Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa razy więcej Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

Dwa razy więcej Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

sirmark 9 Maja 2014 17:05

9 8

Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę internetową. Użytkownik może wykorzystać w ramach pakietu co miesiąc nawet 60 GB, a do tego dodatkowych 50 GB w nocy.



Użytkownicy, którzy wybiorą nową ofertę Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu. Oferta jest dostępna po wybraniu promocji ze sprzętem LTE, ale również w opcji tylko SIM. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przedłużający umowę na Internet w Cyfrowym Polsacie.

cyfrowy polsat internet promocja




Nowa propozycja jest także atrakcyjna dla korzystających z programu smartDom pozwalającego na łączenie usług Cyfrowego Polsatu i Plusa i oszczędzanie na rachunkach. Klient programu za 39 zł/mies. otrzymuje 20 GB. Największy pakiet dla klientów Internetu LTE zawiera teraz 60 GB, dodatkowe 50 GB danych do wykorzystania w nocy (od 1.00 do 7.00) i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron WWW i serwisów społecznościowych. W ramach pakietu użytkownik bez limitu skorzysta także z telewizji internetowej ipla.

Nowa oferta i dwa razy większe pakiety GB są dostępne także z Internetem domowym LTE, czyli specjalnym zestawem składającym się z zewnętrznego modemu ODU-100 LTE oraz routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w WiFi. Ta innowacyjna propozycja stanowi alternatywę dla Internetu stacjonarnego i jest szczególnie godna polecenia tam, gdzie nie ma infrastruktury kablowej. Zestaw ODU-IDU istotnie zwiększa zasięg internetu LTE i zapewnia jego lepszą jakość oraz szybkość. Klienci korzystający z Internetu domowego LTE w Cyfrowym Polsacie oprócz dwukrotnie większych pakietów niż dotychczas, przez 6 miesięcy nie płacą także abonamentu, co pozwala zaoszczędzić prawie 600 zł!

Oferta Internetu z większymi pakietami jest także dostępna w sieci Plus. Zobacz: Plus Internet z podwojonym transferem

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat     

Dodaj do:

Tagi: cyfrowy polsat | internet | lte

w sumie: 40
  • 0

    22.  2014-05-10 07:19:43

    Czy to prawda że ten modem ODU-100 LTE działa tylko w technologi LTE? Jeśli tak, to promocja jest tylko tego modelu :) Co by dwa pakiety danych działały :)
    Drugie pytanie, jak jest transferem danych w tym modemie przez koncentryk? 30 Mb/s MAX?

  • 0

    23.  2014-05-10 07:44:23

    @18. Piszesz głupoty. W CP po wykorzystaniu pakietu danych nie ma lejka więc stan pakietów można kontrolować online w icok CP.
    @21. Lejka nie ma. Następuje blokada transferu.
    @22. Tylko LTE i właśnie koncentryk ogranicza do 30.

  • -1

    24. ~milos  2014-05-10 07:50:32  host: public-gprs514739.centertel.pl

    @23. A ja już głupot nie piszę? (czy bajek jak to ująłeś? )

  • 1

    25.  2014-05-10 08:42:58

    Twoich wpisów już nawet nie komentuję... Zapewne Orange daje takie rabaty i jeszcze pozwala je łączyć z innymi promocjami obniżające koszty... kto uwierzy w takie baśnie? ;-)

  • 1

    26. ~  2014-05-10 09:55:14  host: ip-37-209-146-24.free.aero2.net.pl

    Skoro dają teraz dwa razy więcej za tą samą cenę to ile musieli wcześniej na tym zarabiać? Dobrze, że nikt z rodziny i znajomych nie dał się na to badziewie namówić... Nielimitowane przeglądanie www to ściema, każda strona ma dziś odnośniki ładowane z zewnętrznych serwisów. Transfer nocny to pomyłka dla... dzieciaków. Też kiedyś po nocach ściągałem torrenty, bo lepiej szły. Łaskawcy dają 50 GB tego, za co sami nie płacą. Idź się Solorz lepiej prześpij ze swoimi ofertami, bo póki nie wprowadzisz nic na kartę to ja nie skorzystam z twoich śmiesznych ofert.

  • 0

    27.  2014-05-10 11:02:21

    Po twoim IP wnioskuję że jednak korzystasz ;-)
    Mam nadzieję ze CAPTCHA co godzinę już działa bez problemu :-)

  • -1

    28.  2014-05-10 11:54:11

    w hurcie ponoć płacą około 50 groszy za jeden gigabajt

  • 1

    29.  2014-05-10 12:04:03

    10 Przepisy.gbzl.pl- nikt niema zamiaru się z nikogo wyśmiewać, tylko zwrócić uwagę na podstawową rzecz że trzeba coś się dowiedzieć jak coś się kupuje spytać poszukać w necie zagadnąć znajomych, ale to jest nie wykonalne jak się okazuje, dlaczego to przysłowie więc jest powtarzane do znudzenia, mądry polak po szkodzie,

  • 1

    30.  2014-05-10 12:34:55

    za rozsądną cene mamy 25 giga=39 zł, http://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/bez-urzadzenia-za-39-99-zl-na-24-miesiace/prom_5340.phtml?skuId=tariprom_34864

  • -1

    31. ~adam  2014-05-10 12:49:51  host: user-94-254-202-138.play-internet.pl

    paly lte 15Mb/s/200GB potem lej 2Mb/s za 15 zł/miesięcznie.
    Nie ch plus sie w du pe pocałuje:-)

  • 0

    32. ~  2014-05-10 13:44:03  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    31, do daj, że tylko do końca roku a o zasięgu tego lte w Play też lepiej przemilczeć

  • 0

    33. ~  2014-05-10 13:51:17  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    Patryk7588, nie musisz wierzyć ale Orange ma właśnie taki oferty netu mobilnego. Do tego rabat orange open i mamy wła śnie takie stawki

  • 1

    34.  2014-05-10 14:27:26

    Za komentarz 32 dostajesz +
    Ale co do reszty, to na prawdę trudno mi uwierzyć w to, że dostałeś 80% rabatu na abonament, kolejne 10zł rabatu za Orange Open i jeszcze dali ci +40% więcej GB za to że przedłużasz umowę....

  • 0

    35. ~  2014-05-10 14:32:38  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    Patry7588, oferta dokładnie wygląda tak: 17,98 za 39GB +10GB za staż chyba. Akurat ja rabatu Orange open nie otrzymalem ponieważ nie mam ich drugiej usługi za min. 39zł ale taki rabat faktycznie przysługuje.

  • 1

    36. ~szarpneliSIE  2014-05-11 00:33:30  host: grupadark.net

    wypas :) hahaha

  • 0

    37. ~Punk  2014-05-11 23:46:32  host: 176.100.195.85

    Przejdę na mobilny jak mi zaproponują 40 GB plus nocki bez limitu za 20 zł do max 30 zł.
    Lub jak ktoś pisał w Orange ponad 80 GB za ok 20 zł.

  • 0

    38. ~Kuzyn1920  2014-05-13 12:33:18  host: 92.60.132.22

    Ja pier**** właśnie takie podejście winduje rynek. Konsultanci nie wiedz ajak to proponować bo ich jeszcze nie przeszkolono. Podmioty pośrednicze w sprzedaży nie mają info po 10 od wejścia oferty na rynek. Mnie oferta nei odpowiada i z niej napewno nie skorzystam. Ale nie można powiedzieć ze jeste g****. Jak jest 3G to hejt że nie ma LTE. Jak jest LTE to hejt że za mało. Jak dadzą więcej LTE to znowy ograniczenia. proponuje nadgorliwym rozbieg i baran w ściane, poprawiać aż do skutku, czyli ogarnięcia się.

  • 0

    39. ~Kuzyn1920  2014-05-13 12:36:43  host: 92.60.132.22

    A Wasze P**** o tym ze sie transfer skończył wcześniej niż to było oczekiwane... dziecinada. LTE nie pobiera większej ilości danych a jedynie szybciej. Więc jak masz film 750 MB to czy w 3G czy w LTE dalej bedzie miał 750 MB. A top ze ktoś nei wie jakie ma zużycie albo jest książkowym przykładem, że jak mu dadzą palec to w ustach ląduje cała ręka. Miałem abonament z limitem i sie mieściłem. Przełużyłem umowe i zapomniałem ze warunki mam po otrzymaniu smsa od operatora ale już wcześniej poczułem się bez limitu. Myśląc waszym tokiem to wina operatora! FACEPALM

  • 0

    40. ~Cecyliusz  2014-05-15 17:55:20  host: ip-78-30-98-161.free.aero2.net.pl

    Sporo osób narzeka, że jak internet mobilny to ograniczona liczba GB. Ale jakby nie patrzeć CP w tych wyższych pakietach dorzuca opcje dzięki którym większość internetowych aktywności nie pociągnie za sobą zmniejszenia pakietu danych. To już połowa drogi do tego, by kiedyś limitów nie było. A na dziś cieszmy się podwójnym pakietem za tę samą cenę.

  • 0

    41. ~Szymon  2014-05-15 23:03:44  host: 093105174180.bielskobiala.vectranet.pl

    @40, pewnie jest tak, jak piszesz. Wkrótce mobilny może będzie bez limitów, ale póki co - wszędzie są. Natomiast te duże pakiety w cp wyglądają już na praktycznie całkowicie wystarczające (nie wiem, co musiałbym robić, żeby wykorzystać 60 GB + 50 GB w nocy).

Dodaj swoją opinię