Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe zestawy słuchawkowe Motoroli

Dwa nowe zestawy słuchawkowe Motoroli

Immortal 30 Października 2007 17:04

0 0

Motorola wprowadziła na rynek dwa nowe zestawy słuchawkowe. H680 przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników oraz H375 dla mniej wybrednych.

motorola h680Motorola wyposażyła H680 w technologie TrueComfort, która polepsza jakość dźwięku dzięki mechanicznej izolacji głośnika, który dzięki temu jest bliżej kanalików ucha. W pełni naładowana bateria powinna wystarczyć na około 9 godzin ciągłej rozmowy oraz blisko 12 dni w trybie spoczynku. H680 kosztuje 80 dolarów, czyli około 200 złotych.
motorola h375H375 to prosty model przeznaczony dla użytkowników, którzy nie potrzebują "wodotrysków", a jedynie chcą się uwolnić od niepraktycznych kabli. Nie został on wyposażony w technologie TrueComfort, jak jego straszy brat. Natomiast posiada praktyczną diodę sygnalizującą poziom naładowania baterii, której modelowi H680 brak. Cena H375 jest bardzo przystępna - 40 dolarów, co daje w przeliczeniu 100 zł.

Źródło tekstu: slashphone     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet