Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa telefony Spyker na targach MWC 2009

Dwa telefony Spyker na targach MWC 2009

Q! 5 Lutego 2009 10:37

0 0

Holenderska firma Spyker, do tej pory bardziej znana z produkcji samochodów sportowych, przedstawi na targach MWC dwa telefony sygnowane własnym logo. Informację o obydwu telefonach podał serwis AllAboutPhones.nl.

spyker phone spyker phone

Pierwszy z nich, oznaczony jako EG200, jest przyciągającym wzrok urządzeniem w obudowie typu candybar. Z zaprezentowanych zdjęć wynika, że zamiast standardowych przycisków alfanumerycznych może on posiadać klawiaturę dotykową. Oprócz tego na jego wyposażeniu znajdzie się aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 Mpix.
Drugi z zaprezentowanych telefonów to urządzenie typu slider przeznaczone dla początkujących użytkowników telefon. I to w zasadzie jedyna informacja jaką o nim wiadomo.

Data wprowadzenia na rynek oraz specyfikacja techniczna obydwu telefonów nie jest jeszcze znana. Jednak powinno się to zmienić wkrótce po rozpoczęciu targów WMC (World Mobile Congress) w Barcelonie, co będzie miało miejsce już 16 lutego.

Źródło tekstu: allaboutphones.nl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2009-02-05 11:26:16

    http://nt.interia.pl/telekomunikacja/wiadomosci/news/grozne-tele fony-samsung,1254627 -takie info

  • 0

    2.  2009-02-05 11:50:11

    hettman, dzięki śliczne za cynk, news już zrobiony.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet