Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duża popularność www.idea.pl

Duża popularność www.idea.pl

WitekT 27 Stycznia 2005 17:08

0 0

Jak pokazują ostatnie badania polskiego Internetu portal www.idea.pl cieszy się coraz większą popularnością wśród internatów i zajmuje obecnie 9 miejsce wśród wszystkich polskich witryn internetowych oraz jako jedyny z branży telekomunikacyjnej (IT) znalazł się w pierwszej 10-tce najpopularniejszych portali, wyprzedzając znacząco portale innych operatorów GSM.

Potwierdzają to kolejne badania - tak wynika z danych za październik 2004 przedstawionych przez firmy zajmujące się profesjonalnie badaniami polskiego Internetu: Polskie Badania Internetu i Gemius. PBI i Gemius po raz pierwszy zorganizowały badanie (megapanel) stron najczęściej odwiedzanych przez polskich internatów. Według nich w październiku 2004 r. stronę www.idea.pl odwiedziło ponad 2,5 miliona osób.

Po raz kolejny okazało się, że internetowy portal sieci Idea jest najbardziej popularnym i najczęściej odwiedzanym serwisem wśród firm telekomunikacyjnych działających w Polsce i jako jedyny znalazł się na liście dziesięciu najpopularniejszych polskich witryn internetowych. Popularność serwisu www.idea.pl jest porównywalna z witrynami, które w zakresie swojej podstawowej działalności koncentrują się właśnie na Internecie (np. www.o2.pl czy www.gazeta.pl) i jest zdecydowanie wyższa niż popularność innych serwisów internetowe z branży IT i telekomunikacji.
W grudniu 2004 r. po raz kolejny padł rekord oglądalności serwisu www.idea.pl – który uzyskał ponad 73 mln odsłon stron. Strategia prezentacji oferty w przejrzystej i spójne formie, precyzyjne kierowanie informacji na temat aktualnie dostępnych promocji i serwisów do zainteresowanych nimi klientów oraz możliwość skorzystania z wielu różnych usług w jednym miejscu spotyka się z bardzo dobrym odbiorem wśród użytkowników. Klienci doceniają zalety przygotowanych dla nich rozwiązań i bardzo chętnie powracają na strony serwisu generując więcej odsłon stron niż użytkownicy, którzy nie skorzystali z opcji rejestracji.

Użytkownicy odwiedzający serwis www.idea.pl cenią sobie możliwość zapoznania się z cała gamą serwisów i usług dostępnych w Świecie Idei. Na stronach www można nie tylko przeczytać opisy tych serwisów, usług i informacji, ale dzięki specjalnej aplikacji Symulator Świata Idei zobaczyć jak wygląda Świat Idei w telefonie.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~radeczko  2005-01-27 21:52:00  host: pradnikf.gemini.net.pl

    I pewnie z tego własnie powodu, serwery Idei nie dają sobie rady i albo wolno chodzą albo wcale :( Mam nadzieje ze coś się zmiemi w tej kwestji.

  • 0

    2. ~:)  2005-01-27 23:01:00  host: 195.94.216.178

    Ludzie wchodzili bo mogli oglądać dane abonentów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet