Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa razy więcej Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

Dwa razy więcej Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

sirmark 9 Maja 2014 17:05

9 8

Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę internetową. Użytkownik może wykorzystać w ramach pakietu co miesiąc nawet 60 GB, a do tego dodatkowych 50 GB w nocy.

Użytkownicy, którzy wybiorą nową ofertę Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu. Oferta jest dostępna po wybraniu promocji ze sprzętem LTE, ale również w opcji tylko SIM. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przedłużający umowę na Internet w Cyfrowym Polsacie.

cyfrowy polsat internet promocja




Nowa propozycja jest także atrakcyjna dla korzystających z programu smartDom pozwalającego na łączenie usług Cyfrowego Polsatu i Plusa i oszczędzanie na rachunkach. Klient programu za 39 zł/mies. otrzymuje 20 GB. Największy pakiet dla klientów Internetu LTE zawiera teraz 60 GB, dodatkowe 50 GB danych do wykorzystania w nocy (od 1.00 do 7.00) i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron WWW i serwisów społecznościowych. W ramach pakietu użytkownik bez limitu skorzysta także z telewizji internetowej ipla.

Nowa oferta i dwa razy większe pakiety GB są dostępne także z Internetem domowym LTE, czyli specjalnym zestawem składającym się z zewnętrznego modemu ODU-100 LTE oraz routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w WiFi. Ta innowacyjna propozycja stanowi alternatywę dla Internetu stacjonarnego i jest szczególnie godna polecenia tam, gdzie nie ma infrastruktury kablowej. Zestaw ODU-IDU istotnie zwiększa zasięg internetu LTE i zapewnia jego lepszą jakość oraz szybkość. Klienci korzystający z Internetu domowego LTE w Cyfrowym Polsacie oprócz dwukrotnie większych pakietów niż dotychczas, przez 6 miesięcy nie płacą także abonamentu, co pozwala zaoszczędzić prawie 600 zł!

Oferta Internetu z większymi pakietami jest także dostępna w sieci Plus. Zobacz: Plus Internet z podwojonym transferem

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat     

Dodaj do:

Tagi: cyfrowy polsat | internet | lte

w sumie: 40
  • 2

    1.  2014-05-09 17:43:10

    Cienko jak barszcz.

  • 0

    2. ~  2014-05-09 17:44:41  host: ip-78-30-118-11.free.aero2.net.pl

    Uważajcie to jest oszustwo. Znajomy wziął opcje 10 giga bo jest polecana dla laptopów i konsultanci twierdzili ze to w zupełności wystarczy. Korzystał normalnie do przeglądania stron i filmików na youtube. Po tygodniu czasu limit się skończył więc zadzwonił żeby zareklamować. W odpowiedzi konsultant bezczelnie stwierdził że to jest szybkie lte więc limit szybko się wyczerpał. Mało tego, stwierdził że można dokupić jeden giga za... 25zł!!! Znajomy został wmanewrowany w umowę na dwa lata z czego tylko przez pierwszy tydzień ma internet. Trzymajcie się z dala od tych oszustów i złodziei.

  • 2

    3. ~pabloki  2014-05-09 18:01:40  host: 37.31.219.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    to jest tak namotane że aż dziw że to sie trzyma na rynku konsultanci nie wiedzą, nie umieją odpowiedzieć na proste pytania... a odpowiedź " musi Pan sobie sam poszukać na stronie bo nie wiem gdzie to jest " obrazuje poziom oferty.

    Uwaga: ten pakiet danych(podowjony ) może byc w całości wykorzystany jedynie w LTE , w niższych technologiach dostępny będzie jednenie połowiczny limit.

  • 0

    4. ~lte-user  2014-05-09 18:04:04  host: user-94-254-195-41.play-internet.pl

    Nie oszustwo tylko kupil za tani abonament. Oszustwo byliby wtedy gdyby placil za 30 a dostal 10 gb. Kolega przyzwyczajony dostawać za darmo (aero) myslal ze jak zaplaci juz cokolwiek to będzie panem netu. A tu zonk.

