Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dużo chętnych na Cesky Telecom

Dużo chętnych na Cesky Telecom

WitekT 5 Stycznia 2005 11:47

0 0

Dziewięć podmiotów wyraziło dotychczas zainteresowanie udziałem w przetargu należącego do państwa pakietu kontrolnego akcji Cesky Telecom, ujawnił Pavel Kuta, wiceprezes czeskiego Narodowego Funduszu Własności.

Kuta powiedział, że o informacje dotyczące warunków uczestnictwa w przetargu na sprzedaż 51,1% akcji Cesky Telecom wystąpiły cztery podmioty finansowe i pięć telekomunikacyjnych. Zgodnie z warunkami przetargu, inwestorzy finansowi nie mogą składać samodzielnych ofert, muszą sobie dobrać partnera z branży telekomunikacyjnej.
Zainteresowani udziałem w przetargu mogą zgłaszać się do 21 stycznia. Do 3 lutego chcemy zobaczyć wstępne, niewiążące oferty od zainteresowanych podmiotów – powiedział Kuta. Z pojawiających się dotąd informacji wynika, że kupnem pakietu kontrolnego akcji największego czeskiego telekomu zainteresowane są Swisscom, TDC i France Telecom. Nieoficjalnie mówi się także, że w przetargu mogą wziąć udział Vodafone Group, TeliaSonera i Telefonica.

Źródło tekstu: MD, AFP, PB     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet