Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe telefony w Play

Dwa nowe telefony w Play

sirmark 30 Stycznia 2009 21:20

0 0
Od 30. stycznia Play wprowadza do oferty dwa nowe telefony Nokii.

W ofertach pojawiły się telefony Nokia 6210 Navigator oraz Nokia E63.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie "One Play".
Zobacz: cennik telefonów w Nowy Play dla Firm
Zobacz: cennik telefonów w Nowy Play na Kartę.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Mega Mix i Mini Mix.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~3m  2009-01-31 13:35:13  host: chello089077218127.chello.pl

    Do grom: Może być ci bardziej potrzebny właśnie z tych powodów, któe wymieniłeś.

  • 0

    24. ~  2009-01-31 14:32:41  host: chello089078212133.chello.pl

    Ja zadnego nowego telefonu nie potrzebuje i napewno sobie nie kupię. :D

  • 0

    25. ~  2009-01-31 15:00:20  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    TEGO TELEFONY W MIXIE NIE MOZNA ZAMóWIć W ESHOPIE JEDYNIE MOżNA ZAWRZEć UMOWę W SALNIE I TAK JAK MóWIłEM TYLKO W ZABRZU I GLIWICACH

  • 0

    26. ~  2009-01-31 15:02:26  host: apn-77-114-13-214.gprs.plus.pl

    Dobre ceny w biznesie.

  • 0

    27. ~  2009-01-31 16:12:24  host: f96-062.opera-mini.net

    Ciekawe jak zmienia sie ceny fonow i oferta po pomyslach kolesia z ptk centertel..mirekb

  • 0

    28. ~tomasz  2009-01-31 17:47:35  host: f96-036.opera-mini.net

    witam, a jak sytuacja z simlockiem? jest czy nie ma? beda sciagac tym co kupili juz telefony w play wczesniej?

  • 0

    29. ~kwistas  2009-01-31 17:57:50  host: w3cache.wignet.pl

    Żal ceny kosmiczne telefonów z reszta jak zwykle.

  • 0

    30.  2009-01-31 18:57:29

    Kozo- test E63 jest rowniez na gsmonline. GPS w komórce nie jest dla mnie istotny czyli potrzebny dlatego wolałbym "okrojony" z nawigacji E63. No i jest zdecydowanie tanszy w najnizszym abonamencie firmowym w porownaniu z lepszą E71.

  • 0

    31.  2009-01-31 20:54:06

    Sry za pomyłkę to nie mało być w tym temacie :D

  • 0

    32. ~M  2009-02-01 11:11:48  host: fhi226.internetdsl.tpnet.pl

    A propos dostępności: czekam już DWA (!!!) miesiące na aparat, który cały czas jest na liście telefonów dostępnych. O komórce z drugiej listy można od razu zapomnieć... Regularnie obserwuję też e-shop - ponad połowa oferty jest CAŁY CZAS niedostępna!

  • 0

    33. ~ol  2009-02-01 14:47:27  host: 77-254-199-76.adsl.inetia.pl

    M o jakim modelu mowa ? ja czekam na i-550 może bedzie jakaś dostawa tych fonów ?

  • 0

    34. ~skalarek  2009-02-01 19:01:54  host: nat10.siec.alfa.pl

    #33 no ja obecnie też jakby już czekam na i550

  • 0

    35. ~Tafel  2009-02-01 20:57:31  host: 77-254-99-252.adsl.inetia.pl

    W końcu coś się dzieje :) ciekawy jestem co będzie na 2 urodziny Playa, widze dil z nokią dobrze ;)

  • 0

    36. ~  2009-02-01 23:47:04  host: 80.51.91.252

    ty skalarek to chyba masz milion wykupionych abonamentow, bo ciagle szukasz nowego telefonu... hyhy albo ciagle zbierasz na nowy telefon :D zreszta o tym ze szukasz w placie mozna bylo sie spodziewac buhahaa

  • 0

    37. ~  2009-02-01 23:47:22  host: 80.51.91.252

    *plajcie

  • 0

    38. ~  2009-02-01 23:47:58  host: 80.51.91.252

    u pozostalych opow masz lepsze telefony - patrzyles chociaz, czy duma ci na to nie pozwala?

  • 0

    39. ~  2009-02-01 23:48:09  host: 80.51.91.252

    :D

  • 0

    40. ~Cwa_ny94  2009-02-07 17:26:23  host: mikrolink-p001swce01.net.pbthawe.eu

    szukam se k850i w play'u ale go nie moge go nigdzie dostać ..?? wie ktoś gdzie jest on dostepny

  • 0

    41. ~  2009-02-07 19:27:06  host: mikrolink-p001swce01.net.pbthawe.eu

    w którym salonie

  • 0

    42. ~skalarek  2009-02-07 22:55:47  host: nat10.siec.alfa.pl

    #36 wyjaśnię Ci to bo co mi szkodzi ;) zapewne zrobisz się od tego bardziej pomarańczowy, otóż podpisuję w rodzinie kolejną, już czwartą umowę w Playu, a za kilka miesięcy będę dokonywał pierwszej wymiany aparatu :) w przeciwieństwie do ciebie biedaku jeśli oferta przedłużeniowa Playa mi nie będzie odpowiadać będę mógł bez problemu przejść do konkurencji bo w abonamencie mam praktycznie pakiet minut do WSZYSTKICH więc pozostałym "domownikom" nie zrobi to różnicy do kogo dzwonią, natomiast ty biedaku musisz kisić się w tej swojej pomarańczy do końca swoich zalewanych żółcią na forach dni.

Dodaj swoją opinię