Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa razy więcej Internetu w ofertach głosowych Plusa

Dwa razy więcej Internetu w ofertach głosowych Plusa

msnet 29 Września 2017 11:32

8 4

2xwiecej internetu w plusie

Od 3 października klienci usług głosowych Plusa otrzymają większe pakiety danych. Dotyczy to ofert abonamentowych, mixa oraz na kartę.

Od najbliższego wtorku 3 października podwojone zostaną pakiety internetowe w JA+ Abonament:

  • w ofercie standardowej za 49,99 zł miesięcznie będzie teraz 10 GB, a za 69,99 zł pakiet 20 GB,
  • w ofercie elastycznej za 59,99 zł miesięcznie klienci otrzymają 20 GB.

Jednocześnie przedłużeniu ulega promocja Abonament za darmo do końca roku, a pakiety internetowe wzrosły także w ofercie rodzinnej, w której w ramach jednego abonamentu są trzy karty SIM współdzielące wszystkie usługi. Od 3 października w ofercie za 99,99 zł będzie to 30 GB, a 40 GB w ofercie za 129,99 zł miesięcznie.

2xwiecej internetu w plusie




Promocja, w której jest dwa razy więcej GB niż dotychczas pojawia się także w ofercie usług głosowych Plusa dla firm. Podwojone zostaną pakiety internetowe w planach cenowych od 59 zł netto i podobnie jak w ofercie dla klientów indywidualnych nadal można skorzystać z promocji, dzięki której do końca roku abonament jest za darmo. W nowej ofercie klienci SOHO otrzymają pakiet internetowy w wysokości 30 GB.

Dwukrotnie większe pakiety internetowe będą dostępne również dla klientów korzystających z mixa oraz usług "na kartę":

  • do 12 GB zwiększone zostaną pakiety internetowe w ofertach JA+ MIX z telefonem od doładowania 50 zł,
  • klienci korzystający z JA+ Na Kartę z pakietem kompleksowym za 29 zł na 30 dni otrzymają 12 GB,
  • użytkownicy JA+ Internet Na Kartę będą mieli aż 60 GB w pakiecie za 30 zł.

2xwiecej internetu w plusie

Obie oferty prepaid z podwojonym pakietem internetowym występują także w DUECIE, gdzie jest jeszcze taniej, bo tylko 25 zł na osobę, super hitem jest połączenie oferty głosowej i internetowej, dzięki czemu klient otrzymuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i aż 72 GB!

Więcej szczegółów można poznać z ulotek informacyjnych: Ja+ Abonament, Ja+ Mix, Ja+ Moja Firma, Ja+ Na Kartę oraz z regulaminów poszczególnych ofert dostępnych na stronie plus.pl.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: internet | plus

w sumie: 36
  • 1

    17.  2017-09-29 15:38:30

    Dla obecnych również?

  • 0

    18. ~pabloki  2017-09-29 17:02:20  host: user-188-33-149-54.play-internet.pl

    zastanawiajace że wo nie zajął w tej sprawie stanowiska . chyba dlatego że upada jego teza o pogarszaniu oferty .

    17 wydaje mi sie że nie dotyczy to obecnych , było by to biznesowo nie uzasadnione.

  • 0

    19.  2017-09-29 17:33:57

    Dla obecnych umów czy nowych?

  • 0

    20. ~K&S  2017-09-29 17:59:36  host: public-gprs393342.centertel.pl

    do9 a nawet (75+12)GB po 3 miechach tylko ze glos jest na jednej karcie a wiekszosc danych(75gb) na drugiej simce .

  • -1

    21.  2017-09-29 18:04:22

    18 - po co zajmować jakiekolwiek stanowisko? Standardowe działanie. Pakiety danych będą rosnąć . Tu akurat tylko w wyższych taryfach. Czemu nie w najniższych? Masz na to odpowiedź?

  • 0

    22.  2017-09-29 18:06:07

    A o nowych promocyjnych planach sobie w przyszłym tygodniu możemy pogadać, jak będą znane szczegóły regulaminów.

  • -1

    23. ~.  2017-09-29 18:10:44  host: user-94-254-145-185.play-internet.pl

    Marna oferta.

  • 0

    24. ~bezPlush  2017-09-29 19:47:02  host: b01ab3b2.bb.sky.com

    Teraz czekamy na podbicie do 12 GB paczki danych od Miśka Plushaka ;)

  • 1

    25. ~Drim  2017-09-29 22:47:40  host: agsb227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślałem, że to jednorazowa akcja a to zmiana na stałe... Super! :) bardzo pozytywnie mnie plus zaskoczył tą zmianą.

  • 1

    26. ~  2017-09-30 00:25:53  host: apn-37-7-228-48.dynamic.gprs.plus.pl

    No i gitara! W końcu Plus zaczyna nadawać na dobrych falach. A już chciałem zmieniać operatora, ale takim ruchem pokazali, że warto poczekać i obserwować jaki będzie rozwój sytuacji. Gdyby telefony zrobili tańsze to byłoby już całkiem rewelacyjnie bo na chwilę obecną mają chyba najdroższe.

  • 0

    27. ~syska  2017-10-01 17:38:55  host: nat-ip-109-196-48-49.syrion.pl

    dla wszystkich tak samo jak dla nowych i stałych klientów Plusa mają marne oferty szczególnie odnośnie telefonów na raty taniej wyjdzie jak kupicie sobie sami niż biorąc na raty u jakiegokolwiek operatora bo licząc abonament razem z ratą to ten telefon spłacicie kilka razy wiem co mówię bo pracowałam na infolinii jako telemarketer a uczciwie mówiąc najlepsze oferty dostaniecie wtedy jak złożycie wypowiedzenie umowy to wtedy zadzwonią bezpośrednio z działu zatrzymania klienta dadzą wam taką ofertę, że nikt nie będzie w stanie jej przebić tak jak na przykład abonament w Plusie za 4,99 po efakturze i rabacie 50% bez smartdomu

  • 0

    28. ~Pedro  2017-10-01 20:04:07  host: apn-37-7-228-48.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie wiem jak u innych, ale u mnie Plus super załatwił temat przedłużenia umowy. Krótko i na temat. Abonament dla firm 29 zł netto i w tym No limit, No limit UE, 20 GB internet. Umowa na 24 miesiące. Także ja jestem mega zadowolony z przedłużenia. Obyło się bez scen typu składanie wypowiedzenia, aby zadzwonili z lepszą propozycją. Oferta dla mnie przygotowana była już wcześniej na stronie Plusa. Musiałem wpisać nr telefonu i tyle. Wyskoczyło kilka propozycji. Zaznaczam, że pierwszy mój abonament przypadł na rok 2000.

  • 0

    29.  2017-10-02 08:21:50

    27 - kilka razy w abonamencie spłaca się telefon?
    28 - tyle, ze to samo - zaraz tu ktoś wytknie to na pewno - miałbyś taniej w byle prepaidzie ;-)

  • 0

    30. ~ja pi**  2017-10-02 10:36:36  host: apn-37-7-228-48.dynamic.gprs.plus.pl

    do wlo: tyle, że prepaid z zasady mnie nie interesuje. Wolę mieć fakturę na mailu niż latać po sklepach i kupować kartę na fakturę hahhahahaahahahahhaha :D

  • 0

    31.  2017-10-02 12:22:49

    30 - ja się domyślam... Sam prowadzę działalność gospodarczą i nie uznaję prepaidów (chociaż mam kilka numerów w prepaidzie - jednak nie do normalnego używania a dla utrzymania numerów raczej) ;-)
    Mówię o innych, którzy twierdzą, ze nie potrafię gospodarować pieniędzmi w firmie ;-)

  • 0

    32. ~Gnom  2017-10-02 12:33:32  host: 194.181.88.158

    @28
    @27
    Właśnie rozglądam się za przedłużeniem w Plusie i to mnie cieszy.
    Telefon u opa droższy? Galaxy Note 8 w Plusie: suma rat = standardowa cena w sklepie z elektroniką.

  • 0

    33. ~syska  2017-10-02 16:34:21  host: 92.60.132.22

    29 - policz abonament razy 26 miesięcy i do tego ratę za telefon to się przekonasz, że mam rację, ja sama kupiłam przez internet a5 2017 o 400zł taniej niż w salonie a to było w czerwcu a teraz kosztuje 1500 ja dałam 1399 a było wtedy za 1800 różnica co nie

  • 0

    34.  2017-10-02 16:48:35

    33 - No gdzie Ty widzisz różnicę KILKUKROTNĄ?

  • 0

    35.  2017-10-02 19:30:58

    Przedłużenie umowy na firmę, Samsung S8 cena 2599/ 108.30 brutto 24 raty plus 19 netto za abo nolimit plus 10GB. Dziękuję

  • 0

    36. ~syska  2017-10-04 08:02:29  host: nat-ip-109-196-48-49.syrion.pl

    Plus ma to do siebie, że w nie każdym abonamencie są wszystkie telefony dostępne nawet w ofertach najniższych gdzie za 29zł masz rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych bez limitu smsy też bez limitu w wersji na 24 miesiące jest 8gb a na 36 miesięcy 10 gb i mmsy są płatne 40 gr w tym nie praktycznie zbyt wielkiego wyboru telefonu w abonamencie za 39,99 masz większy wybór jeśli zwiążesz się umową na 36 miesięcy wątpię żeby jakikolwiek smartfon wytrzymał tyle

Dodaj swoją opinię