Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe telefony w "Mega Fun" w Erze

Dwa nowe telefony w "Mega Fun" w Erze

sirmark 12 Kwietnia 2008 00:39

0 0
Era wprowadziła do promocji "Mega Fun" w systemie Era Mix dwa nowe telefony.

W promocji "Mega Fun" pojawiły sie telefony: Nokia 2630 oraz Samsung SGH-J700. Zmieniono także cenę telefonu Sagem my511X.

Przy okazji obniżono cenę zestawu Tak Tak z telefonem Nokia 1208 do 99 zł.

Zobacz: szczegóły promocji Mega Fun.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    48.  2008-04-14 13:38:30

    I żeby nie było niejasności - oczywiście, że uważam, że im lepszy telefon tym lepiej. Jeśli w abo mam do wyboru jakąś słabą Nokię lub niezły Samsung to wezmę Samsunga. Jednak moim zdaniem nie należy krytykować kogoś, kto ma te słabsze fony. Jeden lubi jabłka, drugi pomarańcze... Zresztą... co to kogo obchodzi z jakiego telefonu korzystamy?

  • 0

    49. ~denis  2008-04-14 13:52:15  host: nat.mtk-tv.pl

    #47 ,48 nikt nie krytykuje nokii 1600 ,to wlasnie szkuciak krytykuje tych ktorzy maja lepsze telefony,oczywiście kazdy ma to co lubi.A pytanie "co kogo obchodzi z jakiego telefonu korzystamy?" skieruj wlasnie do Szuciaka bo to jego drażnią nokie z serii N i se z serii W.Co do twojego pytania o ilosc zdjec zrobionych komorką,to zapytaj sie kierowcow po co im poduszki powietrzne w samochodzie i ile razy ich użyli?

  • 0

    50. ~Szkuciak  2008-04-14 13:55:52  host: public-gprs75386.centertel.pl

    46# denis, wiesz, tak czytam Twoje wywody i aż wierzyć mi się nie chce jak można być tak niepoważnym. Rozumowanie jak u smarkacza. Skoro pisałem, że dostałem kasę na telefon oznacza to, że jestem człowiekiem młodym, nie pracującym i np. uczącym się nie mogącym wziąć telefonu na abo. Takie to trudne do zrozumienia? Po za tym proponujesz wiązanie się w abo na 2 lata(by wziąć "fajny telefon - cokolwiek to znaczy) a za chwilę drwisz porównując moją "wierność" swojemu operatorowi do Korei Płn. o której pewnie zielonego pojęcia też nie masz. A odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie auta. Mając 50tys. kupiłbym taki, jaki by mi odpowiadał, Ty zapewne kupiłbyś taki, jakim mogłbyś przyszpanować w towarzystwie...

  • 0

    51. ~jojo  2008-04-14 13:56:37  host: edy7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    denis (49), a co to za (od razu napiszę) głupie porównanie?

  • 0

    52. ~Szkuciak  2008-04-14 13:57:46  host: public-gprs75386.centertel.pl

    #50 Czytaj ze zrozumieniem! Drażnią mnie telefony, które wymieniłeś, czy ich "dziecinni" posiadacze?

  • 0

    53. ~Szkuciak  2008-04-14 13:59:39  host: public-gprs75386.centertel.pl

    Miało być #51^

  • 0

    54. ~  2008-04-14 14:01:26  host: edy7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba do 49 Szkuciak.

  • 0

    55. ~Szkuciak  2008-04-14 14:03:20  host: public-gprs89077.centertel.pl

    Owszem, moja wypowiedź z numeru 52, była odpowiedzią na wypowiedź denisa (#49). Przepraszam za nieścisłości i błędy

  • 0

    56. ~denis  2008-04-14 14:12:31  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    # 52 widze szkuciak ze ciebie wiele rzeczy drażni ,posiadacze lepszych telefonow ,czyjaś wiedza o Korei,jak na mlodego czlowieka jestes bardzo rozdrażniony.Ja juz mam swoje dzieci nie jestem nastolatkiem ,mam auto warte wiecej niz 50 tys. i w przeciwieństwie do ciebie jestem chyba bardziej tolerancyjny wobec innych,ja wg ciebie jestem niepoważny ,w poscie 45 napisales o kimś ze jest infantylny...prosze kolego niezachowuj się jak ci szpanerzy z nokiami serii n ktorych sam krytykujesz

  • 0

    57. ~Szkuciak  2008-04-14 14:23:51  host: public-gprs89470.centertel.pl

    #56, aleś Ty śmieszny denis. Ja w przeciwieństwie do Ciebie umiem czytać ze zrozumieniem i dzięki temu wiem, że masz syna itd, więc po co mi o tym piszesz? Porównałem Cię do nastolatka, bo taki jest Twój tok rozumowania niektórych rzeczy :) A Twoja "wiedza" o Korei mnie drażni? Ciekawe... Zresztą, nie będę nawet wnikał jaką Ty tam "wiedzę" posiadasz. Fajnie też słyszeć, że chwalisz się swoim autem. PRzypomnę, aby połechtać Twoje ego "warte więcej niż 50tys.). Ech, brak słów...

  • 0

    58. ~  2008-04-14 14:47:52  host: f142-120.opera-mini.net

    Ja tam nie mam auta za 50kola natomiast mozna wziasc sobie taki na raty i splacac 5lat wiec nie wiem czy to objaw luxusu mial byc czy czego? nie wazne. sam posiadam 4fony calkiem konkretne taka o to nokie tez sobie kupie bo moge? . dodam ze ludziska biora te low endy w mixach bo sa po zeta i przewaznie doladowania sponsorowane w czasie pozniejszym przez rodzicow. a ze tak ujme tych 'uczacych sie wiecznie' nie robcie z siebie dziadow 5dych w ciagu miesiaca na abo lub wyzsze doladowanie naprawde mozna zarobic. /Pu94

  • 0

    59. ~oli  2008-04-14 15:09:12  host: 078088214249.wlb.vectranet.pl

    trzeba być poje..banym żeby kupić taki szajs jak n95 i latać po dworze i robić zdjęcia, przecież to kur..wa obciach na całego, wyznacznikiem luksusu może być Vertu, ale nie jakaś szajska n95 która po misiącu sie rozlatuje jak chińskie gówno, takie telefony kupują frajerzy i myślą że szpanują a są żałośni

  • 0

    60. ~oli  2008-04-14 15:15:34  host: 078088214249.wlb.vectranet.pl

    a nokia zaciera ręce, zmieni obudowe doda megapixel w pseudo aparacie, a frajerzy lęcą i kupują za 2tyś. telefon który za pół roku bedzie kosztował 500zł, jak wogule pół roku dotrzyma, a najbardziej rozwalają mnie artykuły typu "pradziwa cyfrówka w telefonie", panowie którzy je pisza nie mają ziolonego pojęcia o fotografii, przecież zdjęcia z telefonów to jeden wielki "szum", ale chwyt reklamowy działa, a w polsce cieciów nie brakuje

  • 0

    61. ~denis  2008-04-14 16:10:33  host: nat.mtk-tv.pl

    #57 SZkuciak ,nie chwale sie swoim autem ,tak jak nie napisalem jakiego mam tela, a nie jest to nokia 1600 ,bo to wlasnie tacy ludzie jak ty uważaja ze komorka lepsza niz n1600 to szpan, auto za 50 tys to szpan, a że przy okazji zazdroscisz swoim kumplom tego co maja to inna sprawa ,ty mozesz zaszpanować tym ze publicznie chwalisz sie ze dostaleś od starych 1000zl na tela,masz tak bogatych rodzicow czy tak bogatą wyobrażnię ? Po tym co piszesz śmiem przypuszczać ze to drugie.

  • 0

    62. ~denis  2008-04-14 16:12:54  host: nat.mtk-tv.pl

    #60 a tu sie absolutnie zgadzam.

  • 0

    63. ~denis  2008-04-14 17:07:56  host: nat.mtk-tv.pl

    # 52 Szkuciak ,no własnie nie do końca jestem pewny co Cię drażni,może jednak telefony? 52 to kolejny Twoj post w ktorym piszesz o kimś ze jest dziecinny czy to Twoje ulubione slowo?

  • 0

    64.  2008-04-14 21:00:53

    mi to sie podoba ta nokia, niezle ze daja dobra marke za takie smieszne pieniadze, zreszta samsung j700 jest stylowym prostym telefonem podoba mi sie duzy wybor telefonow a ceny bardzo przystepne, era ma gust

  • 0

    65. ~  2008-04-14 22:42:54  host: f142-121.opera-mini.net

    Ma czy nie ma ale uwazam ze trzymanie tych samych fonow w taktaku jest zlem. Rozumiem ze kupuja niektore modele moherki ale te sagemy czy jakies t230 lub inne takie sa zdeka zenujace. Ale to nie tylko era ma tak. w simplusie tez widzialem takie dno . mialo byc z rytmem a nie widze jakos muzycznego taktakowca w zestawie ? /Pu94

  • 0

    66.  2008-04-15 08:40:31

    ~denis - ależ Ty potrafisz zmieniać temat... Gość ma rację - mieć telefon dla odtwarzacza MP3? I jednocześnie nie korzystać z podstawowej funkcji telefonu jaką jest komunikowanie się? No to jest właśnie chore. Pewnie, ze można mieć podejście, ze jak są, to trzeba z nich korzstac. Tak - trzeba. Tylko powiedz, dlaczego taki posiadacz wstydu nie ma i prosi kumpla o możliwość zadzwonienia? Bo to w tej kategorii trzeba rozpatrywać. A to nie jest wyjątkowa sytuacja ale bardzo częsta.

  • 0

    67. ~denis  2008-04-15 14:14:56  host: nat.mtk-tv.pl

    #66 wlo być moze ze szkuciaka rzeczywiscie ktoś z n95 poprosil o skorzystanie z tela ,co nie znaczy ze wszyscy tak robia!Powody ze ten ktoś nie mial kasy na karcie nogą być rózne. Przeczytaj uważnie jego post 40 i zobacz z jakim lekceważeniem wyraża się o ćiułaczach co skaczą po jakiś playach są przykrzy" o calej masie durnych gadajacych dzwonkach,o dennym hip hopie itp. Ilu ludziom zarzucil infantylność i dziecinnosc na tym forum.Mnie rowniez zarzucil ze nie umiem czytac ze zrozumieniem ,bo on jest jeszcze mlody i nie moze miec tela na abonament.Może bo mój syn ma ,tylko zamiast filozofowac powinien pomyslec jak to zrobić.Oczywiście jeśli chce.Wracając do tematu ,mlodziez traktuje telefon jako gadzet,gdzie funkcja dzwonienia jest na rowni ważna z mp3,aparacikiem,kamerką czy to żle ?nie sądze ,mój mały zaczął sie interesowac fotografią wlasnie dzieki badziewnemu aparacikowi w telefonie,nie nudzi się jadac pociagiem bo slucha mp3 z tela,podstawowa funkcja telefonu to już niedlugo bedzie tylko dodatek do internetu mobilnej telewizji itp.Nawet jeżeli sa tacy co kupuja komorki dla mp3 i badziewnych aparacikow, to pewnie jesli zajdzie potrzeba skorzystaja tez z funkcji telefonowania,raczej na pewno.

Dodaj swoją opinię