Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dużo nowości w "blueconnect"

Dużo nowości w "blueconnect"

WitekT 21 Czerwca 2007 14:48

0 0

21. czerwca do oferty blueconnect zostaje wprowadzony nowy modem, ciekawy router oraz zaawansowane PDA. Pojawi się także opcja blueconnect 129, z abonamentem 157,38 zł brutto i limitem 10 GB.

Nowym PDA w ofercie blueconnect 129 jest MDA Ameo w cenie… 3523,36 zł brutto.

Router to Option Globesurfer II (EDGE/HSDPA). Szerzej pisaliśmy o nim w tej wiadomości, kiedy to do swojej oferty wprowadzał go iPlus. Dostępny jest w opcjach 99 i 129.




Nowy modem to Huawei E630 (EDGE/HSDPA 7,2), dostępny w każdym planie blueconnect.

Zobacz: cennik modemów w ofercie blueconnect 39.
Zobacz: cennik modemów w ofercie blueconnect 99.
Zobacz: cennik modemów w ofercie blueconnect 129.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~~szalony  2007-06-21 14:52:48  host: 212.2.99.0

    To fakt Era odstaje duzo jesli chodzi o oferte internetowa "wspolna" z taryfami glosowymi od Plusa i Orange.

  • 0

    4. ~~~szalony  2007-06-21 14:57:53  host: 212.2.99.0

    Czy ktos z Was potrafi sensownie odpowiedziec na pytanie - czemu Era jako jedyna z "trojki" operatorow nadal nie oferuje "nielimitowanego" dostepu do internetu dla swoich abonentow zarowno indywidualnych jak i biznesowych - jak zwykla usluge dodatkowa - analogicznie do Iplusa i Orange Free ? Witek mam prosbe zadawaj to pytanie ludziom z Ery na kazdym kroku moze da to Erze cos do myslenia...

  • 0

    5. ~issa  2007-06-21 15:03:26  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    Szalony , a dla firm nie daja 500mega za 50zl? Wprawdzie to o polowe mniej niz w Plusie , ale jednak jest.

  • 0

    6. ~szalony  2007-06-21 15:07:43  host: 212.2.99.0

    Issa daja te 500mb ale trzeba sie pilnowac by tego nie przekroczyc bo to tylko pakiet i po przekroczeniu trzeba slono placic :/ to nawet nie jest ten Blue 39 gdzie zwalniaja predkosci po przekroczeniu !!!

  • 0

    7. ~evad  2007-06-21 15:12:44  host: 217.205.197.194

    a blueconnect na kartę jak nie było, tak nie ma... ech.

  • 0

    8. ~~szalony  2007-06-21 15:12:44  host: 212.2.99.0

    Ja sam sprobuje dac sobie odpowiedz ;) 1 Era ma w nosie swoich abonentow,2 dla niej wciaz wazniesze sa karty sim niz klienci,3 siec ery nie wytrzymalaby tego ;), 4 "Jogurtom" z Ery jeszcze taki pomysl nie wpadl do glowy i nie wiedza co ma konkurencja... Hehe jak myslicie ktora z moich odp. jest trafiona ? Hehe a moze wszystkie sa trafione :D

  • 0

    9.  2007-06-21 15:19:02

    nie jest to oferta najgorsza na rynku, są gorsze:P

  • 0

    10.  2007-06-21 15:20:03

    widze, ze Era caly czas inwestuje w nowe technologie, nie rozrzuca sie na drobnostki! jak inwestuje to inwestuje!

  • 0

    11. ~szalony  2007-06-21 15:28:46  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    Neo ktora oferta jest gorsza ? Jak mozesz to uzasadnji... ja sam wkrotce z Ery bede korzystal ale to nie zmienia mojego zdania ze calosciowo Blueconnect jest najslabszy niestety :/ nie na temat Plus w Lodzi ma juz hsdpa .

  • 0

    12. ~kikulo  2007-06-21 15:38:27  host: chello062179023129.chello.pl

    troszkę (a raczej zupełnie) nie na temat ;), ale, zblizaja sie wakacje i tak sobie pomyślałem, czy nie dałoby sie wprowadzic sezonowego serwisu z informacjami o cenach i rodzajach kard przed płaconych (typu simdata)w najpopularniejszych miejscach turystycznych (Grecja, Hiszpania, Egipt, Tunezja itp.), wiem, ze to pewnie byłoby czasochłonne, ale wielu byście znacznie uprościli życie :). pozdrawiam.

  • 0

    13.  2007-06-21 15:38:28

    hsdpa to era jako pierwsza fizycznie wprowadziła na rynek, z tego co pamiętam. a co do zmian, to fajowo, że nowy sprzęt dołączają do oferty, nowy Dobry sprzęt!

  • 0

    14.  2007-06-21 15:42:11

    to szalony dlaczego bierzesz Ere, skoro uwazasz jej BC za najgorsza oferte?

  • 0

    15. ~szalony  2007-06-21 15:50:37  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    Kasey wiem ze to ciezko pojac ale tak :))) akurat mam taka sytuacje wogole kuriozalna... co z tego ze hsdpa era byla pierwsza jak zasieg szczegolnie gsm era ma fatalny w skali kraju... ja narazie takze mam u siebie zasieg ery najgorszy ale "wkrotce" sie to zmieni a jak sie nie zmieni "wkrotce" to pewnie w Orange wyladuje :D

  • 0

    16.  2007-06-21 16:04:08

    w tym komunikacie jasne jest powiedziano o nowych technologiach, ktore zostale z dniem dzisiejszym wprowadzone. Pozostaje tylko spokojnie poczekac na nowa oferte...

  • 0

    17. ~andrew  2007-06-21 16:07:28  host: dpn37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja czekam na nowe reklamy Blueconnecta bo te są bardzo fajne zawszeeeeee

  • 0

    18. ~szalony  2007-06-21 16:17:41  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    Era tego Ameo za mniej kupila od producenta niz oferuje go w umowie na 2lata z abonamentem 150zl... ten Ameo to za wiecej niz 1500netto w takiej taryfie nie powinien byc, a tak to Era juz na starcie zarabia i ma klienta w "sieci" na 2latka...

  • 0

    19. ~PLANET  2007-06-21 16:35:03  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Ameo HTC naprawde dobry, ale cena z gatunku "tylko w Erze" :D (patrz ostatnia 'nie-promocyjna' ogolna cena Nokii N95). Oferta - znow powtorze sie - tylko z cyrografem. Dla mojego profilu korzystania (intensywnie tylko co jakis czas, a nie rok czy dwa cyrografu), to tego typu zabawka (nawet za 10 GB - 129 netto - muahaha) - zdecydowanie odpada. TOLEROWALNE stawki miesieczne jak dla mnie, to okolo MAX 50 netto w cyrografie (biorac pod uwage, ze niecale 4 mega/256(+, choc UP akurat troche slaby)) mam za tyle :P, ale poza cyrografem juz nawet dwukrotnie wiecej (do znudzenia p3pomne o Business Everywhere/Orange Free za 89 netto/108,58 brutto za 4 GB wlaczanym/wylaczanym od niechcenia... co wiece, dziala trik z multiplikowaniem limitu (wlacz, zuzyj limit, wylacz, powtorz :) - w ten sposob place pare abo, ale potem o3muje zwrot za niewykorzystane dni, nawet w tym samym miechu. To tak nieoficjalnie dla wszystkich maniakow transmisji danych na urzadzeniach przenosnych (hi Szalony :D). Teraz juz kazda siec scina predkosc po przekroczeniu limitu - nie ma letko jak kiedys ;) "nielimitowana transmisja danych za jedyne 59 netto ;)". BTW - czy regulamin tego Blueconnect 129 jasno okresla, ze usluga dziala tylko przy podpisaniu umowy okreslonej na np. 24 miechy ? Nie mam czasu sprawdzic tera :D Pozdro dla Witka i Sirmarka za ostatni szal newsow :))) oraz dla wszystkich stalych userow (u know me i tak, ale tak mnie jakos naszlo ;D)

  • 0

    20. ~szalony  2007-06-21 16:51:43  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    Planet powiedz mi - czy w orange za wylaczanie Twego Internetu lub tego Be-ewryhere w abonamencie nie jest pobierana oplata ? I czy usluge mozna wl/wyl w cyklu wielokrotnie czy tylko raz ? W Plusie zaleta jest ze mozna ja wl/wyl nawet codziennie :D ale oplata jest 10zl netto za wylaczenie :/ wiec nie ma sensu wiecej jak max 3razy w miesiacu ja wl/wyl ...

  • 0

    21. ~maniek  2007-06-21 18:38:04  host: 212.2.101.27

    mam abo na usługi głosowe w erze i internet w iplusie. za rok kończą mi się obie umowy. denerwuje mnie posiadanie 2 kart sim więc za rok zostanę przy operatorze oferującym usługi głosowe i nieograniczony internet na jednym numerze - na dzisiaj jest to plus ;-)

  • 0

    22.  2007-06-22 09:55:05

    coraz drożej w orange?http://wirtualnemedia.pl/blog/index.php?/authors/78-Rysza rd-Herod/archives/1193-Coraz-drozej-w-sieci-ORANGE.html

Dodaj swoją opinię