zakaz robienia zdjec.Pytam gdzie,w jakim regulaminie dla odwiedzajacych(jest taki?)jest napisane ze nie moge robic fotek?oczywiscie nie podał tego,gdyz jak mniemam nie ma czegos takiego na piśmie(moze ustne wytyczne).do rzeczy:mial prawo mnie spławić i żądac usuniecia fotek??

  • 0

    16. ~  2008-07-29 11:06:37  host: f143-054.opera-mini.net

    @13 od wiekow gatunki sa wynaturzone glownie czlowiek i przez niego inne gatunki, w sumie to juz poczawszy od Adama i Ewy. Ewa wolala weza, czyli to byla zoofilia, zboczenie tak jak pedalstwo w zdrowych gatunkach nieistniejace. Jezeli facet chce byc kobieta, to w jego mozgu jest jakis blad i to nie jest naturalne. Natura gdyby byla nielogiczna i glupia, to by dazyla do samozaglady a to podwaza sens istnienia czegokolwiek. To czlowiek odzywiany od dziecka litrami coca coli, fast foodem i batonikami ma tak fatalnie odzywiony mozg, ze skutki tego widac dookola. Zwierzeta zywione przez czlowieka niezgodnie z natura tez glupieja/koty i psy/ a trzoda zapada na rozne choroby, o ktorych bylo glosno. /mrowkolew

  • 0

    17.  2008-07-29 11:24:24

    ale się wątek rozwinął hehe

  • 0

    18.  2008-07-29 11:33:34

    Tak i heja z tym wszystkim :-) poczekajmy to zobaczymy jaki ujemny wpływ na komórki ma modyfikowana genetycznie żywność. Jak krowa jadła krowę w mączce to długo nie czekaliśmy.

  • 0

    19. ~bolek  2008-07-29 11:59:31  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    jakos ten czat do mnie nie przemawia, 1,22 za minute to stanowczo przy duzo, wkoncu czat to czat, zreszta jak ktos chce poczatowac o takich tematach to wystaczy wejsc na gg albo jakies inne czaty ktorych pelno w sieci i to za free:)

  • 0

    20. ~daaf  2008-07-29 15:53:59  host: dof52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a to dopiero play wymyslil, anonse towarzystkie to mi bardziej do mobilkinga pasuje :)

  • 0

    21. ~kwistas  2008-07-29 17:57:00  host: w3cache.wignet.pl

    serwis towarzyski PLAYczat ta i jeszcze płac. Kanały w Erze są o niebo lepsze bo przyjemniej za darmo odbierasz wysyłanie wiad to tylko 1zł+vat...

Dodaj swoją opinię