Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa telefony dotykowe od LG - GD880 Mini i GT350

Dwa telefony dotykowe od LG - GD880 Mini i GT350

Q! 11 Lutego 2010 12:07

0 0

LG przedstawił dwa nowe modele telefonów dotykowych ze średniej półki - GD880 Mini oraz GT350. Pierwszy z nich będzie w pełni dotykowym urządzeniem, natomiast drugi zostanie wyposażony w sprzętową klawiaturę QWERTY.

lg gd880 mini lg gd880 mini

LG GD880 Mini będzie jednym z bardziej kompaktowych urządzeń tego producenta, które już w marcu pojawi się na rynku. Będzie on wyposażony w ekran o przekątnej 3,2 cali i rozdzielczości najprawdopodobniej WVGA (854 x 480 pikseli).

Wbudowany aparat fotograficzny pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpix, którymi będzie można się podzielić ze światem za pomocą transmisji danych w technologii HSDPA (7,2 Mbps) oraz WiFi. Na pokładzie nie zabraknie również modułu GPS, radia FM oraz gniazda na karty microSD.




LG GT350 posiadać będzie obudowę typu slider oraz pełną klawiaturę QWERTY, która pozwoli na łatwiejsze wprowadzanie tekstu. Ekran o przekątnej 3 cali pozwoli na wyświetlenie obrazu w rozdzielczości WQVGA. Według niepotwierdzonych wciąż informacji powinien on posiadać obsługę kilku sieci społecznościowych.

lg gt350 lg gt350

Niestety, obecnie brak jest jakichkolwiek bliższych informacji na temat tego modelu. Jego europejska premiera ma mieć miejsce już w kwietniu, a dostępny on będzie w czterech kolorach: Aqua Blue, Purple, Light Silver oraz czarnym.

Źródło tekstu: mobilegazette, Korea Newswire, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~denis  2010-02-11 12:44:19  host: 109.243.208.82

    urodą to one nie grzeszą... poczekamy na informacje dot. funkcjonalnośi i ceny.

  • 0

    2. ~Paawel  2010-02-11 12:48:41  host: chello089076121120.chello.pl

    Moj LG KP501 się automatycznie włącza i wyłącza oraz się zawiesza. Dlatego straciłem zaufanie do tej marki oraz do dotykowców :/

  • 0

    3.  2010-02-11 12:55:02

    Ten pierwszy całkiem,całkiem,jeśli jego cena nie przekroczy 600 zł,może być.

  • 0

    4. ~Patryk  2010-02-11 12:55:31  host: fby34.internetdsl.tpnet.pl

    To że zepsuł Ci się jakiś LGik to nie znaczy,że masz skreślać jakieś inne dotykowce... jest pełno lepszych telefonów niż ten LG... dla przykładu iPhone czy Samsung Omnia HD.

  • 0

    5.  2010-02-11 13:55:51

    LG tradycyjnie pasqdne

  • 0

    6. ~f  2010-02-11 14:36:30  host: abuk219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi bardzo podoba się LG GT 900 Viewty Smart, nie pogniewałbym się gdyby Telepolis zafundowało nam jego test. Jeden z nielicznych dotykowców który naprawdę przypadł mi do gustu.

  • 0

    7.  2010-02-11 19:40:56

    @Patryk: Problem w tym, że niektóre serie LG się sypią na potęgę. Wg mnie to w tej chwili najbardziej awaryjna marka (spadkobierca Siemensa?). RTV i AGD robią świetne, ale telefony to często porażka pod względem awaryjności.

  • 0

    8. ~bulkownik  2010-02-12 14:08:12  host: srv9.hosting24.com

    oba telefony bardzo fajnie ... chętnie bym zobaczył jak wygląda ten na dole w innych opcjach kolorystycznych

  • 0

    9. ~Turman  2010-02-12 14:57:02  host: 74.63.93.220

    młodzież teraz będzie miała sporo do wyboru ... ten telefon na dole wchodzi równolegle z Cookie Plus ... odświeżonym ciasteczkiem.

  • 0

    10. ~monia  2010-02-13 20:38:01  host: 87-88-n2.aster.pl

    W LG Mini moja uwage przyciąga to że na przednim panelu obudowy nie ma jakichkolwiek przycisków, co sprawia że telefon jest jeszcze bardzie stylowy i biznesowy.

  • 0

    11. ~pablo  2010-02-21 14:25:22  host: proxy-out.uni-potsdam.de

    jeden i drugi mi się podoba, chociaż jak miał bym wybierać to raczej bym wybrał tego z QWERTY bo dużo klikam smsow

  • 0

    12. ~nooki  2010-02-22 17:44:03  host: 87-88-n2.aster.pl

    Jeśli piszesz sporo sms-ów to GT350 będzie idealny dla ciebie

Dodaj swoją opinię