  • -1

    5. ~  2014-05-09 18:05:09  host: z87-13.opera-mini.net

    oferta niezła. Trzeba rozważyć poważnie ich propozycję. Oferta tmobile została w tyle

  • -1

    6. ~  2014-05-09 18:10:01  host: n12-05-03.opera-mini.net

    2,chciał szybkie LTE to ma, więc o co chodzi ? jak 3G to za mało to schodzi limit szybko w LTE,ten znajomy to ktoś kto coś zrobił czyli wziął LTE bez przemyślenia czy za szybko nie pójdzie mu limit tylko reklamy były ważniejsze,ma co chciał, mógł dorzucić 10 zł i miałby 15 gb,może by mu wystarczyło na 3 tygodnie

  • 1

    7. ~  2014-05-09 18:11:59  host: n12-05-03.opera-mini.net

    5,mi się wydaje czy oferta jest dokładnie taka sama jak w Plusie ?

  • 1

    8. ~Safari  2014-05-09 18:14:18  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @2 - to tak, jakby kupił flaszkę 0,2, wypił w jeden wieczór, a potem poszedł do sklepu reklamować, że się nie upił :P

  • 3

    9.  2014-05-09 18:31:09

    2- przykład podany kolegi jest wypisz wymaluj, mądry polak po szkodzie, przykre ale prawdziwe, 40 giga w t-mobile mamy za 50 zł ,w orange 35 giga za 45 zł umowy na 24 miesiące

  • 2

    10.  2014-05-09 18:57:19

    Znaleźli się mądrzy, którzy post 2 wyśmiewają a ja mu współczuję bo wiem o czym pisze. Moja znajoma mało brakowało a wpakowała by się w to cudo z 3 giga transferu na miesiąc gdzie przedstawiciel obiecywał, że to spokojnie jej wystarczy na stacjonarny komputer i jeszcze zostanie. Powstrzymałem ją bo chciała z kabla zrezygnować i założyłem licznik danych na miesiąc i wyszło gdzie przy jej naprawdę małym użytkowaniu zjadło ponad 15 giga. Same aktualizacje, nachalne reklamy zjada transfer jak nie wiem. 3 giga to tylko do smartfonów a nie laptopów czy pecetów.

  • -1

    11.  2014-05-09 19:07:01

    Przepisy.gbzl.pl - czyżbym znowu miał racje kiedy mówiłem, ze 10 megabitów na kablu u złodzieja francuskiego za 49 złotych jest lepsze od każdego nowocześnie szybkiego internetu powietrznego?

  • 3

    12. ~Astral  2014-05-09 19:40:06  host: public-gprs516442.centertel.pl

    ad 2. oraz 9. i 10. : Hola, hola!
    To już u innych operatorów nie można się naciąć biorąc zbyt niski (w stosunku do zapotrzebowania) pakiet na transfer danych w internecie mobilnym??!
    Ależ jak najbardziej można!
    Natomiast podawanie tego typu przykładu, ograniczając problem do jednego, konkretnego operatora jest przejawem zaplanowanej ant-reklamy, bądź pospolitej głupoty (ewentualnie obu jednocześnie ;-)
    Z kolei popieranie takiego zachowania nie świadczy najlepiej o profesjonalizmie i obiektywizmie stronników tego typu tez.

  • -2

    13. ~Safari  2014-05-09 20:25:38  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @12 - no ok, wszystko ładnie, pięknie, tylko skąd konsultant ma wiedzieć, że pan X zużywa 10gb miesięcznie, a pani Y 50? To chyba obowiązek klienta wykminić, czego potrzebuje, nie?

  • 0

    14. ~xxxx  2014-05-09 20:35:16  host: nsithb13.blokowe.pl

    Glupota. A co mial sprzedawca powiedziec. Tak napewno nie starczy panu. A po drugie. Ciezko to obliczyc. 5 osob moze ogladac 5 tych samych filmow z rozna jakościa. Nie sa sie tego dokladnie okreslic. Mogl powiedziec ze latwo 10 gb wykorzystać, ale wtedy by go zwolnili i zayrudnili lepszego sprzedawcę.

  • 2

    16.  2014-05-09 21:32:22

    @15. Takie bajki to kiedyś były o 19:00 na TVP1

  • -1

    17. ~milos  2014-05-09 21:38:35  host: public-gprs515251.centertel.pl

    Nie bajki kolego tylko przy Propozycji w orange daje 80% ranatu na abonament wiec z abo 89.9 gdzie jest 35GB wychodzi niecale 18 zl? minus 10zl za Open +40% wiecej GB za przedluzenie umowy wychodzi 7,98zl za 49GB.. (Fakt pomyliłem się o 1 zł w pierwszym wpisie)

  • 2

    18. ~ktry  2014-05-09 22:28:18  host: user-94-254-141-210.play-internet.pl

    Tym ich internetem powinien się zająć urząd.Nie dość że za sprawdzenie ilości wykorzystanego pakietu karzą sobie płaćić 29 gr. To nie ma opcji sprawdzenia ile jeszcze zostało z tego pakietu.A ten pierwszy to liczy razem z pakietem nocnym,darmowymi stronami i Iplą.Teoretycznie bez limitu w nowych taryfach.Problem dotyczy także Plusa.

  • 1

    19. ~mirekb  2014-05-09 22:33:50  host: apn-46-215-84-47.dynamic.gprs.plus.pl

    gdy poziom cen zejdzie do ok 50zl za 100gb i nocki 00.00 do08/09/12 za 3/5/10 zl z pelnym zasiegiem hspa+ i dosyc dużym lte to będzie jak kiedys powiedzial zygmunt-zostanie on i tp (orange,w tym wypadku w technicznym tandemie z niemcami)

  • 2

    20.  2014-05-09 23:13:12

    ten kolega zawsze moze zmienic abonament w trakcie trwanai na wyzszy. Poza tym uzywal youtube.... sam sobie winien. Youtube te 10GB wyssa w dzień. Jakby nie uzywał youtube to pewnie miałby problem te 10GB w miesiąc wykorzystać.

  • 1

    21. ~  2014-05-09 23:39:25  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    Czy jest lejek w tej ofercie?

  • 0

    22.  2014-05-10 07:19:43

    Czy to prawda że ten modem ODU-100 LTE działa tylko w technologi LTE? Jeśli tak, to promocja jest tylko tego modelu :) Co by dwa pakiety danych działały :)
    Drugie pytanie, jak jest transferem danych w tym modemie przez koncentryk? 30 Mb/s MAX?

  • 0

    23.  2014-05-10 07:44:23

    @18. Piszesz głupoty. W CP po wykorzystaniu pakietu danych nie ma lejka więc stan pakietów można kontrolować online w icok CP.
    @21. Lejka nie ma. Następuje blokada transferu.
    @22. Tylko LTE i właśnie koncentryk ogranicza do 30.

  • -1

    24. ~milos  2014-05-10 07:50:32  host: public-gprs514739.centertel.pl

    @23. A ja już głupot nie piszę? (czy bajek jak to ująłeś? )

  • 1

    25.  2014-05-10 08:42:58

    Twoich wpisów już nawet nie komentuję... Zapewne Orange daje takie rabaty i jeszcze pozwala je łączyć z innymi promocjami obniżające koszty... kto uwierzy w takie baśnie? ;-)

  • 1

    26. ~  2014-05-10 09:55:14  host: ip-37-209-146-24.free.aero2.net.pl

    Skoro dają teraz dwa razy więcej za tą samą cenę to ile musieli wcześniej na tym zarabiać? Dobrze, że nikt z rodziny i znajomych nie dał się na to badziewie namówić... Nielimitowane przeglądanie www to ściema, każda strona ma dziś odnośniki ładowane z zewnętrznych serwisów. Transfer nocny to pomyłka dla... dzieciaków. Też kiedyś po nocach ściągałem torrenty, bo lepiej szły. Łaskawcy dają 50 GB tego, za co sami nie płacą. Idź się Solorz lepiej prześpij ze swoimi ofertami, bo póki nie wprowadzisz nic na kartę to ja nie skorzystam z twoich śmiesznych ofert.

  • 0

    27.  2014-05-10 11:02:21

    Po twoim IP wnioskuję że jednak korzystasz ;-)
    Mam nadzieję ze CAPTCHA co godzinę już działa bez problemu :-)

  • -1

    28.  2014-05-10 11:54:11

    w hurcie ponoć płacą około 50 groszy za jeden gigabajt

  • 1

    29.  2014-05-10 12:04:03

    10 Przepisy.gbzl.pl- nikt niema zamiaru się z nikogo wyśmiewać, tylko zwrócić uwagę na podstawową rzecz że trzeba coś się dowiedzieć jak coś się kupuje spytać poszukać w necie zagadnąć znajomych, ale to jest nie wykonalne jak się okazuje, dlaczego to przysłowie więc jest powtarzane do znudzenia, mądry polak po szkodzie,

  • 1

    30.  2014-05-10 12:34:55

    za rozsądną cene mamy 25 giga=39 zł, http://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/bez-urzadzenia-za-39-99-zl-na-24-miesiace/prom_5340.phtml?skuId=tariprom_34864

  • -1

    31. ~adam  2014-05-10 12:49:51  host: user-94-254-202-138.play-internet.pl

    paly lte 15Mb/s/200GB potem lej 2Mb/s za 15 zł/miesięcznie.
    Nie ch plus sie w du pe pocałuje:-)

  • 0

    32. ~  2014-05-10 13:44:03  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    31, do daj, że tylko do końca roku a o zasięgu tego lte w Play też lepiej przemilczeć

  • 0

    33. ~  2014-05-10 13:51:17  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    Patryk7588, nie musisz wierzyć ale Orange ma właśnie taki oferty netu mobilnego. Do tego rabat orange open i mamy wła śnie takie stawki

  • 1

    34.  2014-05-10 14:27:26

    Za komentarz 32 dostajesz +
    Ale co do reszty, to na prawdę trudno mi uwierzyć w to, że dostałeś 80% rabatu na abonament, kolejne 10zł rabatu za Orange Open i jeszcze dali ci +40% więcej GB za to że przedłużasz umowę....

  • 0

    35. ~  2014-05-10 14:32:38  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    Patry7588, oferta dokładnie wygląda tak: 17,98 za 39GB +10GB za staż chyba. Akurat ja rabatu Orange open nie otrzymalem ponieważ nie mam ich drugiej usługi za min. 39zł ale taki rabat faktycznie przysługuje.

  • 1

    36. ~szarpneliSIE  2014-05-11 00:33:30  host: grupadark.net

    wypas :) hahaha

  • 0

    37. ~Punk  2014-05-11 23:46:32  host: 176.100.195.85

    Przejdę na mobilny jak mi zaproponują 40 GB plus nocki bez limitu za 20 zł do max 30 zł.
    Lub jak ktoś pisał w Orange ponad 80 GB za ok 20 zł.

  • 0

    38. ~Kuzyn1920  2014-05-13 12:33:18  host: 92.60.132.22

    Ja pier**** właśnie takie podejście winduje rynek. Konsultanci nie wiedz ajak to proponować bo ich jeszcze nie przeszkolono. Podmioty pośrednicze w sprzedaży nie mają info po 10 od wejścia oferty na rynek. Mnie oferta nei odpowiada i z niej napewno nie skorzystam. Ale nie można powiedzieć ze jeste g****. Jak jest 3G to hejt że nie ma LTE. Jak jest LTE to hejt że za mało. Jak dadzą więcej LTE to znowy ograniczenia. proponuje nadgorliwym rozbieg i baran w ściane, poprawiać aż do skutku, czyli ogarnięcia się.

  • 0

    39. ~Kuzyn1920  2014-05-13 12:36:43  host: 92.60.132.22

    A Wasze P**** o tym ze sie transfer skończył wcześniej niż to było oczekiwane... dziecinada. LTE nie pobiera większej ilości danych a jedynie szybciej. Więc jak masz film 750 MB to czy w 3G czy w LTE dalej bedzie miał 750 MB. A top ze ktoś nei wie jakie ma zużycie albo jest książkowym przykładem, że jak mu dadzą palec to w ustach ląduje cała ręka. Miałem abonament z limitem i sie mieściłem. Przełużyłem umowe i zapomniałem ze warunki mam po otrzymaniu smsa od operatora ale już wcześniej poczułem się bez limitu. Myśląc waszym tokiem to wina operatora! FACEPALM

  • 0

    40. ~Cecyliusz  2014-05-15 17:55:20  host: ip-78-30-98-161.free.aero2.net.pl

    Sporo osób narzeka, że jak internet mobilny to ograniczona liczba GB. Ale jakby nie patrzeć CP w tych wyższych pakietach dorzuca opcje dzięki którym większość internetowych aktywności nie pociągnie za sobą zmniejszenia pakietu danych. To już połowa drogi do tego, by kiedyś limitów nie było. A na dziś cieszmy się podwójnym pakietem za tę samą cenę.

  • 0

    41. ~Szymon  2014-05-15 23:03:44  host: 093105174180.bielskobiala.vectranet.pl

    @40, pewnie jest tak, jak piszesz. Wkrótce mobilny może będzie bez limitów, ale póki co - wszędzie są. Natomiast te duże pakiety w cp wyglądają już na praktycznie całkowicie wystarczające (nie wiem, co musiałbym robić, żeby wykorzystać 60 GB + 50 GB w nocy).

Dodaj swoją opinię