Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwa elektryzujące Samsungi

Dwa elektryzujące Samsungi

LuiN 25 Lipca 2008 20:35

0 0

W sieci niemal równocześnie pojawiły się dwie recenzje wideo najbardziej zaawansowanych technologicznie nowinek Samsunga. Chodzi o modele Samsung Omnia i Samsung i8510 INNOV8, które łączą zaawansowane systemy operacyjne z multimediami na bardzo wysokim poziomie.

samsung sgh i900 omnia Samsung i900 Omnia już trafił do sprzedaży. Krążące wcześniej w sieci filmy prezentowały menu telefonu w bardzo wczesnej wersji. Telefon wytrzymuje dwa dni ciężkiej pracy przy użyciu finalnej wersji ROM-u, starszy firmware potrafił pochłonąć baterię w 6 godzin.


Click here for a Windows Mobile optimized Video Stream (23777 KB)

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-i900 Omnia w katalogu.




samsung i8510 innov8 Samsung i8510 INNOV8 wczoraj został oficjalnie zaprezentowany przez producenta, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. To jeden z najlepiej wyposażonych telefonów pracujących pod kontrolą Symbian OS, a zarazem pierwszy "symbianowiec" z aparatem fotograficznym 8 Mpix. Premiera już w sierpniu.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung i8510 INNOV8 w katalogu.

Źródło tekstu: the unwired, mobileburn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20.  2008-07-25 22:48:23

    jestem pod niesamowicie wielkim wrazeniem tych telefonow...

  • 0

    21.  2008-07-25 22:57:01

    drugi film nie jest dostępny :(

  • 0

    22. ~  2008-07-25 23:05:43  host: apn-77-114-104-117.gprs.plus.pl

    wiklef - odśwież stronę, strumień jest aktywny.

  • 0

    23.  2008-07-25 23:12:48

    Kiedy Omnia bedzie w Heyah za 1zl?! ;(

  • 0

    24.  2008-07-25 23:24:58

    już działa :) fajne te telefoniki, co raz lepsze Samsung robi...

  • 0

    25. ~Patrykw  2008-07-26 07:55:52  host: chello089076248134.chello.pl

    Dziwne, że po premierze iPhone, wszystkim producentom wpadł do głowy pomysł na dotykowy wyświetlacz dotykany palcem.

  • 0

    26. ~DejwiD  2008-07-26 08:23:32  host: public-gprs13553.centertel.pl

    przeciez ma stylus... zobacz review na www.gsmarena.com

  • 0

    27.  2008-07-26 09:50:04

    Issa ta przeglądarka nie wczytuje mi stron,jakaś lipa nie ma jak to opera, samsung błysnął, ciekawe czy to będzie wszystko dobrze chodzić, u samsungów to jest różnie.

  • 0

    28. ~kwistas  2008-07-26 10:09:41  host: w3cache.wignet.pl

    Mi się podoba telefon jak na samsunga się postarali.

  • 0

    29.  2008-07-26 10:14:43

    ten rozsuwany piękny...

  • 0

    30. ~Misio  2008-07-26 10:28:39  host: f142-178.opera-mini.net

    Korzysta ktoś z opery mini 4.1 ? zainstalowałem ale brakuje funcji pobierania plików a ponoć w tej wersji jest taka możliwość...więc o co chodzi?

  • 0

    31. ~  2008-07-26 10:43:52  host: 72.46.126.117

    ***darase , mi dziala bezproblemowo na e90. Sprawdz wersje przegladarki z teashark.com / issa

  • 0

    32. ~adda  2008-07-26 11:56:58  host: f143-059.opera-mini.net

    Jak ściągać pliki korzystajac z opery mini 4.1 bo ponoć można a ja nie wiem jak:(

  • 0

    33.  2008-07-26 12:33:46

    ***adda ,misio , nie wiem czy sobie robicie zarty , czy na powaznie (chyba to pierwsze) , ale tak pogladowo wrzucilem Wam zrzutki na edge.moblog.pl Wybierz plik do zassania i nacisnij O.K , wybierz folder docelowy i wszystko.

  • 0

    34.  2008-07-26 13:11:44

    W niektórych telefonach java nie ma dostępu do plików. Napisz, jaki masz model telefony, będzie łatwiej.

  • 0

    35. ~  2008-07-27 15:44:27  host: p09-10.opera-mini.net

    Ja kozystam i czesto wyskakuje mi blad pobrania. ale po kilku prubach da sie pobrac. w poprzedniej wersji tez mozna bylo pobierac pliki,w tej za to mozna wybrac folder docelowy. niekture telefony nie chca pobierac plikow ktorych nie moga otwozyc.

  • 0

    36. ~tentyp  2008-07-28 12:18:28  host: doe74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefony niezle, szkoda ze jeszcze niedostepne u nas, szkoda ze nie w mobilkingu :)

  • 0

    37. ~Bury  2008-08-06 12:53:58  host: ip-213-17-140-30.netia.com.pl

    Orientuje się ktoś kiedy OMNIA będzie dostępna w polsce?

  • 0

    38. ~  2008-08-15 12:23:58  host: do-atman.hypernet.pl

    Na allegro już można spokojnie kupić .

  • 0

    39.  2008-08-29 19:05:20

    z tym allegro to trzeba niestety uważać... dużo podróbek szczególnie Nokii... ale dobrze, że nie ma jeszcze podróbek Samsunga...

Dodaj swoją opinię