Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe telefony Nokii

Dwa nowe telefony Nokii

sirmark 12 Lutego 2007 15:09

0 0

Nokia zaprezentowała dwa nowe telefony - modele 6110 Navigator oraz 3110 classic. W tym przypadku producent po raz pierwszy powtórzył oznaczenia, które już wcześniej wykorzystał. Mowa tutaj o modelach 3110 i 6110, które były bardzo popularne kilka lat temu.

nokia 3110 classic Nowa Nokia 3110 classic to trójsystemowy telefon o klasycznej budowie, wyposażony w wyświetlacz o 256 tys. kolorach, aparat 1,3 Mpix, złącze kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3 oraz radio FM

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 3110 classic w katalogu.




nokia 6110 navigator Nokia 6110 Navigator to telefon typu "slider", wykorzystujący system operacyjny Symbian w wersji 9.2, działający w sieciach GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900) oraz 3G wraz z HSDPA. HSDPA ma być obsługiwane w wersji pozwalającej osiągnąć prędkość 3,6 Mbit/s. Wyposażono go w 2,2 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320pix i 16 mln kolorach, aparat cyfrowy 2 Mpix, złącze pamięci microSD (obsługa kart do 2GB) i Bluetooth 2.0.
Nowa Nokia 6110 posiada wbudowany odbiornik GPS. W komplecie dodawana będzie karta pamięci z mapami do nawigacji (256 lub 512 MB w zależności od zestawu). Dodatkowe mapy będzie można załadować z dołączonej płyty DVD.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6110 navigator w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~Ktos  2007-02-12 15:15:17  host: 194.204.151.190

    Witek a gdzie info o E90 i E61i oraz N77 ?? europe.nokia.com/ e90 itd.

  • 0

    2.  2007-02-12 15:18:07

    #1 Witek lata na kongresie w barcelonie, a ja mam tylko dwie rece.

  • 0

    3. ~lestek10  2007-02-12 15:21:50  host: 217.116.110.188

    Powtarzaja numery modeli...? Juz im sie w sumie mieszaly te oznaczenia, ale pewnie wiedza co robia...

  • 0

    4.  2007-02-12 15:29:54

    do 1. - faktycznie, e90 jednak wchodzi na rynek :) nareszcie następca serii Communicator! w tej czerni wygląda fantastycznie...

  • 0

    5. ~ktos  2007-02-12 15:35:33  host: 194.204.151.190

    do i wkoncu cos z ymbianem i sensowna bateria 1500, gpsem aparatem z autofocusem i wogole ma to rece i nogi i tylko 13 cm x 5 cm x 2 cm :) Bombowo

  • 0

    6. ~rex  2007-02-12 15:47:42  host: bot39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ładne te dwie Nokie...

  • 0

    7. ~miki  2007-02-12 16:39:37  host: ay26.internetdsl.tpnet.pl

    z przykrością stwierdzam, że nowe telefony nokii są po prostu brzydkie. A powtarzanie modeli, to raczej zły pomysł. Na pewno nie powtórzą sukcesu klasyków, pod tymi oznaczeniami. To profanacja zabytków!!!

  • 0

    8. ~  2007-02-12 16:54:19  host: p09-09.opera-mini.net

    ***miki - z agencji Reuters wiem , ze Nokia dostala na to zgode konserwatora zabytkow;)

  • 0

    9. ~ktos  2007-02-12 16:54:48  host: bqd155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miki oczywiscie za to nowe SE sa ta piekne ze jak zobaczylek k810i to malo sie nei zezygalem, telefon ala Every Guy is okeye. Nokia jest jaka jest prosta i bez cudow. Wedlug mnei tu kazdy znajdzie telfon a w se sa albo topowe modele albo zadne.

  • 0

    10. ~dt  2007-02-12 17:11:16  host: wap.plusgsm.pl

    To do prostej 3110 dali wieksza baterie niz do 6110?! I czemu wciaz li-on. Gdzie polimery? Przeciez wyswietlacz w 6110 bedzie troche potrzebowal. Oprocz baterii to Navigator zapowiada sie ciekawie...

  • 0

    11. ~  2007-02-13 20:35:27  host: aaxs132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy powtórzą (sukces) 6150 ? ;-)

  • 0

    12. ~  2007-02-13 20:37:05  host: aaxs132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A w linkach do galerii telefonów są zdjęcia z monochromatycznymi wyświetlaczami. :-D

Dodaj swoją opinię