Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa lata TELEPOLIS.PL

Dwa lata TELEPOLIS.PL

WitekT 24 Sierpnia 2006 00:15

0 0

Jak ten czas szybko leci… Tak, TELEPOLIS.PL ma już dwa lata!

W ciągu tych dwóch lat, na wiadomości z TELEPOLIS.PL powoływały się tak wpływowe tytuły, jak Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza czy Puls Biznesu, nie wspominając o wielu szanowanych serwisach internetowych.

W ciągu tych dwóch lat staliśmy się największym serwisem traktującym o tematyce telekomunikacji. Ze statystyk wynika, że w sierpniu odwiedzi nas ponad 300 tys. osób generując ponad 3 mln odsłon. Będziemy się starać, aby te liczby tylko rosły.




W ciągu tych dwóch lat… No właśnie. Nic by nam nie wyszło, gdyby nie Wy - szanowni czytelnicy. Bylibyśmy zwykłą stroną www redagowaną przez kilku zapaleńców. Bardzo dziękujemy Wam za to, że nas dopingujecie, czasami ganicie, a czasami chwalicie. Dziękujemy za to, że jesteście i swoim uczestnictwem w życiu serwisu poprzez komentarze i listy do nas sprawiacie, że jest bardziej wartościowy z dnia na dzień. Bez Was to wszystko nie miałoby sensu. Udało nam się wspólnie stworzyć wspaniałą społeczność, a czytelnicy forum, na którym opublikowano już prawie 100 tys. postów, mają za sobą pierwsze spotkania na żywo!

A tymczasem, żeby hucznie uczcić tę drugą rocznicę, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie urodzinowym, w którym czekają na Was ciekawe nagrody!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 105
  • 0

    86. ~hettman  2006-08-25 11:31:30  host: host86-140-1-251.range86-140.btcentralplus.com

    2 lata istnienia... 2000%normy,oby tak dalej,powodzenia i sto lat!

  • 0

    87.  2006-08-25 12:30:36

    Q! żart żartem, ale bardzo możliwe, że urodzinowe oferty bedą na takim, lub bardzo podobnym poziomie :-)

  • 0

    88. ~  2006-08-25 18:17:55  host: p01-08.opera-mini.net

    Serdeczne pozdrowienia z Zakopanego dla calej redakcji Telepolis i wszystkich Telepolisowcow.

  • 0

    89.  2006-08-25 18:19:44

    hmmm, w takim razie jestescie moimi rowiesnikami... no prawie, ja mam kilka lat wiecej ale dzien ten sam ;)

  • 0

    90. ~  2006-08-25 18:20:32  host: p01-08.opera-mini.net

    Cos mnie nie podpisalo Tomek_19 ;-D

  • 0

    91.  2006-08-25 20:33:28

    Sto lat! Sto lat! Niech żyje żyje nam! Jeszcze raz jeszcze raz niech żyje żyje nam, NIECH ŻYJE NAM!!

  • 0

    92.  2006-08-26 06:52:37

    ja podsumuje krótko 200lat dla Telepolis

  • 0

    93. ~  2006-08-26 11:12:02  host: n10do2.resetnet.pl

    chyba zrobia pakiety kwotowe

  • 0

    94. ~mcz79  2006-08-26 11:39:35  host: xdsl-3602.bielsko.dialog.net.pl

    no to gratulacje

  • 0

    95. ~Dina  2006-08-26 13:34:36  host: p02-12.opera-mini.net

    Trafiłam na Telepolis dzięki Szalonemu. Podał kiedyś na forum GW adres Telepolis,sprawdziłam co to za strona i... wciągnęło mnie na dobre :) Jestem z Wami od ośmiu miesięcy. Zaglądam codziennie po nowe wieści,a adres Telepolis jest na 1.miejscu w moich zakładkach i zawsze od niego zaczynam. Wszystkiego najlepszego dla Witka i jego ekipy. Tak trzymać! Kocham Was! ;-D

  • 0

    96.  2006-08-26 14:31:37

    wolałbym pakiety kwotowe :P

  • 0

    97.  2006-08-26 16:17:11

    Pamiętam o Telepolis dowiedziałem się z Wirtualnej Polski gdzie było podawane źródło informacji. Na początku moim faworytem był GOL, teraz jednak pierwsze kliknięcie po włączeniu kompa to Telepolis! 2 latka ucziłem rejestracją! Wszystkiego Najlepszego na dalsze lata!

  • 0

    98. ~DFF  2006-08-26 20:20:23  host: fag42.internetdsl.tpnet.pl

    EEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  • 0

    99.  2006-08-27 12:45:46

    wszystkiego naj naj najlepszego 100 lat:))

  • 0

    100.  2006-08-27 12:47:03

    wszystkiego naj naj najlepszego 100 lat:))

    oooo:)) i 100 wpis mam obecnie:))
    I conajmniej tyle Lat Wam właśnie teraz życze:)

  • 0

    101.  2006-08-27 18:58:21

    No ładnie. Dużo osób wam gratuluje i życzy najlepszego- badźcie dumni, bo z nikąd to się nie bierze - zasłużyliście na to w 100%. Jeszcze raz potwierdzam jesteście "DE BEŚCIAKI". Tak przy okazji obecna oferta ERY jest do 03.09( Niedz.), czyli od poniedziałku powinna pojawic się nowa. Operator ma chyba dodatkowo urodziny w tym jakoś czasie, a poza tym ma najmniejsze przyrosty w nowych klientach ze względu na nie stabilną sytuację w firmie oraz kiepskie pokrycie zasięgiem - musi jakoś w przyszły poniedziałek dac nowetaryfy , albo pociągnie go to w dół, a ty Witku zrobisz nam wszystkim super niespodziankę na wasze drugie urodziny, jeśli wygrzebiesz taaakiego NEWsa z rękawa. Jeszcze raz NAJ-

  • 0

    102. ~  2006-08-28 20:02:39  host: n10do2.resetnet.pl

    ktos chce kupić simemsa C75

  • 0

    103. ~nigel  2006-08-31 15:22:37  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    dzięki za prace Witku i SirM (jeśli kogoś pominąłem - przepraszam) :-)

  • 0

    104. ~mezo  2006-09-02 12:54:44  host: acgi145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no naleza wam sie duze gratulacje okres raczkowania macie juz za soba teraz nastaje najgorsze trzeba zaczac sie pozadnie poruszac 100lat dla kochanego Witka niech nam sie tak dalej porusza i rozmnaza :)

  • 0

    105. ~dulka  2006-09-04 12:32:15  host: chello087206072189.chello.pl

    Sto lat sto lat niech żyje Arek nam!Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Dodaj swoją opinię