Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duży budżet, ale za mały na ambitne plany

Duży budżet, ale za mały na ambitne plany

WitekT 10 Lutego 2005 14:24

0 0

Nowy szef Telefonii Dialog zapowiada, że 2005 r. będzie pierwszym, który firma zakończy na plusie, a w rozwój zainwestuje aż 171 mln zł.

2005 r. jest też kolejnym, w którym Dialog zapowiada ekspansję na stołecznym rynku. Sieć radiowa i centrala, którą Dialog dysponuje w Warszawie, może obsłużyć nawet 30 tys. linii. Do tej pory korzysta z niej tylko kilkuset klientów. W tym roku ma się to zmienić, a oprócz klientów biznesowych telekom planuje pozyskać także prywatnych. Jednym z magnesów przyciągających ma być nowa, specjalna oferta - zbliżona do abonamentu socjalnego TP.
Na celowniku spółki jest też Łódź, gdzie ma już 38 tys. klientów - docelowo ma być ich nawet 130 tyś. Następnymi miastami w ekspansji mają być Kraków i Poznań - jednak dopiero w przyszłym roku.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet