Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa lata moBloga

Dwa lata moBloga

sirmark 1 Marca 2007 16:59

0 0

Już od dwóch lat wszyscy posiadacze telefonów komórkowych wyposażonych w aparaty fotograficzne mogą wysyłać do swoich MMS-owych pamiętników na platformie moBlog.pl zdjęcia, a od zeszłego roku również filmy. moBlog.pl to inicjatywa firmy Nokia, której partnerem jest MTV.

MoBlog stale się rozwija: oprócz możliwości prowadzenia mobilnych blogów i uczestnictwa w ciekawych konkursach, platforma oferuje użytkownikom coraz lepsze funkcje. Od początku 2007 roku pojawiły się emotikony, które można dodawać do komentarzy oraz opisów MMS-ów. Po aktywacji usługi użytkownik ma ich do dyspozycji aż 29. Dzięki nowym narzędziom do edycji zdjęć można je przycinać, rozjaśniać lub ściemniać. Dodatkowo istnieje możliwość jeszcze większej personalizacji moBloga dzięki stale pojawiającym się nowym skórkom. Na głównej stronie moBlog.pl pojawiły się także cztery nowe rankingi: najczęściej komentowane MMS-y, losowo wybrane MMS-y, najczęściej i ostatnio oceniane MMS-y.
W serwisie założono już ponad 52 tys. moBlogów, przesłano na nie prawie 250 tys. MMS-ów.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet