Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie nowe słuchawki Jabry

Dwie nowe słuchawki Jabry

sirmark 6 Grudnia 2006 16:33

0 0

Jabra wprowadza na polski rynek dwie nowe bezprzewodowe słuchawki stereo - BT320s oraz BT325s.

jabra bt320s Jabra BT320s została zaprojektowana dla miłośników mobilnej muzyki. Oryginalne słuchawki z zestawu BT320s mogą być odłączone od modułu Bluetooth i wymienione na inne. Po podłączeniu Jabra BT320s do telefonu można słuchać ulubionej muzyki, będąc cały czas w kontakcie ze światem zewnętrznym. Muzyka jest automatycznie wstrzymywana w momencie nadejścia połączenia, a użytkownik ma możliwość odebrania połączenia bądź jego odrzucenia. Sterowanie muzyką i połączeniami telefonicznymi możliwe jest bezpośrednio z modułu Bluetooth. Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym, a sugerowana cena detaliczna wynosi 279 zł.

Jabra BT320s:
płynne przełączanie między muzyką i rozmową telefoniczną
możliwość wymiany słuchawek
6 godzin rozmów lub słuchania muzyki i 160 godzin czasu czuwania
stopowanie muzyki wraz z nadejściem połączenia
pełna kontrola połączeń telefonicznych przez moduł Bluetooth (odbieranie/kończenie rozmów, wybieranie głosowe, wybieranie ostatniego numeru)
Kolorowa dioda LED sygnalizująca stan połączenia Bluetooth i naładowania baterii
Waga: 23 g
Wodoodporność (zgodne z IP22)

jabra bt325s Jabra BT325s to połączenie bezprzewodowych słuchawek z technologią Bluetooth oraz wysokiej jakości przewodowych słuchawek stereo. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może podłączyć je za pomocą jednego prostego zestawu zarówno do odtwarzacza muzyki, jak również do telefonu komórkowego z interfejsem Bluetooth. Przełączenie z trybu słuchania muzyki do odbioru połączenia telefonicznego odbywa się w sposób automatyczny. Po zakończeniu rozmowy następuje również automatyczny powrót do odtwarzania muzyki.

BT325s to wysokiej klasy słuchawki stereo z pasmem przenoszenia klasy hi-fi. Istnieje również możliwość wymiany słuchawek dołączonych do zestawu na inne, które posiadają jacka 3,5 mm, bez utraty połączenia z telefonem komórkowym. Moduł Bluetooth posiada zintegrowany mikrofon i regulację głośności. BT325s jest także odporny na deszcz. Sugerowana cena detaliczna zestawu Jabra BT325s wynosi 279 zł.

Jabra BT325s:
Czas rozmowy do 8 godzin/do 240 godzin czuwania
Waga niecałe 40g
Akumulator z opcją ładowania ze źródła prądu zmiennego
Profile bezdotykowy (domyślny) i słuchawkowy Bluetooth
IPx2 (zestaw słuchawkowy Jabra BT325s jest odporny na krótkotrwały kontakt z deszczem)
Specyfikacja Bluetooth 1.2

Źródło tekstu: Jabra     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2006-12-06 19:13:22  host: aayi237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "(...) czasu czuwanai". ORMO czuwanai :)

  • 0

    2.  2006-12-06 19:23:57

    Dzięki, już poprawione! :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet