Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe telefony w ofercie Orange

Dwa nowe telefony w ofercie Orange

WitekT 11 Kwietnia 2007 15:03

0 0
11. kwietnia w ofercie Orange pojawiły się dwa nowe telefony.

Nowe telefony, dostępne w każdej ofercie Orange, to Motorola W208 i Samsung SGH-C300.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange Nowy Twój Plan.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange Premium.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Twój Mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie POP.



Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~`myslacy  2007-04-11 15:30:13  host: chello089079127162.chello.pl

    Kiedy oni wreszcie obniża ceny telefonów samsung z300 kupiłem wczoraj w Krakowie w RTV€OAGD za 799 na raty 0% a u nich jest w abo za 90 zł w cenie 999 śmiech na sali

  • 0

    2. ~rino  2007-04-11 15:45:07  host: dvu17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestym zbulwersowany jak oglądam telefony w orange one są drogie, mały wybur, agdzie ty serii orange ja naliczyłem tylko 2 a miało być taniej i nowecześnij, a tu era wprowadza nowoczesny cacko? Choć muszę przyznać że orange w świecie prucz krajów afrekanskich, które się dopiero rozwijają i prucz polskiego orange to ma co wybierać w telefonach, modemach i kartach do komputera i usługach technologicznych, choć wydaja się że t-mobile i vodavone mają wiekszy wybor, a nie spominając o cenechach i uslugach.

  • 0

    3. ~maniek  2007-04-11 15:54:54  host: cob165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    myslacy raczej nie obniza moj znajomy zadzwonil do mnie kilka minut temu i powiedzial ze kupil samsunga e250 w orange za bagatela 299zl przy kwocie zobowiazania 40zl TRAGEDIA!!!!

  • 0

    4. ~`myslacy  2007-04-11 16:18:11  host: chello089079127162.chello.pl

    To i tak "tylko" połowa cent sklepowej a z300 ten który zakupiłem jest droższy o 200 zł w najdroższym abonamencie. Orange ma jak dla mnie najdroższe telefony i najdroższe połączenie jeśli chodzi o dzwonienie na różne sieci (nie biorę pod uwagę np. jednego numeru i 120 minut z nim miesięcznie jak to jest w orange z jednym numerem bo ja na takie rzeczy się nie nabieram).Jak dla mnie najrozsądniejszym rozwiązaniem jest Play tylko piszą dużo o ich problemach z połączeniami. Mam w Oranżu obo w taryfie biznesowej i trzymam się tylko dlatego że numer dla mnie ważny i jeszcze cyro mnie zobowiązuje ale tylko jeszcze niecałe dwa miesiące bo to co mi zaproponowali to naprawdę śmiech.

  • 0

    5. ~stano0  2007-04-11 16:23:36  host: 195.205.24.34

    Mam ten sam problem w Orange. Jeszcze tylko ponad miesiąc w Biznesowej 200 i uciekam do Play. Propozycja Orange dla klienta z 8 letnim stażem jest gorsza od nowego abo. A oni walczą z churnem :))

  • 0

    6.  2007-04-11 16:45:32

    rino:zmęczyłeś mnie czytaniem.Pewnie nie wiesz nawet dlaczego:)

  • 0

    7.  2007-04-11 16:50:29

    ale cacka :D

  • 0

    8.  2007-04-11 16:54:32

    2 kiszki :)

  • 0

    9.  2007-04-11 17:06:32

    ohooo, to się popisali... @piotrM: nie tylko Ciebie. @rino: zapoznaj się z zasadami ortografii :) 'pr>>ó

  • 0

    10.  2007-04-11 17:56:09

    @2 =>rino Staram się być tolerancyjny, ale uwierz mi bijesz wszelkie możliwe rekordy, jeśli chodzi o nasz ojczysty language :D

  • 0

    11.  2007-04-11 19:52:20

    A ja mam pytanie gdzie się podziały wszystki modele Samsunga z oferty Orange za wyjątkiem E250 i X510? Na ich stronie są tylko te dwa wymienione.

  • 0

    12. ~  2007-04-11 20:17:31  host: acln183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek czy ty jesteś ten wujek Witek od simplusa ?

  • 0

    13.  2007-04-11 21:36:59

    do 1 panie myslacy: ja mam inny cennik niz 999... nawet z400 jest tanszy.proponuje aktualizacje....:)

  • 0

    14. ~g  2007-04-11 22:20:08  host: apn-99-33.gprspla.plusgsm.pl

    Jeśli macie abo w Orange w biznesie to nie róbcie błędu i nie przechodżcie do Playa tylko do PLUSA w regulaminie Dodatkowe Godziny Dla Firm ( do wszystkich )

  • 0

    15. ~Bronisław  2007-04-11 22:29:01  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    ***~maniek 2007-04-11 15:54 - dlatego lepiej kupić E250 za 249zł w Erze w abonamencie 20zł ;)

  • 0

    16. ~  2007-04-11 22:36:35  host: acln183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo orange to ma najdroższe telefony w europie chyba!

  • 0

    17. ~maniek  2007-04-11 23:14:37  host: cob165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bronisław zgadza sie tylko ze moj znajomy tlumaczy to w ten sposob ze wzial w orange bo ma najwiecej numerow tej sieci

  • 0

    18. ~czarny  2007-04-12 00:10:10  host: systemy22.toya.net.pl

    Aaaaaaaale nowości!! A jakie zaawansowane technicznie!! Wow!! :D ***myslacy-120 minut z jednym numerem miesięcznie to jeden wielki LOL! Z moim słonkiem potrafię tyle przez 1 dzień wygadać :)

  • 0

    19. ~Marioos  2007-04-12 10:18:00  host: 80.50.228.122

    No.super motorolka.Gratuluje orange, oby wiecej siemessow ax72, motoroli c 115 i innych ,,super telefonow w atrakcyjnych cenach":))

  • 0

    20. ~qaz  2007-04-12 13:54:39  host: dpb252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bo wszyscy by chcieli telefony po 1zł a jest to nierealne.Każdy operator kupuje telefony od producenta i płaci za nie jakąs kwote i napewno nie 1zł :) więc później musi też sprzedać w jakieś cenie. Nie dziwcie się tak Orangowi. Nie może wszystkiego rozdawać po 1zł

Dodaj swoją opinię