Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa lata "Grania na Czekanie" w Erze

Dwa lata "Grania na Czekanie" w Erze

WitekT 26 Czerwca 2007 20:46

0 0

Od dwóch lat klienci sieci Era, Heyah i TakTaka mogą ustawiać w swoich telefonach usługę Granie na Czekanie. Z okazji rocznicy, PTC uruchomiła dla jej użytkowników nowy serwis internetowy.

Nowa strona granie.era.pl, dzięki zmienionej nawigacji i układowi treści, pozwala łatwo odnaleźć poszukiwany utwór lub przejrzeć propozycje tytułów pogrupowanych według najpopularniejszych gatunków muzycznych. Czytelny mechanizm sortowania sprawia, że jednym kliknięciem użytkownik uzyskuje dostęp do listy hitów, nowości i alfabetycznych katalogów z podziałem na artystów i tytuły przebojów.

Po zalogowaniu się na stronie, dostępna jest funkcja zarządzania ustawieniami utworów. Właściciel telefonu może przypisać różne motywy muzyczne konkretnym osobom, zaprogramować muzykę w zależności od pory dnia lub ustawić utwór, który będzie odtwarzany w ustalonym terminie.




Dla osób korzystających po raz pierwszy z serwisu został przygotowany interaktywny przewodnik, dzięki któremu można łatwo i szybko zapoznać się z jego najważniejszymi funkcjami.

Granie na Czekanie jest jedną z najpopularniejszych usług multimedialnych w ofercie Era Omnix. Do tej pory z skorzystało z niej ponad 2,2 mln osób. Co miesiąc przybywa około 100 tys. nowych użytkowników. Z okazji uruchomienia serwisu, zasoby plików muzycznych zostały wzbogacone o kolejne 1000 utworów.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~r  2007-06-26 21:18:02  host: chello087207229190.chello.pl

    czy w tej liczbie 2,2 melona są osoby które kiedyś skorzystały ale już ich to nie bawi? Kiedyś w Heyah włączali to testowo na miesiąc za darmo. Sporo osób wtedy sobie włączyło. Znajoma sobie włączyła "czerwonego kapturka" w ten sposób. Jak zaczęło być płatne wyłączyła bo mało kto by chciał za taką pierdołę płacić. Ja bynajmniej nie zamierzam.

  • 0

    6. ~r  2007-06-26 21:20:36  host: chello087207229190.chello.pl

    #4: 2zł miesięcznie + coś tam za każdy utwór. Zobacz sobie na stronie Heyah

  • 0

    7.  2007-06-26 21:42:59

    Za utwór płacisz jednorazowo (jak go "ściągasz").

  • 0

    8.  2007-06-26 21:48:38

    To by była fajna usługa jakby można było nagrać swoją zapowiedź np. "Witaj. Tu Jan Kowalski. Zaraz przyjmę Twoje połączenie" albo "Witaj. Tu firma XXX. Zostaniesz połączony z naszym pracownikiem dyżurnym", a bardzo przydatną informacją było by "Witaj. Ten numer jest w sieci Era" wtedy ktoś mając tą osobę wcześniej w sieci będzie wiedział, że zapłaci więcej za połączenie, bo dzwoni już poza sieć.

  • 0

    9.  2007-06-26 21:49:50

    Ta trzecia zapowiedź tyczy się przenośności numerów.

  • 0

    10.  2007-06-26 21:51:32

    biotyt: przecież można wrzucać swoje utwory, więc i nagranie tez...

  • 0

    11. ~ad_gro  2007-06-26 23:24:54  host: chello089076194178.chello.pl

    adi: podpisuję się obydwiema rękami! Czekam na obniżki, nowości w taryfach a tu g.no Nie robią nic i nie zapowiada się na zmianę. Już likwidacja Mega Pakietów była przegięciem. Może grajki w telefonie i inne bzdety kogoś kręcą, ale NAJWAZNIEJSZE SA TANIE ROZMOWY!

  • 0

    12. ~t-bag  2007-06-27 00:50:43  host: 85.222.36.34

    jakos takie gadzety niebardzo mnie interesuja ale jak widze ze sa pod marka era to odrazu wiadomo ze cos konkretnego to jest ;)moze to troche na wazeline podchodzi ale taka jest prawda

  • 0

    13. ~Intermann  2007-06-27 13:26:53  host: public-gprs37037.centertel.pl

    Granie na Czekanie jest jedną z najpopularniejszych usług multimedialnych w ofercie Era Omnix. - nie mam ery ale z tego co przeczytałem to cieszy się popularnością a co za tym idzie zyskiem i przychodami :D czyżby ten sposób wyłudzania pieniędzy w orange był za trudny ?? hihihi zbyt skomplikowana ta usługa i panowie z działu technicznegoi usług dodanych nie wiedzą jak to zrobić... . hihihi zresztą oni i tak nic nie wiedzą, a jak nie wiedzą to nie ich wina, a skoro to nie ich wina to płaci klient. Po za tematem: zgłaszając reklamację polecam o zaznaczenie opcji ODPOWIEDŹ PROSZE W FORMIE TELEFONICZNEJ - pani z orange obiecuje ze oddzwoni, a po 72 godzinach pracy działu technicznego i tak dostaniemy odpowiedź smsem :D heh pozdro for all

  • 0

    14.  2007-07-07 16:09:26

    To jest bardzo fajne, czekam i slucham sobie muzyczki:) osobiscie podoba mi sie to:)

  • 0

    15. ~lalunia  2007-09-13 21:28:52  host: ip-89.171.20.66.edial.pl

    suiper muzyczka

  • 0

    16. ~danuta  2007-11-11 17:50:22  host: cjd202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak sie pozbyc tej muzyki - czy musi ona w telefonie być juz na stałe. mam tez taka muzyczke, ale nie podoba mi sie -nie wiem jak ja wyrzucic. proze o podpowiedz

  • 0

    17. ~czarna_natalincia  2007-12-15 16:50:05  host: 457.biznesklasa.lisek.pl

    kurcze tylko kase mi zabierają, a ja mam inne potrzeby... CZY TO SIĘ DA JAKOŚ ZLIKWIDOWAĆ???!!!

  • 0

    18. ~arcio  2007-12-19 20:00:12  host: bgv205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żeby zlikwidować Granie na czekanie należy wysłać SMS o tresci: N(spacja) i twój numer np.: N 600583274

  • 0

    19. ~:P  2008-03-10 23:24:48  host: abov254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak sie pozbyc tego: granie na czekanie help

  • 0

    20. ~  2008-04-15 17:55:57  host: ip-77-87-220-215.eltronik.net.pl

    e czy do noki 6300 trzeba mieć kabel usb

  • 0

    21. ~mistrz  2008-06-17 14:44:49  host: w149.r-ce.pl

    ku...rwa jak wam szkoda na piosenke 2zl to sie lepiej nie wypowiadajcie

  • 0

    22. ~  2009-01-02 17:23:21  host: abop46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jka sie daje te granie na czekannie wszystko zrobilem i dalem zapisz i nic??

  • 0

    23. ~;(  2009-02-28 19:05:03  host: aenr135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak zlikwidowac granie na czekanie w plusie???

  • 0

    24. ~  2009-09-14 17:11:39  host: inet20909nn-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    trudno jest ściągać granie na czekanie niewiem dlaczego

Dodaj swoją opinię