Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwaj znani Polacy w radzie nadzorczej P4

Dwaj znani Polacy w radzie nadzorczej P4

WitekT 26 Marca 2013 16:27

5 9

Rada nadzorcza P4 rozrosła się do 11 osób - wynika z ostatnich wpisów w Krajowym Rejestrze Sądowym, które wyśledził rpkom.pl. W listopadzie ubiegłego roku pojawiły się w niej dwa polskie nazwiska.

Do rady dołączyli Andrzej Klesyk (prezes PZU) oraz Andrzej Olechowski, współzałożyciel Platformy Obywatelskiej, były minister finansów i spraw zagranicznych. Olechowski zasiada także w radzie nadzorczej Banku Handlowego oraz radzie Fundacji Towarzystwo Ekonomiczno-Społeczne (razem z Jarosławem Baucem, byłym prezesem Polkomtela, i Jarosławem Roszkowskim, byłym prezesem Crowley Data Poland).




Udziałowcami P4 są Tollerton, za którym stoi Grek - Panos Germanos (50,3%), oraz Novator, za którym stoi Islandczyk - Thor Björgólfsson (49,7%).

Źródło tekstu: rpkom.pl     

Dodaj do:

Tagi: andrzej klesyk | andrzej olechowski | p4

w sumie: 55
  • 2

    60.  2013-03-26 22:57:49

    Byłbym szczęśliwszy bez tego newsa. Bo co mnie jakaś "rada nadzorcza" obchodzi. Inna sprawa, że przynajmniej jednego z tych panów nie darzę zbytnim szacunkiem...

  • 3

    61. ~...  2013-03-26 23:17:27  host: 46.115.122.171

    Pozdrawaim Pana Andzeja Olechowskiego, wszystkich jego zwolenników na tym forum. Pozdrowienia przesyłam również dla wszystkich prostytutek, złodziei oraz przygłupów, którzy myslą, że są fani i nowocześni, a reprezentują poziom homo sovieticusa i nawet nie wiedzą co to takiego.

  • 1

    63. ~sa  2013-03-27 00:02:06  host: v07-16.opera-mini.net

    Ludzie kontra ludzie

  • 0

    64. ~mnm  2013-03-27 03:41:37  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    58@ ma wyższe wykształcenie ekonomiczne...i co ciekawe mimo że jest jednym z współzałożycieli po nie ma już nic wspólnego z tą partią...

  • 0

    65. ~mgm  2013-03-27 05:41:52  host: 212.2.126.232

    to już pewnie koniec P4, z takim fachowcem

  • 0

    66.  2013-03-27 08:00:25

    @48 Odwieź virginmobile.pl tam 19 groszy to oferta standardowa bez promocji.

  • 0

    67. ~  2013-03-27 09:09:56  host: gaja.tpnet.pl

    62. Wiki? Ta lewicowa, cenzurowana "encyklopedia".

  • 0

    68. ~...  2013-03-27 09:41:06  host: 46.115.93.213

    @62 mkot I tak właśnie się robi w Polsce pranie mózgu. Poczytaj np. o pocżtkach ( pocżątkach w 3 RP, nie w ogóle) banku handlowego w Polsce. A może wiesz jak powstawały Banki w Polsce? Nie wiesz? To CI pomogę. Kilku posłów zakładało sobie bank- wymogi były żadne, dosłownie zrzuta po jednej średniej pensji na kapitał początkowy. Potem robiło się ustawę, że firmy państwowe (czyli prawie wszystkie duże przedsiębiorstwa) musiały korzystać z tych banków- prowizje miały te "polskie" banki 2 razy wiekszą niż zachodnie. Rozumiesz? Cała polska demokracja to skok na kasę. Z państwowgo zrobimy swoje. A jak Ci mało to poczytaj np. o aferze FOZZ. @64 mnm Powiadasz wyższe wykształcenie, w Polsce. No staaary, możesz być z siebie dumny. Szczegolnie z poziomu swojej wiedzy o otaczczającej Cię rzeczywistosć- dowodem jest twoja wypowiedź.Szacun.

  • 0

    69. ~  2013-03-27 09:46:40  host: V32-04.opera-mini.net

    68, To jest prywatna firma i jesli zechca moga sobie nawet wziac do rady marsjanina. A lepszym przykladem do takich analiz jest byla spolka Skarbu Panstwa branzy telekomunikacyjnej Polkomtel, sprawdz jakie stanowisko i gdzie piastowal obecny prezes PGE i obecna Pani prezes w PGNiG...

  • 0

    70. ~ja  2013-03-27 09:48:14  host: agif141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *** jak słysze te wszystkie nazwiska to mnie bierze zajebista wściekłośc, nie piszcie o tych ludziach nigdy.

  • 0

    71. ~karluum  2013-03-27 10:20:40  host: 78.133.199.172

    Ciekawe co pan Olechowski załatwił P4 albo co ma załatwić, że wciśnięto go w radę... Razwiedka rządzi :)

  • 0

    72. ~  2013-03-27 10:31:55  host: 178-37-75-170.adsl.inetia.pl

    No a co cala ta solidarnosc to skok na kase, teraz gdzie nie spojrze to solidaruch wykorzystuje swoich pariasow w wieku 20-30 lat i zarabia na tym gruba kase. Wczoraj solidaruchy robily propagandowke na slasku ze sie z nierownosciami nie zgadzaja. Kampania wyborcza Dudy. Walic solidarnosc , walic Banan republic of poland ! nie czuje sie polakiem mimo ze mowie w tym jezyku. Dlaczego nie wyjade? bo istnieje cos takiego jak przywiazanie do ziemi i patriotyzm lokalny. Wciaz wierze w regionalizm i idee demokracji bezposredniej. Jednak w tym parapanstwie nie ma szans na decentralizacje, budzety partycypacyjne, autonomie regionow. Takze - to Wasze panstwo a ja sie z nim zwiazany nie czuje. Dziwie sie wiekszosci mlodym, ze w ogole stawiaja te krzyzyki. Trzeba oddawac glosy niewazne.

  • 0

    73. ~A. Nowak  2013-03-27 10:55:41  host: user-94-254-128-200.play-internet.pl

    Pan towarzysz A. Olechowski to znany mason powiązany z Grupą Bilderberg, wcześniej zacny członek PZPR jak L. Balcerowicz i tysiące innych towarzyszy. To stara rozprawa o Wójcie, Panie i Plebanie.

  • 0

    74. ~get  2013-03-27 12:01:18  host: v26-08.opera-mini.net

    No i wszystko jasne ! Orange- Made in France, T-Mobile- Made in Germany, Plus- Made in Cypras, Play- Made in Island and Greece. Tylko po co jeden z redaktorów Telepolis.pl pisał głupoty, że P4 należy do Holendrów ?

  • 0

    75. ~Calm7  2013-03-27 12:07:45  host: V37-11.opera-mini.net

    Get. A co za różnica... I tak nic nie jest nasze... Nie dość, że kasę trzepie zagranica, to nasze esy i rozmowy mają na patelni...

  • 0

    76. ~złodzieje  2013-03-27 14:25:31  host: 82-160-219-254.tktelekom.pl

    Dwaj znani polacy;znani z czego gniezdzenia dupy na państwówce jako polityk nabrać z znajomosci a póżniej czerpać z tego korzyści

  • 0

    77. ~riposta  2013-03-27 20:22:54  host: 87-207-216-162.dynamic.chello.pl

    play wchodzi w ubezpieczenia i bankowość

  • 0

    78. ~mnm  2013-03-28 03:29:47  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    68@nie piszę o swoim tylko Olechowskiego.wyższe ekonomiczne,to stary mason wyszkolony w Usa zna się na swojej pracy...

  • 0

    79. ~Janes  2013-03-28 10:31:09  host: user-46-112-53-168.play-internet.pl

    O prosze dwie złodziejskie Platformowe mordy znalazły nastepne koryto.Ciekawe po co ich wzieli do rad nadzorczych ?

  • 0

    80. ~xy  2013-03-29 20:01:40  host: ip-37-209-159-216.free.aero2.net.pl

    Olechowski? TFU! Ten drugi nie wiem - nie znam.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-132-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

applefan_ | 2017-10-18 11:25:00

@3 skąd wiesz ile mam ich akcji?


~Hotelarz | 2017-10-18 11:14:48

Xiaomi to najlepsze telefony robi za niską cenę.


~Ppp | 2017-10-18 11:07:13

Czasami szybciej działa 3g niż 4g


~ | 2017-10-18 11:05:35

młode pelikany to glupie ze h ho


~stary_pelikan | 2017-10-18 11:04:56

dziecko zanim coś napiszesz to się zastanów bo tylko wstyd przynosisz rodowi Pelikanow.

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet