Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duże zmiany w GTS

Duże zmiany w GTS

WitekT 14 Lutego 2005 10:05

0 0

W drugiej połowie stycznia z pracą w GTS Polska pożegnali się Andrzej Gradzi, szef operatora, i Marcin Sikorski, odpowiedzialny za sprzedaż. Kilka dni wcześniej odszedł też Maciej Janas, dyrektor strategii i rozwoju.

Kadrowa rewolucja ma oznaczać przyśpieszenie rozwoju. Rządy objął Węgier Geza Szathmari, kierujący już w przeszłości polską spółką. Za działalność operacyjną odpowiada Rafał Budweil. GTS Polska chce świadczyć więcej usług dla operatorów telekomunikacyjnych (dostęp do Internetu, transmisja danych, usługi głosowe) oraz agresywniej walczyć o klienta biznesowego. Chce też wejść na rynek małych i średnich przedsiębiorstw. Ma temu służyć m.in. uruchomienie prefiksu do rozmów krajowych i międzynarodowych.
Polski oddział GTS ma nadzieję na szybki wzrost organiczny oraz akwizycje. W kręgu jego zainteresowań mają się znajdować Pro Futuro, CDP, a nawet znacznie większy Energis. Dowodem poważnych zamiarów operatora ma być niedawna akwizycja dużego konkurenta przeprowadzona przez czeski oddział GTS.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~psia  2005-02-14 14:49:00  host: 213.199.218.2

    ble ble ble a cio mnie to! kiedy lepsze ceny~

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet