Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duże obniżki pakietów double i triple play w TP

Duże obniżki pakietów double i triple play w TP

WitekT 6 Maja 2010 19:57

0 0

Od 7. maja Telekomunikacja Polska obniża ceny szybszych opcji neostrady tp z telewizją i telefonem. Ceny są niższe od 25% do 40%.

Cena neostrady tp z telewizją, umowa na 2 lata:

Prędkość

Pierwsze 6 miesięcy

Kolejne 18 miesięcy

Średnia cena

Obniżka

6 Mb/s

59,90 zł

84,90 zł

78,65 zł

24%

10 Mb/s

59,90 zł

94,90 zł

86,15 zł

38%

20 Mb/s

59,90 zł

104,90 zł

93,65 zł

40%






Cena neostrady tp z telewizją i telefonią internetową z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne, umowa na 2 lata:

Prędkość

Pierwsze 6 miesięcy

Kolejne 18 miesięcy

Średnia cena

Obniżka

6 Mb/s

69,90 zł

99,90 zł

92,40 zł

23%

10 Mb/s

69,90 zł

109,90 zł

99,90 zł

33%

20 Mb/s

69,90 zł

119,90 zł

107,40 zł

38%


Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 1

    1.  2010-05-06 20:05:42

    TP staje się coraz bardziej konkurencyjna. Przyznam, że wygląda to ciekawie.

  • 1

    2. ~Simplusowiec  2010-05-06 20:09:15  host: 116.2.rev.vline.pl

    Operatorzy internetowi będą musieli dać o wiele niższe ceny albo podwyższyć prędkości nie zmieniając cen... TP zaczyna walczyć..

  • 1

    3.  2010-05-06 20:13:19

    Co z tego gdzie te 20 Mb pójdzie ? zwłaszcza TV po IP

  • 1

    4. ~Bogie  2010-05-06 20:18:58  host: public66772.xdsl.centertel.pl

    Tylko ta telewizja to mniej niż telewizja na kartę za 10 zł miesięcznie... Gdyby to była oferta z wliczonym abonamentem stacjonarnym, to była by to rewolucja.

  • 1

    5.  2010-05-06 20:23:26

    Będzie można w końcu odliczyć VAT w regulaminie już są rozdzielone ceny za neo i tv

  • 0

    6. ~lolol  2010-05-06 20:32:27  host: caq183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak się kształtują ceny przy umowie na rok ??

  • 0

    7. ~kwintolp21  2010-05-06 20:33:38  host: 221-187-134-95.pool.ukrtel.net

    te nielimitowane polaczenia to po standardzie VOIP czy z domowego? Co z oplata z a lifeboxa? Dalej 10/mies czy jak? Oczywiscie rozmawiamy o 3w1. Mam 3w1 od samego wprowadzenia na rynek i gdzies teraz sie bedzie konczyc... A juz rozwazalem przejscie do netii ktora do wczoraj byla bezkonkurencyjna przy takim planie... Moze ktos kompetentny odpowiedziec na te 2 pytania? Pozdrawiam

  • 0

    8.  2010-05-06 20:38:41

    1. Voip 2. Brak opłaty za liveboxa

  • 1

    9. ~kwintolp21  2010-05-06 20:47:14  host: 221-187-134-95.pool.ukrtel.net

    Dziekuje za informacje, tzn nie jest juz tak atrakcyjna w odniesieniu do n etii dla zwyczajnego domu jednorodzinnego z potrzeba telefonu stacjonarnego, internet 6mb+2000min na stacjonarne 109zl a tutaj trzeba placic za jakis plan np. socjalny i drugi telefon bezprzewodowy.. Jednak nie tak kolorowo jak sie wydaje....

  • 1

    10. ~Longman  2010-05-06 21:03:17  host: adcw15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Neofon TP to jakieś nieudane i niechciane dziecko TP, o którym nic nie wiedzą nawet konsultanci tej firmy (proszę sprawdzić!). Kobieta w punkcie TP na Dąbrowskiego w Poznaniu aż wytrzeszczyła gały jak powiedziałem że istnieje coś takiego. Same warunki też mało konkurencyjne - choć sama aplikacja na komputer nie daje powodów do narzekań, jakość techniczna VoIPa też nie.

  • 1

    11. ~kajnik  2010-05-06 21:07:47  host: xdsl.064.c67.petrotel.pl

    podział hurt detal zaczyna działać

  • 1

    12. ~abes9  2010-05-06 21:19:11  host: 213-238-93-244.adsl.inetia.pl

    Hmm, faktycznie wygląda to ciekawie i wręcz całkiem korzystnie (aktualnie mam rozbite wszystko, abo socjalny, net Netia i tv z Vectry - sumarycznie wychodzi trochę więcej). Mógłby ktoś odpowiedzieć mi na kilka pytań? 1) Czy livebox jest niezbędny (mam swój router)? 2) Czy można podpiąć więcej niż 1 tv na raz i oglądać różne kanały? 3) Jak wygląda ta przystawka do tv? Łączy się ją kablem sieciowym czy może przez wifi (takie rozwiązanie byłoby optymalne)? Thx ;)...

  • 0

    13. ~LEche  2010-05-06 21:30:18  host: v05-16.opera-mini.net

    Kiedyś pracowałem w Tepsie na słuchawkach. Wbrew pozorom wcisnąć ludziom tego neofona, ktory jest za darmo... tzn. jak Tepsa go doi 50 zł za telefon stacjonarny, 60 za neostradę to niech ma radochę z numeru voipa, który potrzebny jest mu jak świni siodło.

  • 0

    14. ~  2010-05-06 21:35:52  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    hmm..cenowo widać zmiany na lepsze, ..nie zmienia to faktu, że telewizja w tp to jakaś pomyłka:P a klientów oszukuje się tak, jak to się robiło wcześniej :D

  • 0

    15.  2010-05-06 21:37:15

    orżnąć wprowadził ciekawą zasadę.. nie dosć, że można mieć neo nawet na socjalu..to jeszcze jeśli ktos nie ma abonamentu w tp i nie chce stacjonarki z orżnąć, a ma abonament min 55 pln komórkowy to i tak może mieć neta orżnąć freedom ;)

  • 0

    16.  2010-05-06 21:39:50

    @13 też do niedawna w tepsie pracowałem..teraz pracownicy mają nowy "sposób" na pakiety kwotowe w neofonie[np ten za 40 pln]..klientowi się wciska kit, że to jest zamiennik abonamentu stacjonarnego [np domowego tp60] dla klientów neo i kliencik myśli, że mu abonament spadnie i będzie mógł go w pełni wykorzystać a potem zdziwko jak dostanie fakturę na której będzie i abonament i voip ;)

  • 0

    17. ~sympatyczny  2010-05-06 22:26:07  host: chello087207058140.chello.pl

    @TasmanianDevil: jakby tak mieli dwa lata temu jak teraz (i to z tym abonamentem w Orange zamiast bezwartosciowego abonamentu TP!!) to moze dalej bylbym w tej sieci... Orange w tym roku znow zdaje sie zachowywac jak normalna firma :O Szkoda ze zrazili do siebie troche osob w miedzyczasie :)

  • 0

    18.  2010-05-06 22:35:49

    Do abes9-> 1)Tak livebox jest niezbedy! 2)Nie nie można tuner który dostajesz jest tylko na 1 tv 3)Wygląda jak mały tuner sat od Słoneczka+ 4)Najpierw sie roześmiałem (masz Wifi w TV? :) ale załapałem, ciągniesz kabel ETHERNET od liveboxa (ten w komplecie ma 1m, do tunera a potem od tunera eurozłącze ma 50cm do TV. Pozdrawiam Jak coś to na priv

  • 0

    19. ~abes99  2010-05-06 23:33:21  host: 213-238-93-244.adsl.inetia.pl

    Do kwintolp21-> Dzięki za odpowiedzi ;) Szkoda, że nie da rady dostawić drugiej przystawki do TV i ciekawe czy zamiast ciągnąć kabel do niej nie wystarczyłby access point (czyli livebox (skoro niezbędny i nie może być inny router, ale zawsze można go wpiąć dodatkowo do sieci) -> wifi -> ap -> kabel sieciowy -> przystawka TV -> kabel Euro -> TV)?

Dodaj swoją opinię