Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duży kraj - duże inwestycje

Duży kraj - duże inwestycje

WitekT 8 Grudnia 2004 20:26

0 0
Największy operator komórkowy w Chinach - China Mobile - ogłosił zwiększenie o 85% swoich inwestycji w sieć 3G do 13,3 mld dolarów w ciągu 3 najbliższych lat.

Mimo, iż licencje w Chinach nie zostały jeszcze przyznane, to jest praktycznie pewne, że jedną z 4 otrzyma China Mobile. Pozostałe trafią do China Unicom (jedyny konkurent China Mobile na rynku telefonii bezprzewodowej) oraz do 2 operatorów sieci stacjonarnych - China Telecom i China Netcom.

Rzecznik prasowy China Telekom powiedział, że zwiększone inwestycje pozwolą na pokrycie sygnałem 80% kraju i pozwolą obsłużyć ponad 80 mln abonentów.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-0-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet