Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie bardzo podstawowe Nokie zaprezentowane

Dwie bardzo podstawowe Nokie zaprezentowane

Q! 25 Sierpnia 2011 17:29

0 0

Nokia zaprezentowała dwa nowe telefony z najniższej półki cenowej, modele 100 oraz 101.

nokia 100 Nokia 100 wyposażona została w ekran TFT o przekątnej 1,8 cala i rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Książka telefoniczna na 500 kontaktów, radio FM, latarka i kalendarz to jedyne funkcje, które w niej znajdziemy. Litowo-jonowa bateria ma zapewnić maksymalnie 25 dni czuwania lub do 6 godzin i 40 minut rozmów.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


nokia 101 Nokia 101 zaoferuje te same podstawowe możliwości co model 100 oraz dodatkowo obsługę dwóch kart SIM, odtwarzacz MP3, wejście JACK 3,5 mm oraz gniazdo microSD (do 16 GB).




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Obydwa telefony pracować będą w oparciu o platformę S30 i pozwolą na stworzenie do 5 oddzielnych profili dla książki telefonicznej oraz prywatnych danych, przypisanych do 5 różnych kart SIM.

Zaprezentowane modele przeznaczone są dla rynków rozwijających się i pojawią się na nich, odpowiednio, w IV oraz III kwartale. Ich cena wynosić będzie 20 oraz 25 euro netto.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 100 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokai 101 w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 1

    5. ~  2011-08-25 18:12:06  host: dcx229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Blokadę smsów przychodzących i numerów telefonicznych + nierozpoznanych (jak w Samsungu) toto ma?

  • 1

    6. ~  2011-08-25 18:13:08  host: dcx229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    IV kwartał jest przed III kwartałem?

  • 0

    7.  2011-08-25 18:14:17

    @6 - oczywiście, że tak.

  • 1

    9.  2011-08-25 18:24:18

    25 euro netto ale to pewnie teoria i telefony trafią do sprzedaży za jakieś 200zł i nikt tego nie kupi, bo konkurencja podstawowe modele sprzedaje po 80zł.

  • 1

    10.  2011-08-25 18:38:03

    bardzo chętnie bym komuś to sprezentował (model 101), ale znając życie, to będzie dostępny albo bardzo późno, albo wcale, czego doskonałą ilustracją jest sytuacja z modelem C2-00 (nie mylić z C2-01).

  • 1

    11. ~ala  2011-08-25 18:42:30  host: user-31-175-171-138.play-internet.pl

    na wymianę pracownikom za wysłużone 1616/1800 jak znalazł. - ale zaraz się odezwa co to za firma z takimi telefonami.. a już pisze, taka która płaci a nie bajery rozdaje..

  • 1

    12.  2011-08-25 18:43:25

    @Dżeki z Los Angeles - chodzi o IV i III kwartał 2011. Ich kolejność została zamieniona na potrzeby niusa i kolejności opisywanych modeli. W kalendarzu pozostały natomiast bez zmian - najpierw jest III, a dopiero później IV kwartał. ;-)

  • 1

    13.  2011-08-25 18:46:55

    ja czekam na C2-06 i ciekawe kiedy się doczekam...

  • 1

    14.  2011-08-25 18:58:11

    @1: np. Indie to kraj rozwijający się, my jesteśmy rozwnięty, więc z tego powodu może być tak, jak opisuje w @10, ewentualnie też może być "tylko" bardzo trudno dostępny. C2-00 "jest" aż w trzech sklepach sieciowych w/g tego co podaje jeden z serwisów porównujących ceny.

  • 1

    15. ~  2011-08-25 19:04:53  host: dcx229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To lepiej dopisać w nawiasie o jaki model cho dzi i podawać wg kalendarza. Skąd mam wiedzieć, że przetawienie kwartałów dotyczy telefonów? Słowo "odpowiednio" nietety umyka.

  • -1

    16. ~  2011-08-25 19:07:14  host: ddx173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po co w modelu 101 gniazdo microSD i to do 16 GB? ;-)

  • 1

    17.  2011-08-25 19:23:59

    Już ja widzę, jak w Polsce te modele będą po 120-130zł... ;) Za bogaty kraj jesteśmy, żeby dual simy Nokii były u nas w takiej cenie ;) A co do telefonów - jak dla mnie za słabe, ale cieszy fakt że mamy kolejny dual sim Nokii. Liczę na podobne Duale w klasie Nokii 300-400

  • -1

    18.  2011-08-25 19:41:54

    okropne te telefony....

  • 1

    20. ~  2011-08-25 20:27:00  host: z39-16.opera-mini.net

    Jak na Nokię, nie jest źle. 101 powinna być bardzo ciekawą propozycją. /Kamil_K

  • 1

    21. ~ala  2011-08-25 21:40:55  host: user-188-33-123-232.play-internet.pl

    @17.Atlan - 1616/1800 idą za 89zł a ta setka by nie poszła?

  • 1

    22. ~Słoneczny  2011-08-25 22:05:34  host: 84-10-45-129.dynamic.chello.pl

    Telefon do firmy, jak najbardziej na plus. Takie proste rozwiązania cały czas są potrzebne. Nie każdy potrzebuje smartfona.

  • 2

    24.  2011-08-26 08:16:06

    Proste telefony bez zbędnych bajerów. Play powinien je wprowadzić do oferty, żeby klienci nie mieli wysokich rachunków za internet :)

  • 0

    25. ~bb9800  2011-08-26 13:17:06  host: 89-72-161-3.dynamic.chello.pl

    i może to być strzał w 10 proste tanie rewelacja

  • 0

    26. ~liro  2011-08-26 17:49:59  host: 188.146.77.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Będzie, ale strzałem w kolano. Kolejne badziewie od upadajacej Nokii. Inni producenic ttez mają taki tani szrot, ale się tym nie chwala- kto chce ten kupuje.Nokia to porażka, ale jak widać z powyższych komentarzy to wystarcza Nokiaboyom

  • 0

    27. ~Słoneczny  2011-08-26 21:08:04  host: 84-10-45-129.dynamic.chello.pl

    26, co ty znowu z tymi "boyami" wyskakujesz? Już byś najlepiej każdemu łatkę przykleił, co? Jak można w ogóle tak uogólniać? Można się uczepić konkretnych modeli, ale żeby zaraz jechać na cała markę? Bez sensu.

Dodaj swoją opinię