Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa lata T-Mobie Usługi Bankowe

Dwa lata T-Mobie Usługi Bankowe

orson_dzi 5 Maja 2016 16:57

4 4

T-Mobile Usługi Bankowe są na rynku już od dwóch lat. Liczba aktywnych kont osobistych przekroczyła 600 tys.



W miniony weekend minęły dwa lata odkąd T-Mobile i Alior Sync rozpoczęły współpracę w sektorze usług bankowych. Z usług Alior korzystało wtedy 200 tys. klientów. Na koniec I kwartału 2016 roku w T-Mobile Usługi Bankowe aktywnych było ponad 603 tys. aktywnych kont osobistych. Liczba ta wzrosła o 28 tys. w ciągu ostatniego kwartału, o 111 tys. w ciągu ostatniego roku i o 350 tys. od początku działalności.




Źródło tekstu: T-Mobile     

w sumie: 30
  • -1

    12.  2016-05-05 21:29:58

    Oferta wygląda ok, przynajmniej nie kroją 2,5PLN za wypłatę z bankomatu jak moje ING.

  • 0

    13.  2016-05-05 21:37:58

    Ja też używam tego konta bez karty do doładowania telefonu. Mix się w tym miesiącu skończył to i doładowania się skończą :)

  • -2

    14.  2016-05-05 22:56:03

    Dalej jestem wściekły na to, że współpracują z tym syfem Aliorem. Jakby kurcze nie mogli z ING czy z mbankien się dogadać. Orange był mądrzejszy

  • 0

    15. ~Piotrek  2016-05-05 23:20:41  host: apn-31-2-19-203.dynamic.gprs.plus.pl

    Mi do pełni szczęścia brakuje tu BLIKA - w Orange Finanse jest BLIK. No ale dzięki darmowemu kontu i karcie przy płaceniu 500 zł miesięcznie (rachunki i zakupki) wpada 25 zł co miesiąc. A doładowania są też fajne bo 20 % więćej wpada na konto Główne w T na karte/MIX

  • 1

    16. ~W.  2016-05-06 08:29:28  host: 77.252.245.250

    @8, @9 - jak uzyskać ten chargeback 5% za płatności kartą?

  • 0

    17. ~GaduAirowiec  2016-05-06 10:21:30  host: static-62-244-156-100.devs.futuro.pl

    Zrezygnowalem z karty platniczej rok temu, gdy wprowadzili limit platnosci bezgotowkowych 300zl miesiecznie. Wtedy nie placi sie prowizji za karte. Uzywam konta jedynie do kont walutowych i kantoru aliora :)

  • 1

    18.  2016-05-06 10:42:21

    Kupili gotowy produkt (alior sync) i od tego czasu nic się nie rozwijają!! Wprowadzili tylko opłatę za kartę :/ (albo trzeba nią wydać 200zl)
    Ten rok podobno miał być boomem na korzystanie z aplikacji bankowych (jakaś wypowiedz analityka na telepolis) a jaka datę ma apka t-mob ?? "Data aktualizacji 04.11.2014"!!!! Oczywiście brak blick'a mimo ze Alior posiada... Ehh, szkoda gadać.
    @8 Ale trzeba chyba mieć wpływy na konto w wys 2tys miesięcznie ?

  • 0

    19.  2016-05-06 12:01:25

    @18: nikt nic nie kupił, jak był to Alior, tak jest nadal, tylko z nowym brandem

  • 2

    20. ~  2016-05-06 12:08:57  host: 188.146.140.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Chyba jedyna zaleta Alior Banku to akcjonariat - od jakiegoś czasu największym akcjonariuszem banku jest PZU SA (29,23% udziałów).

  • -2

    21. ~goger  2016-05-06 15:32:01  host: aema16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam u nich konto i narazie wszystko jest git.

  • -2

    22. ~szapoba  2016-05-06 16:04:13  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    Ja mam od roku konto osobiste w tmobile, przyznam, że nie spodziewałem się takiej jakości ale w rezultacie jestem na prawdę zadowolony, że "zaryzykowalem", polecam z czystym sumieniem! :)

  • 0

    23. ~  2016-05-06 16:46:24  host: ip-5-172-233-42.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @22: Ile Ci płaci T-UB za wpis?

  • -1

    24.  2016-05-06 16:51:24

    23 - to obiektywnie chyba najlepsza oferta konta "bieżącego" jest. Więc nie ma co wydziwiać. A te bodaj 200 zł do darmowości karty, to naprawdę pikuś.

  • -1

    25.  2016-05-06 16:52:49

    O bonusie związanym ze zwrotem za zakupy nawet nie wspominam... Bo zapewne znajdzie się ktoś kto powie, ze nie jest krezusem, żeby 200 zł miesięcznie kartą płacić ;-)

  • -2

    26.  2016-05-06 17:10:19

    A propos banków...
    Właśnie odebrałem maila, że moje konto w BZ WBK zostało zablokowane - z powodu nieautoryzowanego dostępu do konta. Powinienem się w związku z tym zalogować na wskazany adres w celu weryfikacji właściciela rachunku ;-)

  • 0

    27.  2016-05-06 17:10:35

    Fakt, zapomniałem o tym 5% zwrocie za płatności. Wszystkie informacje na ten temat macie tutaj: http://tlp.is/9tx

  • 0

    28. ~5% zwrotu w TMUB  2016-05-06 17:36:51  host: user-94-254-176-173.play-internet.pl

    @18: Tak, warunkiem jest łączny wpływ (spoza TM) w miesiącu 2000zł (np. przelewy z innych banków na sumę 2000zł). Można wykorzystać pieniądze które leża na koncie w... TM: robisz przelew np. do mBanku (może być natychmiastowy aby w ciągu jednego dnia zrobić wpływ 2000zł na kilka swoich kont w TM) i od razu powrotny do TM. Można zrobić to np. 3x po 700zł albo 4x po 500zł jeśli się nie ma tyle kaski na koncie.
    Ja z kontami TM mam powiązane konta w BGŻ Optima (obecnie 2,6%, zawsze bez utraty odsetek, dowolna ilość przelewów bez opłat) i w ten sposób "zasilam" konta/karty w TM jednocześnie spełniając warunek wpływów 2000zł z zewnątrz (oczywiście większość tych wpływów - bo mamy 6 kont - to robię w opisany w 1. zdaniu sposób).

  • 0

    29. ~mam to konto  2016-05-06 20:45:15  host: user-94-254-243-192.play-internet.pl

    w bankowości t. mobile i jest fajnie. mam też w mBanku lecz tu tylko blika używam zamiast karty debetowej.

  • 0

    30.  2016-05-08 10:43:40

    @wlo

    Do smart banku brakuje im lat świetlnych.

  • 0

    31. ~Radek  2016-05-08 11:08:50  host: bvr118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Kryniczanin
    smart bank najpierw musiałby dopracować bankowość internetową - albo przelew dochodzi z 2-dniowym opóźnieniem albo przelew nie wychodzi albo nie widać części operacji w historii rachunku, odbiorcy się nie zapisują itd...

Dodaj swoją opinię