Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dużo i dobrze o PTC w 2004 r.

Dużo i dobrze o PTC w 2004 r.

WitekT 16 Lutego 2005 11:34

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa była jednym z liderów opinii publicznej w 2004 r. Firma zajęła drugie miejsce w rankingu firm, które uzyskały najwięcej pozytywnych konotacji w polskich mediach w 2004 r.

W badaniach ilościowych, PTC uzyskała piątą pozycję wśród firm o których najczęściej wypowiadały się media. Jest to najlepszy wynik wśród operatorów telefonii komórkowej.
Firma zwyciężyła również w rankingu ocen jakościowych, subiektywnych. Ankietowani reprezentanci biznesu, których poproszono o określenie skojarzeń emocjonalnych, jakie budzą w nich podmioty przedstawione na liście najczęściej opisywanych w 2004 r., najwyżej ocenili dokonania PTC (ponad połowa wskazań pozytywnych).

Dane pochodzą z rankingu przedsiębiorstw, o których w 2004 roku pisano najwięcej w ogólnopolskich wydaniach gazet. Pełna klasyfikacja objęła 3,5 tys. podmiotów.

Źródło tekstu: Media Run, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~yeyeyeeee  2005-02-17 14:02:00  host: host-80-48-223-68.wyszkow.mm.pl

    ERA-Mozesz Wiecej!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz promocję "Zostajesz - Dostajesz" Virgin Mobile?

Dodatkowe gigabajty w Virgin Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet