Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe smartfony w cennikach Play

Dwa nowe smartfony w cennikach Play

LuiN 26 Stycznia 2011 14:12

0 0

Od 27. stycznia ofercie podstawowej sieci Play znajdą się Samsung Galaxy 551 i HTC Gratia.

samsung i5510 galaxy 551 play galaxy 551

Samsung Galaxy 551 działa pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 2.2, ma dotykowy wyświetlacz 3,2-cala z funkcją multitouch oraz klawiaturę QWERTY. Nie zabrakło też modułu GPS, aparatu fotograficznego 3 Mpix oraz WiFi ze wsparciem dla DLNA.




htc gratia play htc gratia

HTC Gratia to również smartfon z Androidem, tym razem jednak zamiast samsungowego interfejsu TouchWiz dostajemy HTC Sense. Telefon również ma 3,2-calowy ekran z funkcją multitouch, WiFi i GPS, a zamiast sprzętowej klawiatury dostajemy lepszy 5-megapikselowy aparat.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • -2

    1. ~  2011-01-26 14:44:51  host: z-cache.wcss.wroc.pl

    To są te nowy pracujące w sieci 4G? ROTFL

  • 0

    2. ~  2011-01-26 14:47:10  host: z-cache.wcss.wroc.pl

    Sam sobie odpowiem: jest HSDPA, 7.2 czyli jest 4G!

  • 2

    3.  2011-01-26 15:05:37

    HTC Gratia to taki Legend w nowym opakowaniu. Nic specjalnego w bardzo wysokiej cenie. Konkurencyjnego LG Optimusa One (mam go od kilku dni) można dostać od ok 700zł na Allegro. Za Gratie trzeba dać dwa razy tyle.

  • 2

    4.  2011-01-26 15:26:25

    kurde, a jeszcze niecałe 2 miesiące temu szukałem telefonu z systemem operacyjnym i klawiaturą qwerty za niską cenę :( wtedy nie był dostępny u nas ten Galaxy 551 ;/ Lecz przez to kupiłem sobie s8500 :D

  • 2

    5.  2011-01-26 16:21:23

    Coo.... Gratia w Longplay Internet 69zł 699zł? Przecież to śmieszne, HTC Desire HD jest tańsze! Jestem w Play ale ostatnie ceny są coraz mniej konkurencyjne...

  • 2

    6.  2011-01-26 17:35:26

    No ceny Gratii to śmiech na sali, odchudzona wersja Legenda (zabrali aluminiową abudowę i ekran amoled) a kosztuje więcej.

  • 0

    7.  2011-01-26 20:12:43

    Ad 5. To nie wina Play ale HTC że tak wysoko wycenili Gratię.

  • 0

    8.  2011-01-26 23:19:41

    Ja tez jestem szczescilwym posiadaczem S8500 ale ten samsung wyglada bardzo fajnie.

  • 0

    9.  2011-01-27 10:49:15

    @Vincenzo nie no... prosze Cię gdzie tej pierdółce do 8500... daleko... dodatkowa klaw nie zastąpi pozostałych funkcji telefonu ;)

  • 0

    10. ~Denny Play  2011-01-27 12:29:48  host: 89.28.178.40

    Smartfon w Play? A po co? Chyba że ktoś ma pod ręką hot-spoty bo czy Play nazwie swoją internetową porażkę 3G czy 4G czy 1000G to ich internet jak miał tragiczny zasięg i transwer tak ma.

  • 0

    11.  2011-01-27 17:45:58

    @10 wiesz już mało tam o ten zasięg który wiadomo jaki jest. Tylko żeby te telefony były faktycznie dostępne a nie tylko w cenniku i na reklamie ot cały problem w Play.

  • 0

    12. ~janek  2011-01-27 23:41:30  host: b8-me.krak.tke.pl

    @11 ciekawe czy u pozostałych operatorów dostaniesz od ręki każdy telefon z cennika...

  • 0

    13.  2011-01-29 09:05:01

    @12 wiadomo że jakiegoś może zabraknąć co jest normalne ale nie że co drugiego jak w Play :D:D:D

  • 0

    14. ~ktos  2011-01-31 10:48:24  host: dyo219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam, w sumie chyba wezme ten telefon ale na sprzedaż. Jak myślicie ile można za niego wyciągnąć na allegro?

Dodaj swoją opinię