Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duża popularność www.idea.pl

Duża popularność www.idea.pl

WitekT 27 Stycznia 2005 17:08

0 0

Jak pokazują ostatnie badania polskiego Internetu portal www.idea.pl cieszy się coraz większą popularnością wśród internatów i zajmuje obecnie 9 miejsce wśród wszystkich polskich witryn internetowych oraz jako jedyny z branży telekomunikacyjnej (IT) znalazł się w pierwszej 10-tce najpopularniejszych portali, wyprzedzając znacząco portale innych operatorów GSM.

Potwierdzają to kolejne badania - tak wynika z danych za październik 2004 przedstawionych przez firmy zajmujące się profesjonalnie badaniami polskiego Internetu: Polskie Badania Internetu i Gemius. PBI i Gemius po raz pierwszy zorganizowały badanie (megapanel) stron najczęściej odwiedzanych przez polskich internatów. Według nich w październiku 2004 r. stronę www.idea.pl odwiedziło ponad 2,5 miliona osób.

Po raz kolejny okazało się, że internetowy portal sieci Idea jest najbardziej popularnym i najczęściej odwiedzanym serwisem wśród firm telekomunikacyjnych działających w Polsce i jako jedyny znalazł się na liście dziesięciu najpopularniejszych polskich witryn internetowych. Popularność serwisu www.idea.pl jest porównywalna z witrynami, które w zakresie swojej podstawowej działalności koncentrują się właśnie na Internecie (np. www.o2.pl czy www.gazeta.pl) i jest zdecydowanie wyższa niż popularność innych serwisów internetowe z branży IT i telekomunikacji.

W grudniu 2004 r. po raz kolejny padł rekord oglądalności serwisu www.idea.pl – który uzyskał ponad 73 mln odsłon stron. Strategia prezentacji oferty w przejrzystej i spójne formie, precyzyjne kierowanie informacji na temat aktualnie dostępnych promocji i serwisów do zainteresowanych nimi klientów oraz możliwość skorzystania z wielu różnych usług w jednym miejscu spotyka się z bardzo dobrym odbiorem wśród użytkowników. Klienci doceniają zalety przygotowanych dla nich rozwiązań i bardzo chętnie powracają na strony serwisu generując więcej odsłon stron niż użytkownicy, którzy nie skorzystali z opcji rejestracji.

Użytkownicy odwiedzający serwis www.idea.pl cenią sobie możliwość zapoznania się z cała gamą serwisów i usług dostępnych w Świecie Idei. Na stronach www można nie tylko przeczytać opisy tych serwisów, usług i informacji, ale dzięki specjalnej aplikacji Symulator Świata Idei zobaczyć jak wygląda Świat Idei w telefonie.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~radeczko  2005-01-27 21:52:00  host: pradnikf.gemini.net.pl

  I pewnie z tego własnie powodu, serwery Idei nie dają sobie rady i albo wolno chodzą albo wcale :( Mam nadzieje ze coś się zmiemi w tej kwestji.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~:)  2005-01-27 23:01:00  host: 195.94.216.178

  Ludzie wchodzili bo mogli oglądać dane abonentów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-180-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet