Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe telefony w Play

Dwa nowe telefony w Play

sirmark 24 Kwietnia 2008 20:51

0 0
Do cenników telefonów Play wprowadza dwa telefony - Nokia 6500 classic i Samsung SGH-i450. Dodatkowo operator obniża ceny innych modeli.

Obniżki dotknęły modeli Motorola RAZR2 V9, Nokia E51, Nokia N73, Samsung SGH-U700 oraz Toshiba G450.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42.  2008-04-26 09:13:27

    antyplay? ty jakis radiomaryjny jestes? ja wczoraj mialem po 5 sztuk kazdego z nowych tel po obnizonych cenach, niestety, wszystkie poszly, dziewuchy az byly wkurzone, ze tyle umow musialy spisac... jak ci cos nie pasuje, to nie komentuj. ceny jakie sa, takie sa, dostepnosc telefonow tez. niestety Polacy wola miec super zabawke za 1 zl, niz placic tanio za rozmowy. jest to nielogiczne, ale coz. pewnie sam tak masz w swojej sieci ;)

  • 0

    43. ~niedzio  2008-04-26 12:07:30  host: host-86-63-130-167.pronet.lublin.pl

    czy ktos wie gdzie mozna uzyskac informacje na temat nowych abonamentow w play, ktos wyzej pisal, ze wejda 5 maja?

  • 0

    44. ~denis  2008-04-26 14:16:47  host: nat.mtk-tv.pl

    #39 wiesz co na brak telefonów w promocjach play najbardziej narzekają ci ,którzy nie byli w salonie i nie są zainteresowani ich kupnem......#42 a może playowi udało sie polączyć tanie rozmowy z tanimi telefonami, i nie wciskaj ciemnoty o nielogiczności Polaków wielu idzie do play bo licza i kalkulują co dla nich lepsze.Dodatkowo klientów napędza UKE pisząc w analizie że play w taryfach dla prywatnych jest najtańszy, skoro jest najtańszy i do tego ma najtańsze telefony,to decyzja jest prosta .

  • 0

    45. ~  2008-04-26 16:15:54  host: apn-77-115-107-104.gprs.plus.pl

    Kupilem dzis V9 za 1zl w Play40 i za chwile sprzedalaem ja za 600zl :) Normalnie Play wymiata :P . Ciekawe ile tak pociagna i pewnie Plus Playa przejmnie... Normalnie ludzie telefony wykupuja jak ciepla bulki... Jak ta siec Plusa wytrzyma taki ruch ? Hehe Era i Orange by padli na max bo maja siec do dupy ... Pewnie dlatego Play jest z Plusem. Pozdrawiam wszystkich :)

  • 0

    46. ~  2008-04-26 17:37:28  host: adsx144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ehh.. play nie jest z pusem

  • 0

    47. ~  2008-04-26 18:13:21  host: apn-77-113-147-209.gprs.plus.pl

    Jak to nie jest Play tak naprawde dziala na sieci plusa

  • 0

    48. ~kenya  2008-04-28 16:06:50  host: host80-48-113-67.cable.wsm.wielun.pl

    ja w sobote udałem się do salonu Playa, konczy mi sie umowa patrze fajne telefony OK! Prosze pana o pokazanie E51 i dowiaduje sie ze telefonu nie maja w magazynach no i nie ma co super poromocja, a ja potrzebuje telefonu z Wi-Fi :/

  • 0

    49. ~Mundek_z_gor  2008-04-28 19:49:37  host: ip-89-174-123-206.multimo.gtsenergis.pl

    A ja mam Orange i Playa i z obu jestem zadowolony. Z Orange bo mam kilka "darmowych" numerów, z Playa bo mam tanio do wszystkich.

  • 0

    50. ~tomo :]  2008-04-28 20:10:33  host: cra242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kupiłem tego fona wczoraj w media-markt.dokupiłem kartę pamięci 2 gb i już zapchałem 1 gb.telefon super,wogóle się nie ścina.serio zapraszam do kupowania :):):):):)

  • 0

    51.  2008-04-29 17:55:12

    oferta wydaje się całkiem fajna,jak na telefony za 1zł to prezentują się całkiem nieźle - na tym polu Play pokazuje na co go stać ;)

  • 0

    52. ~weierstrasse  2008-04-30 15:02:47  host: aaoz178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i super... kolejne 300 000 klientów przyjdzie do Play. Ciekawe czy przejmą kiedyś 51% rynku. :)

  • 0

    53. ~  2008-05-01 06:13:01  host: f142-047.opera-mini.net

    Ja nie wiem LUDZIE!! jezeli Was interesuje kupno telefonu w Play to chyba powinniscie sie dowiedziec, ze Germanos ma innego dostawce, Play Zone innego i Empik tak samo!! jezeli w Germanosie nie ma fona ktory kogos interesuje to radze sie przejsc do Empiku.. Tam zawsze maja cos innego ;)

  • 0

    54. ~bafulo  2008-05-01 12:56:33  host: bvz220.internetdsl.tpnet.pl

    ale dla jednych odwiedzenie jednego salonu wystarczy aby obnosić wszem i wobec że Play do zgraja "łobuzów" a tymczasem Play pokazuje że jest o krok do przodu przed resztą konkurencji

  • 0

    55.  2008-05-02 00:14:31

    Skadinad, moze warto byloby opublikowac nowy cennik telefonow Play. Ja wiem, ze podwyzka, ale w koncu cennik od dzisiaj i wisi juz na glownej stronie. Na wiadomo-jakim-blogu tez wisi juz troche. Popatrzylem sobie na zmiany i generalnie najciekawiej wyglada to w Abo 40 :) Niektore firmy 'oparly' sie podwyzkom w ogole (np. LG), w przypadku czesci zmiany sa delikatne (SE: W660i o prawie 150 zl, K800i o prawie 250 zl ; Toshiba G500 o prawie 250 zl), w przypadku niektorych srednie badz duze (Samsung: Z630 o prawie 290 zl, ale U700 juz o prawie 450 zl ; Motorola V9 o prawie 550 zl ; Nokia: 6500 o prawie 450 zl, E51 o prawie 500 zl), ale jeden model przeszedl wszelkie granice - Nokia N73 Music Edition zdrozala z 1 zl do 1199 zl, o prawie 1200 zl. :o (w wolnej sprzedazy dokladnie ten model od 844 zl...). W firmowkach prawie w ogole bez zmian, w indywidualnych analogicznie, tylko mniejsze podwyzki. Zauwazylem jedna obnizke, SE K800i w Abo 30 z 449 zl stanial na 299 zl. Poza tym to nie jedyne zmiany - maja ponoc wejsc niedlugo nowe, mnie atrakcyjne taryfy abo... bez bonusow w stylu 100 za 70 zl, badz 300 za 150 zl, z podzialem na kierunek polaczenia, ale za to (tylko czy to bedzie wystarczajaca rekompensata ?) pojawiaja sie bezplatne rozmowy w sieci - maksymalnie trzy numery, za kazdy placi sie abo 10 zl miesiecznie i rozmawia za darmo (nie wiadomo, czy jest limit), a pisze SMSy za 3 gr. Wiecej przeciekow w komentarzach na wiadomo-jakim-blogu :) Generalnie Play zacznie nareszcie zarabiac, a przestanie tracic....

  • 0

    56. ~bak  2008-05-02 09:46:30  host: 80.54.0.150

    czyli już nie można kupić nokii e51 za 1 zł. ?

  • 0

    57. ~denis  2008-05-02 16:50:16  host: nat.mtk-tv.pl

    # 55 PLANET wszystkie wątki ,oblepione są tym Twoim tekstem ,nie mogę zrozumiec jaki masz cel?

  • 0

    58.  2008-05-02 17:22:24

    ~denis żeby pokazać że dobre czasy w PLAY się kończą i po jakimś czasie będzie "wielka czwórka" czyli w waszych oczach jedna wielka mafia komórkowa.

  • 0

    59.  2008-05-02 17:38:35

    Cale trzy czy cztery, spokojnie, nie wszystkie ;) Przyspamowalem dlatego, bo info powoli robilo sie stare (mimo dlugiego weekendu), a informacja godna uwagi - szczegolnie, ze tak rzadko Play robi cos in minus. No, poczekajmy na te nowe taryfy ;)

  • 0

    60. ~  2008-05-02 17:56:01  host: te00.techentrance.com

    Dwa nowe telefony oficjalnie ale jaka jest szansa żeby były w sprzedaży. Już się przyzwyczaiłem, że komórki w Play są jak rajstopy w PRL.

  • 0

    61. ~  2008-05-02 17:57:00  host: te00.techentrance.com

    @bąk: jakie JUŻ, a kiedyś była? :D :D (oprócz cennika online)

Dodaj swoją opinię