Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa nowe bezprzewodowe telefony Panasonica

Dwa nowe bezprzewodowe telefony Panasonica

sirmark 2 Sierpnia 2006 23:37

0 0

Panasonic poinformował o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych bezprzewodowych aparatów telefonicznych typu DECT: KX-TG8100 i KX-TG7100. Te proste w obsłudze, wyróżniające się nowym designem bezprzewodowe telefony, oferują cyfrową jakość dźwięku za niewygórowaną cenę. Doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze.

panasonic kx tg8100 Menu w języku polskim, przycisk nawigacyjny pozwalający na szybki dostęp do menu, podświetlana klawiatura, pamięć wybierania ostatniego numeru (10 numerów) sprawiają, że korzystanie z telefonów KX-TG8100 i KX-TG7100 jest łatwe w każdej sytuacji. Użytkownik ma do wyboru cztery poziomy głośności dzwonka w słuchawce, może też wyciszyć telefon, czy odebrać połączenie dowolnym przyciskiem. Książka telefoniczna KX-TG8100 pomieści 200 wpisów (numer + nazwa), natomiast w aparacie KX-TG7100 książka zawiera 50 numerów.

panaosnic kx tg7100 KX-TG8100 wyróżnia się czytelnym 1,4–calowym pełnopunktowym, kolorowym ekranem LCD. W modelu KX-TG7100 znajduje się wyświetlacz LCD, pokazujący 16 znaków i 3 linie. Obydwa telefony umożliwiają identyfikację abonenta wywołującego, dzięki czemu użytkownik wie, kto do niego dzwoni. Lista identyfikacji obejmuje 50 numerów. Dioda LED informuje o połączeniu przychodzącym, a w modelu KX-TG8100 dodatkowo o otrzymanej wiadomości tekstowej (model ten oferuje usługę SMS, która uzależniona jest od operatora sieci).
Telefon KX-TG8100 można rozbudować do funkcji małego systemu telefonicznego, składającego się z maksymalnie 4 stacji bazowych. Z jedną stacją bazową może pracować nawet 6 słuchawek. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się np. w biurze. Aparat umożliwia połączenia wewnętrzne pomiędzy słuchawkami, a także połączenia konferencyjne. W modelu KX-TG7100 6 słuchawek może być zameldowanych do jednej stacji bazowej. Obydwa nowe aparaty Panasonic DECT posiadają wbudowany system głośno mówiący.

Akumulator NI-MH umożliwia do 174 godzin rozmowy i do 1804 godzin pracy w trybie gotowości. Zasięg działania telefonu KX-TG8100 w pomieszczeniach zamkniętych wynosi do 50 metrów, zaś w przestrzeni otwartej do 300 metrów.

Sugerowana cena telefonu KX-TG8100 wynosi 259 zł, natomiast modelu KX-TG7100 - 199 zł.

Źródło tekstu: Panasonic     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet