Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe smartfony w ofercie sieci Play

Dwa nowe smartfony w ofercie sieci Play

LuiN 30 Maja 2011 15:05

0 0
Od 31. maja w ofercie sieci Play dostępne będą dwa nowe smartfony: LG P970 Swift Black i HTC Wildfire S - oba w kategorii "4G READY".

LG P970 Swift Black to pierwszy telefon wyposażony w wyświetlacz Nova, charakteryzujący się jasnością na poziomie aż 700 nitów, przy ograniczeniu zużycia energii o 50% względem tradycyjnych ekranów LCD. Z kolei HTC Wildfire S, to następca kultowego modelu HTC Wildfire - przystępny cenowo kompaktowy i przyjazny smartfon.

Zobacz: cennik telefonów oferowanych w sieci Play (plik .xlsx; 13 kB).




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    8. ~Mikos  2011-05-30 17:20:47  host: 178.183.193.46.dsl.dynamic.eranet.pl

    @4. LG poprawiło ostatnio swoje telefony i nie tracą zasięgu tak jak ty uważasz. Natomiast dźwięk na LG Black jest bardzo dobry.

  • 0

    9. ~Kinos  2011-05-30 17:21:15  host: 178.183.193.46.dsl.dynamic.eranet.pl

    @3. LG ma a HTC nie wiem.

  • 0

    10.  2011-05-30 17:23:59

    Oczywiście że żenada z tym Wildfire S. Abonament 59zł a cena aparatu 469zł. Przy abonamencie za 79zł cena 319zł. Co to do cholery ma być? Dla przykładu Galaxy Ace z wyraźnie zawyżoną cena kosztuje odpowiednio 199 i 1zł.

  • 1

    11. ~C7  2011-05-30 17:32:22  host: z32-13.opera-mini.net

    10). Ano to ma byc, ze to ABONAMENT i kombinatorstwo jak wydoic klienta..

  • 0

    12.  2011-05-30 17:44:53

    Ad 11. Doskonale to opisałeś.

  • 0

    13. ~brak zasiegu  2011-05-30 18:22:45  host: axe100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten lg mialem i zasieg lapalo na 1 kreske a pozniej w ogóle

  • 0

    14.  2011-05-30 18:26:38

    Nazywanie wildfire "kultowym" to zdecydowanie nadużycie semantyczne.

  • 0

    15. ~łukasz  2011-05-30 18:55:46  host: user-46-113-230-136.play-internet.pl

    JA dziś tego wildfire S widziałem, ma delikatnie lepszy wyświetlacz, ale 1. jest mniejszy, 2. nie ma tej kuleczki obsługującej myszkę. Jak dla mnie ten model to krok wstecz.

  • 0

    16. ~mk13  2011-05-30 21:10:00  host: public-gprs217857.centertel.pl

    Play to teraz pogrywa, jeszcze bawi sie w klientow drugiej kategori. Chcialem przejsc do play na abo 39 i co za to ze mam karte dostalbym 150 minut na cala umowe. Za to gdybym nie mial karty, tylko abo to daliby mi 210minut! I niby podpisuje sie ta sama umowe, na taki sam okres, jeszcze z taka sama oplata. To jest dopiero segregacja w klientow drugiej kategorii. Jeszcze rozumiem gdy mnie tak traktuja przy ofercie na karte, ale przy podpisaniu takiej samej umowy dostac o 25% mniej tylko dlatego ze przechodze z karty a nie abo to naprawde szczyt wszystkiego!

  • 0

    17. ~  2011-05-30 21:39:08  host: z04-16.opera-mini.net

    16, niestety masz racje. Play sie popsuł. Polecać go nie bede

  • 0

    18.  2011-05-30 23:00:46

    @16 trzeba było przejść na abonament 1zł MNP, za pół roku dzwonią i traktują jak stałego klienta... replay wtedy się podpisuje.. ja właśnie przeszedłem z orange pop na ten abo za złotówkę i się to nawet opłaca, bo jest te 60 minut do wszystkich, a pół roku szybko zleci i wildfire s stanieje;)

  • 0

    19. ~MK13  2011-05-30 23:13:34  host: public-gprs217857.centertel.pl

    Tylko wieszz bycie stakym klientem niewiele poprawia twoja sytuacje, gdyz dla nich to i tak klient drugiej kategroi. Watpie czy mozna liczyc jak to ten staly klient na ten sam abo z 210m, a nie 150.

  • 0

    20. ~  2011-05-31 08:23:23  host: 87-206-150-176.dynamic.chello.pl

    MK13 jak nie znasz nowej operty replay to sie nie odzywaj. staly klient ma takie warunki jak nowy w opercie super mnp - prawie 2 razy wiecej minut

  • 0

    21. ~mk13  2011-05-31 08:59:48  host: public-gprs19944.centertel.pl

    To chyba oferta widmo, bo wedlug regulaminow z play.pl na replay all i 39 pic polega na rabacie do 29zl plus 35 minut na 6 miesiecy. Wiec gdzie tu te prawie 2x wiecej minut?

  • 0

    22.  2011-05-31 14:03:30

    no to ich dawanie czegoś na pół roku albo 10 miesięcy w ofercie na 24 jest wkurzające.. w plusie dostałem 120 minut do wszystkich za 12,60/mies w umowie na 12 miesięcy, grzech było nie skorzystać:) (bez telefonu ofkoz)

  • 0

    23. ~  2011-05-31 16:18:19  host: z36-09.opera-mini.net

    22). No dobra, masz te 120 minut za 12,60.- a napisz jeszcze ile kosztuje minuta po wygadaniu 120 ?

  • 0

    24. ~  2011-05-31 16:32:58  host: z30-09.opera-mini.net

    w play dla firm dostalem za 31netto 420min +bez limitu w sieci i na stacjonarne +nokia c5 za 1zl. Chyba dobra oferta?

  • 0

    25.  2011-05-31 19:07:53

    23) a wiesz, że nawet nie sprawdzałem;) staram sie nigdy nie przekraczać bariery na jaka się zdecydowałem... jak bym miał przekraczać wziąłbym wyższy abonament z większym limitem.. to tak na logikę..

  • 0

    26. ~Kamil  2011-06-02 13:14:12  host: hrg17.internetdsl.tpnet.pl

    25) nie przewidzisz swoich potrzeb w dzwonieniu. w jednym miesiącu 2 godziny Ci w zupełności wystarczą, a w innym i 3 godziny będzie za mało...

  • 0