Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe telefony Sony Ericssona - W205 i S312

Dwa nowe telefony Sony Ericssona - W205 i S312

sirmark 8 Kwietnia 2009 00:32

0 0

Sony Ericsson zaprezentował dwa tanie telefony - stylowy S312 oraz W205 z serii Walkman.

sonyericsson s312 Sony Ericsson S312 to telefon wyposażony w aparat cyfrowy 2 Mpix, ale bez autofocusa. Posiada 2 calowy ekran o rozdzielczości 176 x 220pix, radio FM, Bluetooth stereo, złącze pamięci MemoryStick Micro (M2), funkcję TrackID oraz przeglądarkę Openwave. Telefon działa w dwóch zakresach GSM, GPRS i EDGE. S312 będzie dostępny na rynku w drugim kwartale w kolorach niebieskim i srebrnym.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson S312 w katalogu.

sonyericsson w205 Sony Ericsson W205 to najprostszy model z serii Walkman. Wyposażony jest w aparat cyfrowy 1,3 Mpix, 1,8-calowy ekran o rozdzielczości 128 x 160pix, Bluetooth stereo, radio FM, złącze pamięci MemoryStick Micro (M2), odtwarzacz muzyczny Walkman oraz przeglądarkę Operat mini. Telefon działa w dwóch zakresach GSM, GPRS i EDGE. W205 będzie dostępny na rynku w trzecim kwartale w kolorze czarnym.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson W205 w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~Pu94  2009-04-08 11:40:58  host: inet20909nh-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Faktycznie te modele se sa juz nudne.

  • 0

    17. ~szef  2009-04-08 11:49:05  host: aek122.internetdsl.tpnet.pl

    jestem fanem SE - mam k750i od prawie 3 latek. Za niedługo będę zmieniał telefon. I prawdę powiedziawszy wybiorę albo Samsunga albo LG - w ostateczności Nokię bo telefony są super ale niestety za drogie. Szkoda mi SE bo 3 lata temu to było naprawdę coś. Weszli na rynek jak burza... która teraz wciąż cichnie. Nie wiem jaka jest polityka tej firmy ale albo powinni obniżyć ceny telefonów albo powinni stać się konkurencyjni przez wprowadzenie odpowiednio wypasionych telefonów. Bo jak na razie takie LG wprowadziło kilka telefoników i już zostawiło SE z tyłu. Jak tak dalej pójdzie to SE faktycznie zbankrutuje

  • 0

    18. ~  2009-04-08 11:51:14  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    Znowu dziadostwo dla krajów trzeciego świata.

  • 0

    19. ~kolega z podwórka  2009-04-08 12:04:44  host: 77-253-90-161.adsl.inetia.pl

    ponoć Sony Ericsson W205 ma byc sprzedawany w zestawie ze szkłem powiększającym :D

  • 0

    20.  2009-04-08 12:43:09

    #14 wągrowiec - tylko tam mieszkają najmądrzejsi ludzie :D #18 trzeci świat to miasta typu tczew? :P

  • 0

    21. ~  2009-04-08 12:52:50  host: 82.132.136.206

    papszmir nie bron tak tego sonyeryka bo co niektorzy choc moze w sposob bezposredni to pisza prawde i maja racje...napisz cos do mojego posta no.15, Te telefoniki beda kosztowac ze 400PLNow a za ta kwote to mozesz miec dotykowy ekran... SE po prostu JUZ sie nie liczy... jest na 6!!! miejscu w rankingu chyba... za LG i THC nawet... Porownaj sobie zlomofony SE a chociazby LG Cookie, Viewty, czy ARENE... nie da sie po prosu... ICH Walkmany nie GRAJA swietnie a Cyberki nie maja startu do innych producentow... no i ten brak AF... ZENUA...

  • 0

    22. ~mucus  2009-04-08 13:23:32  host: 82.132.136.207

    aha i tak dla dobicia papszmira:) powiesz super hiper Idou, zanim ten telefonik ujrzy swiatlo dzienne w pazdzierniku (jezeli wogole wyjdzie), LG, Samsung i Nokia wydadza z 15innych modeli dotykowych na WM, Symbianie i Androdzidzie... wiec gdy Idou wyjdzie to zostanie przybity innymi lepszymi sluchawkami... tak to juz jest gdy SE ma ciekawy telefon to ROK trza na niego czekac i potem nikt juz tego badziewia nie bierza... ja im dajne czas do konca tego roku... sami sie pograza

  • 0

    23.  2009-04-08 13:42:24

    #21 a czy każdy chce mieć dotykowiec? #22 akurat nokja ostatnia wydała coś dotykowego więc nie byłbym taki pewien, że coś wymyślą nokie i inne badziewia :P

  • 0

    24. ~adam  2009-04-08 13:53:54  host: host-89-229-5-230.torun.mm.pl

    w opisie glownym jest blad bo napisane jest w305 ....

  • 0

    25. ~Rogi  2009-04-08 13:56:49  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    Ale Ty papszmir oblatany jesteś w geografii widzę.

  • 0

    26.  2009-04-08 14:00:18

    23 papszmir- najgorsza marka telefonu to jest właśnie sony ericsson a od innych marek sie odczep :)

  • 0

    27. ~  2009-04-08 14:43:57  host: f96-033.opera-mini.net

    najwieksze gufno to szajsuk wlasnie

  • 0

    28.  2009-04-08 15:38:00

    Pierwszy brzydki, drugi fajny wygląd ale kraj i funkcje biedne.

  • 0

    29.  2009-04-08 15:52:58

    sry zamiast kraj miał być wyświetlacz mały :P

  • 0

    30. ~jaras_  2009-04-08 16:31:30  host: apn-77-114-222-32.gprs.plus.pl

    Te modele mają szansę na sukces, tylko wtedy, gdy cena będzie odpowiednio niska, jakość wykonania większa niż u konkurencji,a oprogramowanie będzie zawierało kilka nowych, ciekawych rozwiązań.. Inaczej "zeżre" je konkurencja.

  • 0

    31.  2009-04-08 16:51:07

    #28 już ci się SE obrzydł jak oręcz? :D

  • 0

    32. ~  2009-04-08 16:56:37  host: 80.51.91.252

    @20 w tym radzionkowie (to wiocha?) też się nudzą

  • 0

    33. ~  2009-04-08 16:57:51  host: 80.51.91.252

    @26 racja!

  • 0

    34.  2009-04-13 17:11:07

    27: Jejku dziecko,naucz się proszę Języka Polskiego :) i dopiero jak się nauczysz to pogadamy :) POZDRO

  • 0

    35.  2009-04-13 17:12:45

    bo od kiedy się pisze gufno zamiast GÓWNO ??

Dodaj swoją opinię