Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie nowe promocje w Erze

Dwie nowe promocje w Erze

sirmark 2 Kwietnia 2008 15:26

0 0

Wraz z nowymi taryfami, od 3. kwietnia Era wprowadza dla klientów prywatnych dwie nowe promocje: Telefoniczna okazja oraz Zawsze taniej z najbliższymi.



Pełny cennik nowej taryfy Nowa Era prezentowaliśmy w tej wiadomości.

W promocji Telefoniczna okazja oferowane są trzy zestawy bazujące na najniższych taryfach z nowego cennika. To na co należy zwrócić uwagę to droższy abonament promocyjny zestawu niż wynikający z cennika dla taryf. Za to minuty wliczone w abonament można wykorzystać do wszystkich sieci. Przypomnę, że w cenniku wyższa cena obowiązuje do Play. Umowę można podpisać na 24 lub 36 m-c.

era promo tele okazja od 3 04 2008




Druga promocja Zawsze taniej z najbliższymi jest ciekawsza. Dostępnych jest 7 zestawów, bazujących na taryfach z nowego cennika. Do trzech najniższych taryf dodawany jest pakiet 200 minut do wykorzystania z jednym numerem w sieci Era, Tak Tak lub sieci stacjonarnych. Do pozostałych taryf dodawany jest pakiet 2000 minut do wykorzystania z 5 osobami z sieci Era, Tak Tak lub sieci stacjonarnych. Pakiet jest darmowy z wyjątkiem najniższego zestawu, w którym kosztuje 5 zł. Pakiet można aktywować w dowolnym momencie trwania umowy.

era promo zawsze taniej od 3 04 2008

Minuty wliczone w abonament można wykorzystać do wszystkich sieci. Umowę można podpisać na 24 lub 36 m-c.

Zobacz: szczegóły promocyjnego cennika telefonów.
Zobacz: szczegóły promocji Telefoniczna okazja.
Zobacz: szczegóły promocji Zawsze taniej z najbliższymi.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 174
  • 0

    155. ~m  2008-04-04 22:16:10  host: s32.zabrze.net.pl

    #152 TO ze kilka telefonów jest droższych to fakt, ale są rewelacyjne pozycje ktrórych próżno szukać w tak niskiej cenie u innych operatorów. Zreszta era ma najwiekszy wybór telefonów. Dobre ceny sa na te telefony ktore operator promuje, a ze tobie akurat nie pasuje to zmien operatora i nie narzekaj. Dla mnie k550 w elefonicznej okazji jest dobra ofertą i dla wielu ludzie rowneiz. Nie pasuje ci to idz gdzie indziej.

  • 0

    156. ~denis  2008-04-04 23:09:30  host: nat.mtk-tv.pl

    do 156. nie zrozumialeś mnie .Tomo wymienil 3 telefony ktore akurat maja fajne ceny sugerujac tym ze era tak obnizyla ceny sprzetu,ja nie narzekam,ale trzeba być obiektywnym.Poza tym przeczytaj uważnie oba posty, on pisal o cenach dla stałych abonentow a ja dla nowych.Kazdy operator ma kilka wiodacych telefonow w niskich cenach , wiec to żadna rewelacja.Poza tym sprzedawac samsunga u600 za 849zl jako telefoniczną okazje zakrawa na żart.

  • 0

    157. ~aron  2008-04-05 15:41:36  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    warto zwrocic uwage ze daja 2000 minut do wykorzystania z 5 osobami w Erze, TT lub sieci stacjonarnych. do tego jak zwykle imponujacy wybor sluchawek w promocyjnych cenach

  • 0

    158. ~DeDe  2008-04-07 09:56:12  host: 0430.smevpn.tpnet.pl

    158: Już się gdzieś chwaliłeś tym postem aron - pracowniku Ery, Wobec czego dam dodatkowo od Siebie:I jeszcze piękne porównanie cen aparatów telefonicznych "z wyższej półki": Dla za przeproszeniem "świeżaka: N6300 - 1PLN N6500S - 499PLN N E51 - 399PLN SE K770 - 199PLN SE W910 - 599PLN Dla oldera: N6300 - 49PLN N6500S - 699PLN N E51 - 499PLN SE K770 - 49PLN SE W910 - 699 To przykład dla Nowej Ery 80. Różnice robią się jeszcze ciekawsze dla wyższych taryf. No i należy pamiętać że dla każdej nowej gwarantują 1 PLN za pierwsze 3 miesiące (sic!), co znacznie zwiększa różnicę do nowego abonenta na jego korzyść,

  • 0

    159. ~shibby1  2008-04-07 15:08:27  host: sub227-87.elpos.net

    No to ja dodam cos od siebie. Chcialem przedluzyc umowe z era interesuje mnie nokia E51 miesieczne moje wydatki wynosza okolo 130 zlotych. Przy przedluzeniu umowy zaproponowali mi abonament za 65 zeta, z tym ze jesli przedluzam umowe nie dostaje 2000 minut do ery ani nawet 200, a do tego telefony mam drozsze niz nowi o 100 zlotych :D Niech zjedza kupe najlepiej z taka oferta

  • 0

    160. ~nie era  2008-04-07 15:50:43  host: cca208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ERA ma to do siebie że nie dba o stałych abonentów Znacznie lepiej być nowym

  • 0

    161. ~tony  2008-04-07 21:49:58  host: 213-238-109-203.adsl.inetia.pl

    tu sie nie zgodzę stały abo na za 25 zł 70 min a nowy ma to w cenie wyższej czyli ok 40 z tego co się orientuję więc tak nie jest tak jak mówisz

  • 0

    162. ~3m  2008-04-08 08:18:57  host: aid244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poprawmy: Era nie dba o stałych abonentów płacących wysokie rachunki. Cena minuty rośnie wraz z wysokością abonamentu, a najbardziej opłacalny jest ten za 25zł. To jest chyba ewenement na skalę światową.

  • 0

    163. ~tony  2008-04-08 20:42:02  host: 213-238-121-9.adsl.inetia.pl

    no nie bo jak widać w cenniku po 80 zmniejsza się stawka z 59 gr na 49 to już jest dużo i mają wymienialne minuty z abonamentu na minuty międzynarodowe 1 na 1 to jest super

  • 0

    164. ~3m  2008-04-09 09:03:47  host: aiq166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tony, ty chyba pracujesz w utrzymaniówce Ery. Jaki % ludzi będzie dzwonił na stacjonarne za granicę? Ponadto fakt pozostaje faktem: Dla stałych cena minuty wliczonej w abonamentach 25,45,65,85 jest tym wyższa, im wyższa kwota zobowiązania.

  • 0

    165. ~3m  2008-04-09 12:11:05  host: aiq166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A wracając do tematu, 170min + 5 numerów za 80zł to dla mnie oferta idealna, ale jestem stałym, więc mi nie przysługuje:(

  • 0

    166.  2008-04-09 18:12:59

    3m -właśnie przedłużyłem umowę z era po ostatecznym mejlu do ery z zapytaniem co zaproponują, bo już bylem na wylocie z tej sieci i tak:dostałem 170min przez 12 miesięcy za 40zl i następne 12 miesięcy za 65 zł +K770i za 49zl jak mi rewelacja plus pakiety oczywiście dodatkowe na marginesie od jakiegoś czasu troszkę narzekałem na Ere po rozmowach z konsultantami byłem pewny ze odejdę po tym co mi proponowali :)

  • 0

    167. ~tony  2008-04-09 20:30:03  host: 213-238-109-57.adsl.inetia.pl

    to jak widać można mailować lub pewnie dzwonić na biuro obsługi i spróbować się dogadać to fajnie też uważam że era powinna być bardziej elastyczna ale wygląda na to że jest, po opinii anonim 69, poza tym jest coś takiego jak sekcja dla klienta czy utrzymania klienta czy jakoś tak nie chce przekręcić i podobno tam można coś wywalczyć. pozdrawiam.

  • 0

    168. ~denis  2008-04-09 22:14:35  host: nat.mtk-tv.pl

    # 167, 168 a nie sądzicie ze era powinna sama proponować stalym abonentom dogodne warunki przedlużenia umowy,promocje i upusty na telefony bo to im sie należy ,szczególnie tym którzy placili wyższe abonamenty reguralnie i terminowo. Czy to nie poniżające ze musimy się targować,wyrywać prawie siłą ,to co nam sie nalezy? Ja sie nie targowalem ,to nie bazar tylko wielka korporacja ,podziękowalem za beznadziejną oferte od konsultanta i zmienilem operatora.

  • 0

    169. ~tony  2008-04-09 22:30:37  host: 213-238-109-57.adsl.inetia.pl

    ok denis zgodzę się z tobą tylko pewnie jak będziesz przedłużał umowę w play to będzie to samo wszyscy operatorzy tak robią nie tylko era mam kumpli w plusie i orange to tak samo jest oferty są lepsze dla nowych więc pewnie z play też tak będzie obym się mylił, ale nie wydaje mi się żeby było inaczej, zobaczymy jak będą się kończyć pierwsze umowy poza tym nie mam nic do play ale zapisy w regulaminach o dodatkowych minutach dodawanych od operatora nie są wcale takie obiecujące jak pakiet 1000 minut mogą odebrać bez podania przyczyny to trochę naciągane jest moim zdaniem i oby użytkownicy tego operatora o tym się nie przekonali na własnej skórze. pozdrawiam.

  • 0

    170. ~denis  2008-04-09 22:57:32  host: nat.mtk-tv.pl

    tony, jeżeli play nie spelni moich oczekiwań,to znów zmienie operatora.Myśle że my klienci wlaśnie zmieniając operatorow wymusimy na nich traktowanie stalych dobrych i solidnych klientow tak jak na to zaslugują.Ja tez zrobilem bląd bo trwalem 8 lat w erze nie probujac szukac lepszych warunkow . w usa ludzie czesciej zmieniaja domy niż polacy operatorow gsm.Co do niepewnych 1000 minut w sieci play to sa one zagwarantowane do konca roku i nigdzie nie pisze ze moga zostać zabrane ,fakt ze to tez jest marketing ,bo ja np.nie jestem w stanie wygadac ponad 16 godzin w sieci ,a wiec polowa i tak mi przepadnie ,nie wiem jak jest z pakietem gratis do abo 50 czyli 20zl na wszystko i do wszystkich , jezeli utrzymaja go przez 2 lata to bedzie super.

  • 0

    171. ~3m  2008-04-10 16:24:49  host: chello089077057163.chello.pl

    Do anonim69: Na podstawie tego, co dostałem w odpowiedzi z Ery, mogę stwierdzić, iż Po 12 miesiącach za 40 zł, będziesz miał kolejne 12 za 80. Cytat z maila od pracownika Ery: "Po upływie 12 cykli rozliczeniowych kwota abonamentu wraca do kwoty wyjściowej określonej cennikiem (np. Nowa Era 100- 100 zł brutto)."

  • 0

    172.  2008-04-11 07:59:59

    Meil do wglądu od ERY, nie mam zwyczaju podniecać sie czymś czego nie mam, nie mam również 14 lat żeby fantazjować .A co do promocji, to tez usłyszałem od pracownika BOA ze ta promocja sie kończy i będzie po 12 miesiącach pełna oplata. Dodam jeszcze jedno ,pracownicy ERY mówią każdemu co innego ,dla przykładu rozważałem tel. w580i i usłyszałem ,ze jest w ograniczonej dostępności i w zasadzie go nie ma ,a jak już by był to za 99zl , w tym samy dniu dzwonił mój kolega który chciał sie dowiedzieć jakie warunki dostanie podpisując umowę zaproponowali mu w580i w abo. 60/120min za 1zl ,także jak widać trzeba walczyć z nimi inaczej nie dadzą nic ciekawego ,takie jest moje zdanie

  • 0

    173.  2008-04-11 14:50:21

    Dziś zmieniłem ENK na Nową Erę w i-boa, gdzie było napisane, że zmiana nic nie kosztuje. Przed chwilą dostałem sms-a że taryfa została zmieniona a opłata wynosi 40,98zł z vat. Po prostu ręce opadają

  • 0

    174. ~  2008-04-12 10:48:26  host: bju36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zmieniałes na wysokosc abonament taka samą wyzszą czy niższą?

Dodaj swoją opinię