Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duże zmiany w ofercie abonamentowej sieci Orange

Duże zmiany w ofercie abonamentowej sieci Orange

LuiN 19 Września 2012 23:59

1 0

Sieć Orange postanowiła zreformować swoje "animalsy". Maksymalny czas umów skrócony został do 24 mies. Zamiast sześciu taryf mamy teraz trzy: Smart Plan Halo, Smart Plan Multi i Smart Plan Mix - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Taryfa Delfin zmieni się w Smart Plan Halo i będzie miała z automatu włączoną usługę obniżającą koszty transmisji danych:

Smart Plan Halo
29,90 zł 39,90 zł 59,90 zł 79,90 zł 109,90 zł
120 minut do wszystkich 160 minut do wszystkich 500 minut do wszystkich 700 minut do wszystkich nielimitowane rozmowy
nielimitowane rozmowy w Orange przez 2 mies.* nielimitowane rozmowy w Orange przez 4 mies.* nielimitowane rozmowy w Orange przez 6 mies.* nielimitowane rozmowy w Orange nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich
bezpieczny Internet w Telefonie 20 zł/mies.
Abonament w promocji Orange Open + darmowa usługa Deezer
- 24,90 zł 44,90 zł 64,90 zł 94,90 zł
*usługa przyznawana jedynie przy przedłużeniu umowy lub nowej aktywacji

Usługa Bezpieczny Internet w Telefonie oparta jest o trzy główne zasady:
nie korzystasz z Internetu - nie płacisz
korzystając z Internetu zapłacisz maksymalnie 20 zł miesięcznie
opłata nalicza się przy pierwszym połączeniu z Internetem w danym cyklu rozliczeniowym, jest stała, a jej ostateczna wysokość zależy od ilości danych pobranych - do 1 MB będą to 3 zł, do 300 MB 10 zł, a do 1 GB - 20 zł. Po przekroczeniu limitu nakładany jest lejek 16 kb/s. Przejścia na kolejne pułapy będą notyfikowane SMS-ami. Usługi nie trzeba aktywować - każdorazowo w kolejnych cyklach rozliczeniowych uruchamia ją pierwsza transmisja internetowa.

Taryfy Pantera przekształcone zostały w Smart Plan Multi, z nowymi pakietami transmisji danych:

Smart Plan Multi
49,90 zł 69,90 zł 89,90 zł 129,90 zł 149,90 zł 159,90 zł
200 minut do wszystkich 500 minut do wszystkich 700 minut do wszystkich nielimitowane rozmowy
nielimitowane rozmowy w Orange przez 4 mies.* nielimitowane rozmowy w Orange przez 6 mies.* nielimitowane rozmowy w Orange nielimitowane SMS-y
0,5 GB 1 GB 1,5 GB 2 GB 2,2 GB 2,5 GB
- Pakiet TV
Abonament w promocji Orange Open + darmowa usługa Deezer
34,90 zł 54,90 zł 74,90 zł 114,90 zł 134,90 zł 144,90 zł
*usługa przyznawana jedynie przy przedłużeniu umowy lub nowej aktywacji




Z kolei wszystkie taryfy Mix zebrane zostały do jednego worka o nazwie Smart Plan Mix, o trzech wariantach doładowań:

Smart Plan Mix
29,90 zł 39,90 zł 59,90 zł
80 minut do wszystkich 120 minut do wszystkich 300 minut do wszystkich
1000 SMS-ów do Orange Nielimitowane SMS-y do Orange
200 SMS-ów do innych sieci 400 SMS-ów do innych sieci Nielimitowane SMS-y do innych sieci
bezpieczny Internet w Telefonie 20 zł/mies.
Abonament w promocji Orange Open + darmowa usługa Deezer
- 24,90 zł 44,90 zł

Pakiety minut w abonamentach jednorazowo przechodzą na kolejny miesiąc. Minuty zamieniają się na SMS-y w stosunku 1:1. Migracje w ramach oferty (jak i do oferty) są bezpłatne.

Umowy dostępne będą od teraz w wariantach na 12, 20 oraz 24 miesiące oraz w opcji bezterminalowej na czas nieokreślony. Nie będzie już umów na 36 miesięcy.

Jak oceniasz nowe taryfy abonamentowe sieci Orange?

Bardzo atrakcyjne
15.71%
Atrakcyjne
30.51%
Nie wyróżnia się
15.12%
Mało atrakcyjne
14.73%
Bardzo mało atrakcyjne
19.75%
Nie mam zdania
4.17%

Wszystkich głosujących: 1534




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 236
  • 0

    231.  2012-09-26 11:31:15

    Wg regulaminu można zmienić na taryfę z ceną równą lub wyższą. Ja już zleciłam zmianę (taka sama cena) i dostałam potwierdzenie, że od nowego okresu rozliczeniowego zmiana taryfy będzie zrealizowana.

  • 0

    232.  2012-09-26 11:40:12

    cayenne,czy aby na pewno?Na swoim blogu Wojtek Jabczyński i Orange Ekspert odpowiadają,że migracja jest możliwa tylko i wyłącznie na wyższe abonamenty.

  • 0

    233.  2012-09-26 11:41:12

    http://blog.orange.pl/wojciechjabczynski/entry/najbezpieczniejsz e-animalsy-w-orange/

  • 0

    234. ~  2012-09-26 11:52:21  host: z23-16.opera-mini.net

    Ewidentnie rzecznik napisał: Nie jest możliwa. Jeśli chcesz migrować, to tylko do wyższej opcji abonamentu. (21.09.12r 14:48).

  • 0

    235. ~  2012-09-26 13:42:54  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    A to ciekawostka. Już mam zmienione z pelikana 59,90 na smartmix 59,90

  • 0

    236. ~  2012-09-26 19:12:53  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    I co wy na to fahofcy od siedmiu boleści?

  • 0

    237.  2012-09-26 20:17:54

    Ktoś popełnił bład nie powinien pozwolic na taka migracje blad Konsultanta

  • 0

    238. ~  2012-09-26 21:45:39  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    nie błąd konsultanta, tylko ewentualnie błąd systemowy...!!!

  • 0

    239. ~  2012-09-26 22:35:06  host: apn-95-41-141-43.dynamic.gprs.plus.pl

    same problemy z tymi nowymi taryfami.... najlepiej zmienić sieć ;-)

  • 0

    240.  2012-09-26 23:08:58

    Czy nowe oferty (interesuje mnie Multi) posiadają pakiety złotówek jak poprzednie oferty? Czyli powiedzmy mam abo za 69,90 i (500min+200 za staż) ale jak nie wykorzystam powiedzmy 300 min to zostają mi za to złotówki? Dzięki za odpowiedź.

  • 0

    241.  2012-09-27 08:08:58

    Stwierdzam,że w orange wprowadzają nas w błąd.Jest możliwa migracja do nowych abonamentów o równej kwocie zobowiązania.Przed chwilą sama zmieniłam swój plan taryfowy na orange on-line.

  • 0

    242. ~  2012-09-27 10:05:00  host: public-gprs263012.centertel.pl

    I ja też, zamiana przez Orange online

  • 0

    243. ~franek milion  2012-09-28 01:00:10  host: 89-78-106-3.dynamic.chello.pl

    w panterze II 69,90 były "pogaduchy na okrągło" do orange na cały okres umowy, teraz jest na 6 mies, to jest pogorszenie oferty, czy ja czegoś nie kumam

  • 0

    244. ~pkjack  2012-11-07 16:40:24  host: 79-139-68-139.chelm.hypnet.pl

    przy abo 89zl do orange masz za darmo caly czas :). Ja zmieniłem swoja pantera II 89 zl na smart plan multi 89zl. Internet i reszta rzeczy bez zmian ale mam teraz 700 minut a w panterze miałem 300 :D

  • 0

    245. ~Tom  2013-01-06 12:41:36  host: 89-78-4-158.dynamic.chello.pl

    Przy przedłużeniu umowy z orange (umowa na 2 lata) wybrałem smart plan multi 69zł i dostałem 600 min do wszystkich, prezent 100% więcej minut do wszystkich, darmowe połączenia do orange przez 6 miesięcy, internet 1gb i nielimitowane smsy do wszystkich sieci za darmo do tego zniżkę na dowolny telefon 400zł :) I nikt mi nie powie, że orange ma słabe warunki :)

  • 0

    246. ~  2013-01-06 13:00:05  host: v21-15.opera-mini.net

    @245, Orange ma coraz więcej zadowolonych klientów. Powiem ci, że mogłeś jeszcze wyrwać rabat 30% na cały okres umowy :)

  • 0

    247. ~Tom  2013-01-06 19:43:49  host: 89-78-4-158.dynamic.chello.pl

    Mogłem wyrwać tylko w abonamencie 89zł :) A w 69zł mi nie dawali ;/

  • 0

    248. ~  2013-01-06 20:07:18  host: v48-09.opera-mini.net

    @Tom, daja daja ;) tylko mozliwe, ze rabat na tele bylby mniejszy. Brat ostatni dostal wlasnie 500+500min - 30% rabat i xperia J za 1zl i 6mcy free w orange. Calosc chyba 42zl

  • 0