Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie nowe gry na Nokie z systemem Symbian^3

Dwie nowe gry na Nokie z systemem Symbian^3

LuiN 21 Lipca 2011 18:54

0 0
Użytkownicy telefonów marki Nokia wyposażonych w system operacyjny Symbian^3 cieszyć mogą się dwiema nowymi grami o wysokiej jakości grafice i nie słabszej "grywalności": Dungeon Hunter 2 HD i Asphalt 6: Adrenaline HD.

Każda z gier kosztuje w Polsce 9,84 zł. Gry zajmują sporo miejsca - action RPG Dungeon Hunter 2 HD "waży" 305,03 MB, a dynamiczne wyścigi samochodowe Asphalt 6: Adrenaline HD - 255,53 MB.








Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    8. ~  2011-07-21 20:06:13  host: z14-15.opera-mini.net

    człowieku jakby miały ich nie obsłużyć to by ich nie było pomyśl czasem

  • -1

    9. ~x  2011-07-21 20:07:04  host: public101631.xdsl.centertel.pl

    @5 - nie czepiaj się. Nie zasługuje ta sprawa na newsa nie dlatego, że chodzi o S^3, ale o to, że dwie nowe płatne gry to dla żadnego systemu żadne osiągnięcie i żadna nowość :).

  • 1

    10.  2011-07-21 20:08:11

    @7 bo kolega 6 przeczytał w internecie, że jest słab procesor i mało ramu to gry nie będą działać - śmiać mi się chce z takich ludzi - wracaj do swojego androida, który do płynnego działa potrzebuje 2 jajowca i 1gb ramu...co do samych gier to jest ich więcej niz na bada os, czyli jak na system który jest taki zły i do bani i na wymarciu nie jest źle:) - ale co ja tam wiem, liczy się tylko android i 20 rdzeni by móc uruchomic parę aplikacji w tle;)

  • 1

    11.  2011-07-21 20:16:20

    Nie mogę słuchać (czytać) opinii pisanych przez przesiąkniętych Androidem jak dla mnie ten system jest po prostu przereklamowany, nie ma jak stary dobry Symbian...

  • 0

    12. ~siwy256  2011-07-21 20:34:44  host: aceq109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I znowu jechanie po symbianie. Przecież gry śmigają aż miło. A Android niby taki wspaniały a w fabrycznie zainstalowanej przeglądarce w SGSII można otworzyć tylko 8 kart, a w HTC Sensation tylko 4.

  • 0

    13.  2011-07-21 20:40:04

    6 - racja, dzięki za zwrócenie uwagi.

  • 0

    14. ~CZŁOWIEK SPOD OPINII 6  2011-07-21 20:40:47  host: public-gprs204537.centertel.pl

    Otóż nie, akurat jestem w posiadaniu Nokii E71 ze starym, dobrym Symbianem S60 v3 9.2 3.1, więc śmieszą mnie przekonania że mam Androida, chociażby z tego powodu, iż ostatnio miałem okazję się jednym bawić i nie przypadł mi do gustu, dlatego że był dotykowy, a brak fizycznej klawiatury we większości Androidów to dla mnie męczarnia.

  • 2

    15. ~gościu  2011-07-21 20:48:40  host: do.komnetpc.pl.z.tpnet.pl

    Ok,androida nie mam, wybrałem badę, ale przesiadłem sie na nią z nokii 6220c. Nie wiem jak ty, ale mi się podoba chociażby umieszczenie wszystkich ważniejszych funkcji telefonu w jednym, przejrzystym menu. Zmiana jasności na wave s8500: diament, ustawienia, wyświetlacz->pasek zmiany jasności. Zmiana jasności na 6220c: menu, hmmm...ust.użytk? cholera, gdzie to było...personalizacja-obraz...nie, zaraz, przecież już tam zaglądałem aby wyłączyć dziki czujnik oświetlenia...itd.

  • 1

    16. ~  2011-07-21 20:55:54  host: 178.73.49.129

    Granie na telefonie w HD? Żart. Kto gra na telefonie? Xbox lub PS3 na min. 40 calach to jest gra. Reszta to półśrodki dla ubogich.

  • 0

    17.  2011-07-21 21:00:25

    @16 półśrodki dla ubogich? ciekawe, że smartphony z wyższej półki kosztują tyle co ps3 i xbox 360 razem wzięte...@15 istalacja jednego widgetu na pulpit i masz to bez wchodzenia w jakiekolwiek menu podmenu itd, jeszcze szybciej anizęli na wave (którego posiadałem, jednak sprzedałem, za mało możliwośći personalizacji, mało aplikacji, niedociągnięcia przeglądarki, brak opery itd)

  • 0

    18. ~  2011-07-21 21:02:32  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Na prezentacji obie gry na N8 pracują przyzwoicie

  • 0

    19. ~miro  2011-07-21 21:14:16  host: 031011129163.warszawa.vectranet.pl

    do 16, Widać, że styczności nie miałeś z tym telefonem i systemem, wystarczy podłączyć przez HDMI i masz cali tyle ile masz TV. Poczekam na promocję jak będą za free bo tyle płacić za gierkę (gdzie mało gram, przeważnie to w ptaki) to mi się nie opyla. A tak apropos jakie są jeszcze gry samochodówki na S^3 tego typu jak Asphalt, mam Rally Master i GT Racing ale tam sterowanie odbywa się poprzez ekran?

  • 0

    20. ~Adam  2011-07-21 21:16:49  host: 89-78-214-21.dynamic.chello.pl

    18: w rzeczywistości również.

  • 0

    22. ~  2011-07-21 21:49:19  host: ii149094.directconnect.no

    @16 => Nie trzeba być zamożnym,żeby mieć TV 40" i PS3.

  • 0

    23. ~Tomek  2011-07-22 01:52:26  host: host109-156-129-43.range109-156.btcentralplus.com

    @22 masz racje, tylko koles zapomnial ze w np. w samolocie troche ciezko jest zmiescic 40 cali i PS3 :) Zwlaszcza w Ryanair hahah...

  • 0

    24. ~Tomek  2011-07-22 01:54:59  host: host109-156-129-43.range109-156.btcentralplus.com

    Czujecie na odprawie Pani pokazac bagaz?? Co Pan tam ma?? A no tylko 40 cali i PS3. Rozumiem ze moge wziasc jako bagaz podreczny. LOL.

  • 0

    25. ~Jjjj  2011-07-22 08:44:47  host: 89-76-148-62.dynamic.chello.pl

    Wow nowe gry! I to aż DWIE! Czas chyba kupić sobie Nokię.

  • 0

    26. ~  2011-07-22 10:32:13  host: aarj13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @6. przestań chrzanić farmazony ja mam na c7 asphalt6 i śmiga, a poza tym na filmikach widzisz że na n8 chodzą, więc coś chyba jest z tobą nie teges. Miałeś kiedyś Nokię z symbianem^3? Chyba nie skoro takie głupoty zapodajesz. Swoją drogą nowy asfalt jest spoko

  • 0

    27.  2011-07-23 09:37:46

    @26 ale ma z S60v3 a to prawie to samo przecież:P

  • 0

    28. ~vicio  2011-07-26 09:05:15  host: wapgw2.wapgw.era.pl

    Nie Manieczku to nie jest prawie to samo, to taka różnica jak pomiędzy Bugatti z 1920r a Bugatti Veiron :)

Dodaj swoją opinię