Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie nagrody Mobile Internet dla Orange

Dwie nagrody Mobile Internet dla Orange

WitekT 24 Lutego 2006 14:56

0 0

kossmann mRedakcja miesięcznika Mobile Internet już po raz piąty wręczyła doroczne nagrody - Wirtualne Telefony – w 11 kategoriach. Magazyn wyróżnił firmy, których produkty miały największy wpływ na rozwój rynku mobilnych usług telekomunikacyjnych w Polsce.

W tym roku operator sieci Orange został nagrodzony w dwóch kategoriach: Menedżer Roku oraz Produkt Roku. Uroczysta Gala Mobile Internet odbyła się 23. lutego w warszawskim klubie Dekada.

Nagrodę główną Złoty Wirtualny Telefon, w najważniejszej kategorii Menadżer Roku, otrzymała Iwona Kossmann, członek zarządu PTK Centertel ds. marketingu i sprzedaży, za rekordowo szybkie i efektywne wprowadzenie marki Orange do Polski, oraz sukcesy rynkowe nowej oferty.




Natomiast Wirtualny Telefon w kategorii Produkt Roku otrzymało Orange Menu. Jury doceniło unikalne na polskim rynku dedykowane menu telefonów, dające łatwy dostęp do najczęściej używanych funkcji aparatu i usług oferowanych w sieci Orange.

Odbierając nagrody Iwona Kossmann podkreśliła, że sukces Orange w Polsce to wynik ciężkiej pracy pracowników spółki oraz sukces wszystkich partnerów i klientów, czego najlepszym dowodem jest osiągnięcie ponad 50% wskaźnika spontanicznej rozpoznawalności marki Orange już po 5 miesiącach.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-02-24 15:29:56

    Może mi nie uwierzycie, ale Orange menu naprawdę jest przydatne. Najlepiej samemu skorzystać a nie powtarzać tylko opinię po innych. Jedyną wadą jest to, że nie można go wyłączyć, bo każdy powinien mieć możliwość samemu decydować czy chce z niego korzystać czy nie.

  • 0

    3. ~nucias  2006-02-24 16:03:57  host: dos193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezła ściema. Dorry, nie jestem oszołomem, ale business everyware jest raczej najgorszą, a nie najlepszą uslugą dostępu do interentu bezprzeowodowego

  • 0

    4.  2006-02-24 16:07:02

    Wiesz Klusek - bawile sie orange menu na sagemei myX6-2 nie dosc ze jest jak dla mnie zupelnie nie potrzebne, zwalnia telefon i jeszcze blokuje niektore funkcje.
    W przypadku sagema jest to blokada motywow, klawiszy skrotu, zmiany sposobu wyswietlaniadaty i godziny i loga operatora.
    Moim zdaniem jest zupelnie nie potrzebne i z ladnegowygladu menu Sagema zrobilo sie okropienstwo - ikonki sa niedopracowane - brzydkie!!

  • 0

    5. ~orange-hu...nia  2006-02-24 16:08:27  host: 198-172-203-194.ga.verio.net

    ale ta polska jest zryta na maxa

  • 0

    6.  2006-02-24 17:40:11

    "...efektywne wprowadzenie marki Orange do Polski, oraz sukcesy rynkowe nowej oferty."

    buahahah przeciez to jakas kpina! No nie wierze w to co czytam... Przeciez wprowadzenie marki Łoryndż to najwieksza porazka telekomunikacyjna ubieglego roku!!!

  • 0

    7.  2006-02-24 17:43:27

    P.S.
    Za ten rembranding to powinni byli ją juz dawno wywalic z tej firmy, a nie dawac jej jeszcze nagrody!!! To jakas kpina!

  • 0

    8. ~matt  2006-02-24 18:51:21  host: bpd176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam wrażenie, że sami sobie te nagrady wręczają, no ale po ostatnich problemach z Plusem, to może ten Orange nie jest taki zły...

  • 0

    9. ~AK  2006-02-24 18:55:25  host: avd130.internetdsl.tpnet.pl

    Orange jest ok

  • 0

    10. ~kamil  2006-02-24 20:38:34  host: wlan0-4.srem.net

    wg mnie orange menu jest wporzo. co prawda nie jest idealne ale wole to niz ciagle takie samo menu w nokiach :) jakas mala odmaina :) a co do orange to mi sie dobrze kojarzy i ma dobra oferte. na pewno lepsza od plusa a od ery to zalezy dla kogo ;) orange i tak jest dobre

  • 0

    11. ~tf  2006-02-24 23:05:58  host: 213-192-115-50.softlab.gda.pl

    to pomylka w artykule jest, to nie sa Wirtualne Telefony tylko Gluche Telefony, o ktorych mozna czytac tu: http://www.telepolis.pl/news.php?id=4129
    ;-)))))

  • 0

    12. ~mike278  2006-02-24 23:38:27  host: 194.9.223.113

    Jaja sobie robia? Orange menu to bubel. Proponuje skorzystac z wapu w sklepowym normalnym wydaniu i wersji x 6-2/10 z orange menu. Tak jakby traktorem scigac sie z porsche. Menu zamula telefon, dziala wolniej, gubi sie wrecz. Czekanie minute na to zeby zakladke wybrac to nie nowina. A brak opcji wywalenia zakladek zdefiniowanych przez opa to juz szczyt. A za szumny rebranding to powinni karac! Gorsze warunki w ofertach prepaie. Kasacja pakietow w miksach. Podrozenie cen w pakietach abo. Np z 40 gr na 60 w

  • 0

    13. ~mike278  2006-02-24 23:45:37  host: 194.9.223.113

    Za minute W najbardziej popularnych pakietach 10 zl. Cena sms skoczyla z 10 gr na 15. 2 dobre rzeczy to to ze cena dodatkowych uslug wplywa na cene fona i nie trzeba miec abo za 50 zl zeby tzw darmowy numer wybrac. Ale to nie rekompensuje w ZADEN sposob podwyzek. I za to nagroda? KPINA! Dla jasnosci. Mam taryfe jedna idea i kazdy telefon od bok z propozycja zmiany kwituje smiechem.

  • 0

    14. ~  2006-02-25 01:37:17  host: prosie16.aster.pl

    kamil1221: mam dwa telefony - jeden w Plusie, grugi w Orange, i w porównaniu do Orange Word portal wapowy Plusa to kompletne dno. Co do Ery się nie wypowiadam, bo nie uzywam. Sprawdź zanim sie na jakiś temat wypowiesz.

  • 0

    15. ~Pomarańcza Pakman  2006-02-25 08:14:50  host: 142-be2-4.acn.waw.pl

    Skoro Urban został kiedyś Człowiekiem Roku, to co szkodzi dać Orangutanowi tytuł Lidera Roku a dla Pani Członek Zarządu tytuł Kobiety Roku?

    Tylko tych sukcesów dostrzec nie mogę, ale może nie patrzę wystarczająco spontanicznie?
    Jednak co do odciśnięcia piętna i wpływu Oranżady na polski rynek telekomunikacyjny, to owszem, jest on nie tylko znaczący a wręcz przewodni. Mamy doczynienia z przecieraniem nowych szlaków, przełamywaniem konwenansów i stawaniem na co i raz mniejszej głowie. Wraz z promocją SimPlusianą "Ciągle Pada", Oranżada ma szansę dzierżyć palmę pierwszeństwa długo i wytrwale. Ja sobie tylko staram wyobrazić sytuację, gdyby to Centrostal miał dwa zarządy? Tego to już dedykowane menu telefonów (bez możliwości usunięcia) nie mogło by doścignąć. Takich kwiatów to nie da się w czerwoną spódnicę owinąć...

  • 0

    16. ~wos  2006-02-25 11:08:51  host: 83.238.70.51

    Każda sieć powinna mieć swoje pismo do wręczania jej nagród.

  • 0

    17. ~man  2006-02-25 11:41:05  host: 80.50.243.158

    jest żle ale trzeba mówić że jest dobrze

  • 0

    18. ~Arek  2006-02-25 12:49:58  host: ip163-c14.gl.digi.pl

    W Orange nie ma zle kto ma to wie minuta za 30 grosz w popie i sms za 1 grosz :)

  • 0

    19. ~mike278  2006-02-25 19:14:23  host: 194.9.223.113

    Arek w popie to sa Promocje! I jutro moze tego nie byc. I tyle z wiedzy. Zreszta mnie na prepaid nie stac. Dla mnie jest za drogi. Musze ciagnac swoje abo :-) bo tansze.

  • 0

    20. ~MAViS  2006-02-26 16:00:55  host: cqu14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **Arek - promocja jest tylko do końca kwietnia; korzystanie z połączeń kosztuje 6zł za miesiąc; cena tylko na wewnętrzne i stacjonarne; SMS za 1 grosz jest tylko w Popie i kosztuje 6 złotych za miesiąc co więcej operator nawet nie podał na jak długo ta usługa będzie podtrzymywana - pytania?

  • 0

    21. ~rasmus  2006-02-27 13:54:24  host: dqe17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta, smsy za 1gr, któe kosztują 6 zeta :) To promo tylko dla maksymalnych maniakó, ktozy mają w książce telefonicznej takich samych maniaków smsowych w popie :)

Dodaj swoją opinię