Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duże zmiany w Play24

Duże zmiany w Play24

LuiN 19 Kwietnia 2012 11:00

0 0

Ostatniej nocy sieć Play wdrożyła nową wersję serwisu Play24. Nowe Play24 powstało w efekcie badań przeprowadzonych z użytkownikami, ankiet zebranych od Internautów oraz prac nad użytecznością serwisu.

Oto lista najważniejszych zmian i usprawnień:
Zmiana warstwy prezentacji - poprawa użyteczności, estetyki i spójność komunikacji w całym serwisie
Zmiany w architekturze serwisu, szczególnie w sekcji finansowej, gdzie użytkownicy karty i abonenci znajdą dedykowane dla siebie zakładki (zamiast zakładki FINANSE)
Zmiany wszystkich elementów aktywnych serwisu takich jak: filtry, formularze, przełączniki, przyciski
Dodanie nowych funkcji jak stronicowanie długich list (np. historia połączeń), wyszukiwarki na listach numerów i kontaktów
Optymalizacja ładowania stron, zwłaszcza tych gdzie pobieranie danych trwa szczególnie długo
Poprawione podpowiedzi i opisy dla wielu funkcji i usług
Łatwiejsza kontrola kosztów przez usprawnienia w historii połączeń
Klienci biznesowi otrzymali możliwość przełączania się między numerami w ramach konta portalowego i bilingowego w jednym miejscu - przełącznik Moje Numery nad menu




Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    46.  2012-04-19 17:59:05

    Zajmują się pierdołami a umowy na czas nieokreślony w esklepie jak nie było, tak nie ma.

  • 3

    47. ~  2012-04-19 18:16:10  host: z23-13.opera-mini.net

    ja duzymi zmianami nie nazwalbym tego. Wieksza czcionka i taka tam kosmetyka. Nadal nie mzona wlaczyc pakietu 10za5 i 30min za 6zl. Podobnie jest z podgladem pakietu NR. Caly Play. Grzebia grzebia ale nic istotnego nie poprawiaja

  • -2

    48. ~Inspiron  2012-04-19 20:07:00  host: public-gprs12711.centertel.pl

    >47.: pakiet 10 za 5 żyje i ma się dobrze *111*81*1#. Także 30 min za 6pln można aktywować, oczywiście co 30 dni od ich aktywacji.

  • -2

    49. ~Inspiron  2012-04-19 20:08:26  host: public-gprs12711.centertel.pl

    Sprawdzenie stanu darmowego w Play *107#

  • 0

    50.  2012-04-19 20:12:20

    Inspiron (48,49), czytasz to, co ktoś inny napisał, a może celowo udajesz głupiego? Tych pakietów nie ma w internetowym systemie obsługi klienta Play24! O to chodzi. To, że w ogóle - jeszcze, istnieją, to wiemy o tym. ;-)

  • 0

    51. ~Tomek  2012-04-19 20:43:06  host: aadl15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CREDIT CARD. Tak, wyszscy inni maja taka usluge. W Orange place tak od x lat i w Plusie tez. Z tym ze za bardzo ludki w punktach obslugi o czyms takim nie wiedza ale jak ich przycisnac to sie dowiedza. 3% to nie. Standard to 2% i to moze byc negocjowalne w zaleznosci od obrotu. Nie tyczy sie Diners oraz Amex'a bo tam sa prowizje kosmiczne :)

  • 0

    52. ~  2012-04-19 21:02:14  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    do 43 int - jak to nie ma płatnosci karta kredytową??? a ja to niby jak płacę?

  • 0

    53. ~  2012-04-19 21:03:43  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    dlaczego wyłaczenie głupiej usługi - wiadomosci na mail, trwa PONAD 24 godziny????

  • -1

    54. ~Inspiron  2012-04-19 21:13:33  host: public-gprs12711.centertel.pl

    >DanielR: Logowałeś się do Play24? Pakiet 30 za 6 pln jest widoczny.

  • 1

    55.  2012-04-19 21:38:23

    Ispiron (54), tak logowałem się dziś i to dwukrotnie. W którym miejscu poprzez Play24 mogę aktywować pakiet 30 minut za 6 zł? Podaj dokładną lokalizację tego pakietu w Play24, bo ja nigdzie go nie widzę...

  • 0

    56.  2012-04-19 21:44:29

    Saldo niezapłaconych faktur i kwoty wydanej poza abonamentem (z VAT) mam 49zł skąd wzięła się ta kwota, będę ją musiał zapłacić? Druga sprawa to usługi: Mam włączone różne pakiety mimo, że od dzisiaj mam abonament w play. Będę za nie dodatkowo płacił czy pieniądze będą pobierane z kwoty abonamentu? dopiero dziś przenieśli mi numer z orange

  • -1

    57. ~Inspiron  2012-04-19 21:48:00  host: public-gprs12711.centertel.pl

    Usługa Cena Stan Ustawienia Zbieraj Minuty w Play Fresh 3,00 zł włączony (możesz jeszcze włączyć 0) Nowe Zbieraj Minuty 3,00 zł wyłączony (możesz jeszcze włączyć 1) włącz Pakiet 100 minut do Play i na stacjonarne 5,00 zł wyłączony (możesz jeszcze włączyć 3) włącz Nieograniczone rozmowy w Play 10,00 zł włączony (możesz jeszcze włączyć 0) Pakiet 30 minut do wszystkich sieci 6,00 zł włączony (możesz jeszcze włączyć 0)

  • 0

    58. ~Inspiron  2012-04-19 21:49:13  host: public-gprs12711.centertel.pl

    PLAY24>USŁUGI>PAKIETY wiersz 5

  • 1

    59. ~  2012-04-19 21:53:39  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @57, 58, nie mam takiej pozycji. U mnie kończy sie na nieograniczonych rozmowach w Play

  • 0

    60.  2012-04-19 21:58:55

    Inspiron (57, 58), tak myślałem. Rozbieżność może polegać na tym, że widocznie w dalszym ciągu grzebią w Play24, bo ja naprawdę nie widzę u siebie tego pakietu. U Ciebie być może już jest. Niestety u mnie jeszcze go go nie ma. Zobaczę może jutro. Niemniej jednak kwotowego 10 zł za 5 zł, wciąż brak.

  • 0

    61. ~Inspiron  2012-04-19 22:03:26  host: public-gprs12711.centertel.pl

    DanielR: Pakiet 10pln za 5 obecnie nie widoczny. Zobaczymy jutro...

  • 0

    62.  2012-04-20 06:12:48

    Wyglad sie zmienil ale wszystko jak jest tak bylo :( Czesci pakietow nie mozna uruchomic bo ich tam nie ma, nawet tego slawnego pakietu z nielimitowanymi smsami.

  • 0

    63.  2012-04-20 17:49:57

    nielimitowane smsy u mnie sa

  • 0

    64.  2012-04-21 16:17:00

    Co to za zmiany, jak nie można się zalogować. Ech, ta solidność P4.

  • 0

    65.  2012-04-21 20:34:12

    Brakuje w podsumowaniu połączeń informacji ile minut poszło z pakietu minuty do wszystkich, ile złotówek z pakietu złotówkowego, ile smsow z pakietu smsy do wszystkich. Dlaczego z tego zrezygnowano?

Dodaj swoją opinię