Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa telefony Motoroli na polskim rynku

Dwa telefony Motoroli na polskim rynku

sirmark 8 Grudnia 2006 19:34

0 0

Motorola wprowadza na polski rynek telefony RAZR maxx V6 i RAZR V3xx, obsługujące transmisję HSDPA (High-Speed Download Packet Acces). Nowe modele to bogato wyposażone i elegancko zaprojektowane słuchawki umożliwiające transfer danych z prędkością zarezerwowaną dotychczas dla rozwiązań szerokopasmowych.

motorola razr maxx v6 MOTORAZR maxx V6 działa w technologii HSDPA, umożliwiającej błyskawiczną transmisję dużych ilości danych oraz przeprowadzanie wideokonferencji. Przednia klapka urządzenia pokryta jest utwardzanym szkłem, pod którym, poza wyświetlaczem, umieszczone są podświetlane klawisze dotykowe sterujące odtwarzaniem muzyki. Maxx V6 wyposażony jest w dwie kamery cyfrowe (w tym 2 megapikselową kamerę z ośmiokrotnym zoomem i lampą błyskową LED), 50 MB wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD oraz odtwarzacz multimedialny. Telefon oferuje ponadto obsługę standardów EDGE i GPRS.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola RAZR maxx V6 w katalogu.




motorola razr v3xx MOTORAZR V3xx to działający w technologii HSDPA elegancki i ultrapłaski telefon, którego wzornictwo zaczerpnięto z kultowego modelu RAZR V3. V3xx wyposażony jest w dwie kamery cyfrowe (umożliwiające prowadzenie wideorozmów z jakością do 15 klatek na sekundę), 50 MB wbudowanej pamięci, slot na karty microSD oraz obsługę technologii EDGE i GPRS oraz Bluetooth stereo, pozwalającej na łączenie się z bezprzewodowymi słuchawkami stereo. Telefon posiada ponadto odtwarzacz muzyczny, który obsługuje większość popularnych formatów audio.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola V3xx w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2006-12-08 20:02:42  host: inet20908na-1.eranet.pl

    Fiu, fiu telefoniki z HSDPA ;-)

  • 0

    2.  2006-12-08 20:08:53

    Ciekawe jakie ceny ich będą ?

  • 0

    3. ~zibi  2006-12-08 22:05:02  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Czekam na maxx V6 od dawna. Obecny telefon używam już piąty rok. Najwyższy czas na zmianę. Czy ktoś wie czy różni się V6 od V3xx? Z porównania tabelek z parametrami wynika, że główna różnica to aparat fotograficzny 2Mpix lub 1.3Mpix.

  • 0

    4.  2006-12-08 22:27:53

    trzeba przyznać że motorola od jakiegoś czasu robi bardzo ciekawe telefony. i przede wszystkim w rozsadnych cenach

  • 0

    5. ~Shiryu  2006-12-08 22:51:05  host: shiryu.siec.idealan.pl

    A ja się grzecznie pytam, gdzie najbardziej oczekiwany tel Motoroli: ROKR E2?? Wpuszczają na rynek kolejne klony v3, a na E2 czekamy już kilka miechów... :[

  • 0

    6. ~zdzisław  2006-12-09 09:00:17  host: aasv68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Motorola? Telefony brzydkie jak zwykle..."cegły" po prostu.

  • 0

    7. ~rookie  2006-12-09 09:01:58  host: aatb152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefony niezbyt ładne ale zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić:)

  • 0

    8. ~waniliowy  2006-12-09 09:38:50  host: dge189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sorry za offtop ... ale wkurw..iajaca jest ta reklama plusa i to okienko uciekajace przed myszka:-/ masakra

  • 0

    9.  2006-12-09 10:06:29

    sorki za offtopic ale trzeba sobie pomagac:) waniliowy ja uzywam firefoxa, mam zainstalowana wtyczke adblock plus i chyba noscript..zero problemow z reklamami:D troche na poczatku jest zabawy z zaznaczaniem co blokowac, a co nie, ale po tygodniu masz spokoj!!

  • 0

    10. ~joker  2006-12-09 10:48:09  host: chello084010138214.chello.pl

    Gdzie są dostępne te telefony? szukałem na stronce motoroli i nic tam nie ma.

  • 0

    11.  2006-12-09 12:14:18

    Ja rozumiem, że niektóre reklamy są wkurzające. Ale spójrzcie też na to inaczej - nie dostajemy kokosów z reklam, a musimy kupić jeszcze nowszy serwer, bo ten nie wyrabia. Nie bierzemy od Was żadnych pieniędzy za nasze informacje i pracę, to chociaż tych reklam u nas moglibyście nie blokować i czasem coś kliknąć... :(

  • 0

    12. ~piotr  2006-12-09 12:23:06  host: abqj56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to zacznę klikać w te reklamy.Tak po koleżeńsku!

  • 0

    13. ~nigel  2006-12-09 12:42:02  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    adblockowac można reklamy a la Flash, ale w AdGoogle moge sobie kliknąć... klik :)

  • 0

    14. ~  2006-12-09 14:16:55  host: aayd145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: zaraz zapuścim jakiś automat co obklika wszystko co się rusza jakieś kilkaset tysięcy razy. :D

  • 0

    15.  2006-12-09 14:23:33

    14: spokojnie, bo nam nie zapłacą w ogóle. ;) Nie chodzi nam o to, żeby klikać bezsensownie, ale żeby chociaż nie wycinać reklam...

  • 0

    16.  2006-12-09 15:02:49

    U mnie zadne reklamy sie nie wyswietlaja :) VIVA OPERA 9.10 :)

  • 0

    17. ~  2006-12-09 15:14:10  host: aayd145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: a daje Ci coś samo _wyświetlenie_ bez kliknięcia?

  • 0

    18.  2006-12-09 15:33:35

    17: teoretycznie - graficzne - tak. Ale tam liczy się teź indywidualny user / cookies / host. Ale z drugiej strony jest google - im więcej wyświetleń boksów bez kliknięcia, tym mniej za kliknięcie... Mnie na prawdę wystarczy, jak czasem po prostu ktoś kliknie na reklamę, nie chcę jej sztucznie nabijać. :)

  • 0

    19.  2006-12-09 17:29:32

    Witek! Dobrze jest. Tak trzymać.

  • 0

    20.  2006-12-09 21:43:42

    Ja przeciwko samym reklamom nic nie mam, sam wszystkich nie blokuje bo czasami jednak mnie zaciekawi i klikne...ale niech one sobie beda spokojnie gdzies z boku! Wiem Witku, ze to jest kasa...ale jak pewnie wiekszosc, nie lubie czekac pol minuty, az zniknie nahalny banner (zreszta takie cos jest bezprawne, jesli nie mozna go zamknac...to nie jest zgodne z prawem!! a tak chyba bylo w tym przypadku - nie wiem, bo sam nie widzialem) I zeby nie bylo ide zobaczyc co maja na dobrakomorka.pl :)

Dodaj swoją opinię