Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa telefony w promocjach Orange

Dwa telefony w promocjach Orange

sirmark 24 Października 2008 23:51

0 0

Od 24. października Orange wprowadza do oferty dla klientów prywatnych dwa nowe telefony.



Do oferty abonamentowej oraz Mix wprowadzono telefony: Nokia N95 8GB oraz Samsung SGH-U800 Soulb.


Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange Go.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange POP.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~kwistas  2008-10-25 17:01:04  host: w3cache.wignet.pl

    ~trf sraj na komentarze z reguły są to mało obiektywne osoby które wychwalają swoją sieć. Dużo na tym portalu jest "plusowców"i "pałkowców" mniej "erowców" i "pomarańczowych".

  • 0

    12. ~Boj  2008-10-25 17:14:11  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Jak to sa badziewne fony to nie wiem jakiego ty masz fona podejrzewam ze masz jakiegos złamasa.

  • 0

    13. ~  2008-10-25 18:38:03  host: 093105201245.ski.vectranet.pl

    ja sie nie moge doczekać na sytuacje kiedy to operatorzy nie będą dotowali telefonów a dadzą wkońcu przyzwoite oferty na usługi. Telefony za 1zł przy abo 25zł chca kupowac tylko jakieś pryszczate szczeniaki które chcą sie pochwalić kumplom

  • 0

    14. ~kwistas  2008-10-25 20:44:17  host: w3cache.wignet.pl

    13. czy ty kiedyś słyszałeś o zarabianiu??? Każdy operator to biznes, a biznes musi zarabiać.

  • 0

    15.  2008-10-26 07:39:00

    A co to samsung Suolb :D ?

  • 0

    16. ~wer  2008-10-26 09:19:57  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    wiadomo, że każdy op musi zarabiać. ale jednak zarabia tez na usługach (w tym przypadku również abonamencie). Dlatego dziwne, że aż tyle biorą za telefon, bo klient niewiele zyskuję za podpisanie wielomiesięcznej umowy

  • 0

    17. ~mike278  2008-10-26 10:42:13  host: dynamic-62-87-167-253.ssp.dialog.net.pl

    odwieczny temat. spora grupa telefonow drozsza niz w sklepach. chca zarabiac, ja to rozumiem. tylko nie rozumiem glupiego pier... nia na temat jakiez to moglyby byc oferty gdyby nie dotowanie telefonow. placz rzecznika grupy tp mnie osobiscie rozwala. jakie dotowanie niby? ja tam mam taryfe jedna idea i telefony z wolnego rynku . mam w nosie wprowadzanie limitow w "trosce o klienta i polepszanie oferty". i mimo ze ja ze swojej taryfy jestem zadowolony to porownujac je z nowymi widze stopniowe obnizanie lotow.

  • 0

    18. ~Mike  2008-10-26 15:55:39  host: dynamic-78-8-1-51.ssp.dialog.net.pl

    Francuski gang teleKOMUNikAcyjny mimo, iż dosłownie pluje na Klienta, to każda głupia funia z klubu ma numer 50xxxxxxx, babcie i ludzie z poziomem umysłowym pon. 100 IQ w Wechslerze (90% polskiego społeczeństwa) również czytają te wszechobecne pomarańczowe banery i billboardy, a następnie walą do tych telepunktów po najwyższe ceny na rynku i najgorszą obsługę. Ja tego po prostu nie rozumiem. Ceny telefonów i połączeń mówią same za siebie, można jak najlepiej życzyć tej f-mie, ale nie można nie dostrzegać faktów! Zresztą jak w państwowej firmie należącej do najbardziej socjalistycznego państwa w europie - Francji może być tanio i dobrze? Przecież ideologię eurosocjalizmu czyli gejów, lesby, nierobów, idiotów, promocję aborcji i eutanazji, walkę z rodziną i wszelkiemi religiami oraz efektem cieplarnianym trzeba z czegoś finansować, prawda?

  • 0

    19. ~  2008-10-26 17:10:51  host: nat217.and-net.pl

    Nie wie ktoś kiedy Orange zaktualizuje karty Simteligent?

  • 0

    20. ~  2008-10-26 17:34:36  host: 093105201245.ski.vectranet.pl

    #14. Kwitas jesteś pajacem naucz sie czytać.

  • 0

    21. ~dilo  2008-10-26 21:48:53  host: h-87-199-23-74.dolsat.pl

    "18" sorry, ale jesteś nienormalny...

  • 0

    22.  2008-10-26 21:54:07

    #18: przestan agitowac tu idee PiSu, k ? ;>

  • 0

    23.  2008-10-26 22:04:38

    Chryste, tak to jest jak sie pisze bedac zmeczonym. Powinno byc, dajmy na to: przestan uwsteczniac ludzi, propagujac idee PiSowskie :) Poza tym jak juz generalizujesz w taki sposob, to tak samo mozna zrobic z KAZDA inna siecia. Poza tym w firmowce praktycznie NIGDY nie spotkalem sie ze zla obsluga, co najgorzej byla nieco powyzej sredniej... W przedostatniej firmowce (tak, potrzebujemy tylu minut) telefony sa tanie - co wiecej, przy przedluzeniu umowy jeszcze daja pierwszy rok obnizke abo -40 %. I ilosc minut efektywnie tez jakos najwieksza, ale to pewnie tez ma jakis ukryty, odwrotny sens, no nie ? ;) Aha - troche tolerancji (co nie rowna sie z akceptacja, mind you) i otwartosci umyslu zycze na przyszlosc ;) Jesli ty rowniez pisales spod #17 - to moge powiedziec tyle, ze pod wzgledem bezterminalowek bedac w Jednej Idei przeplacasz wzgledem najnowszej taryfy (oczywiscie rowniez bezterminalowo). A ze nalezy brac telefony na wolnym rynku w INDYWIDUALNYCH planach, to akurat wiadomo, to w prawie kazdej sieci aktualne - i to prawie caly czas, oprocz nielicznych wyjatkow, tylko potwierdzajacych regule (oprocz Playa byc moze, szczegolnie ich przeceny sa naprawde ... ciekawe).

  • 0

    24.  2008-10-26 22:10:59

    #13: z ciekawosci, jakie sa twoje oczekiwania wzgledem uslug ? Flat rate plan ? To na razie nierealne w Polsce, zarowno jesli chodzi o glos, jak i o dane ;) Mocna redukcja cenowa dotychczasowych uslug ? Operatorow wygodnie w lozeczkach, ktore sobie umoscili. Solidnie zarabiaja, ludzie sie przyzwyczaili (w kwestiach bezterminalowek) - wiec po co cos zmieniac ? ;) Cos innego ? Napisz tutaj, albo na priva, chetnie poslucham co miales na mysli :) (skadinad, wcale nie jestem niezadowolony z tej Toshiby G900 za 1 zl ktora kupilem w planie za nawet _20_ zl, a wiec jeszcze taniej, niz strzeliles - wrecz przeciwnie, jestem calkiem ukontentowany... Czy to czyni mnie od razu pryszczatym szczeniakiem ? A moze po prostu swiadomie dokonalem wyboru ? Pomysl chwile, zanim cos napiszesz...)

  • 0

    25. ~DejwiD  2008-10-27 00:30:30  host: public-gprs82425.centertel.pl

    PLANET - nakladka na sim czy play online??? :) bo chyba nie te "w przeliczeniu" 4 mb.. chyba, ze data naliczana jest ponad abo?

  • 0

    26. ~Poli  2008-10-27 01:12:25  host: chk98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko dobrej taryfy brakuje. Szkoda, że nie mają czegoś takiego jak MixPlus. Tam to dopiero są tanie rozmowy.

  • 0

    27. ~felix  2008-10-27 09:54:45  host: dqs92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no dobra, operatorzy też muszą zarabiać, to jest oczywiste. Ale czy aż takim kosztem klienta? Proponowanie telefonu w cenach sklepowych nawet w najniższym abo jest dziwne, a tu przy relatywnie wysokich ceny też mało korzystne

  • 0

    28. ~mike278  2008-10-27 10:27:26  host: p05-09.opera-mini.net

    mike278 a Mike to 2 rozne osoby. Planet uwierz nie przeplacam. U mnie zuzywa sie sporo minut ponad limit. Ile zapłace za 3000 minut na 3 numery w nowej ofercie? Jedna idea tu nie do pobicia przez nowe oferty. I nie tylko tu. Brak małych pakietow wap. Używam ok 10 mb ot czasem w drodze i czasem do agps. Nowa oferta mi tego nie da.

  • 0

    29. ~margr  2008-10-27 11:33:09  host: adeh221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~mike278 ma rację. Nowe oferty są coraz gorsze dla osób dużo telefonujących. Sam korzystam w oferty Jedna Idea z usługą 3 numery na które to mogę dzwonić nie martwiąc się ani o długość rozmów ani o koszt (nieograniczona długość rozmów za 25zł miesięcznie)

  • 0

    30. ~~  2008-10-27 11:55:25  host: f96-053.opera-mini.net

    Chodzą plotki o nowych taryfach w biznesie w Orange.

Dodaj swoją opinię