Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duża popularność nowego komunikatora Google Duo

Duża popularność nowego komunikatora Google Duo

orson_dzi 19 Sierpnia 2016 14:08

3 5

Google Duo, nowy komunikator dla urządzeń z Androidem, w ciągu kilku dni stał się najpopularniejszą darmową aplikacja w Google Play.



Duo, to nowy komunikator Google'a, który pozwala na prowadzenie wideorozmów. Tak duża popularność aplikacji może lekko niepokoić twórców Skype'a. W niedalekiej przyszłości Duo ma pozwalać też na prowadzenie rozmów głosowych.




Oprócz dużej popularności, aplikacja jest obecnie najpopularniejszym darmowym programem w Google Play, Duo zbiera również bardzo dobre recenzje. Średnia nota komunikatora, to obecnie 4,5 w 5-stopniowej skali.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie

Źródło tekstu: Google; wł     

Dodaj do:

Tagi: google duo | google

w sumie: 20
  • 0

    1.  2016-08-19 14:19:16

    aplikacje do pobrania http://tlp.is/av7 oraz http://tlp.is/av8

  • 0

    2. ~NIck  2016-08-19 14:25:51  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    Jest jakaś istotna róźnica w porównaniu z opcją video, na aplikacji messenger?

  • -1

    3. ~duo moduło  2016-08-19 15:12:25  host: 192.195.106.50

    Nie weryfikuje numeru, więc nie działa.

  • -1

    4. ~krzysp  2016-08-19 15:30:09  host: user-94-254-177-83.play-internet.pl

    Przecież w Google Hangouts rozmowy głosowe i wideo są już od dawna. Co nowego jest w Google Duo? Pozdrawiam

  • 1

    5. ~Nick  2016-08-19 15:36:55  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    Za co dostałem minus przy swoim pytaniu?

  • 0

    6. ~me  2016-08-19 16:52:35  host: jedenzero4-dwa0cztery.echostar.pl

    Duo zabiera - ZBIERA :-)

  • 0

    7.  2016-08-19 16:53:55

    @6, me - dziękuję, poprawione.

  • -2

    8. ~  2016-08-19 17:09:26  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    @4, też jestem ciekaw po co dublowanie aplikacji?
    @5, tutaj dostajesz minusa za to, że cokolwiek piszesz.

  • 0

    9.  2016-08-19 17:11:45

    @krzysp - Hangouts się nie przyjął na tyle, na ile Google sobie wymarzył. To drugie podejście. Uproszczenie interfejsu, kilka bajerów jak wideo z dzwoniącym jeszcze przed odebraniem połączenia itd.

  • -1

    10.  2016-08-19 17:22:47

    Dla mnie Viber rządzi:)

  • -2

    11. ~pimpek  2016-08-19 18:38:41  host: public-gprs364389.centertel.pl

    Tylko Skype

  • -1

    12. ~tomek  2016-08-19 20:42:22  host: enb42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 dokładnie - Viber jest najlepszy

  • 0

    13. ~Mac  2016-08-19 21:53:43  host: static-84-9-23-78.vodafonexdsl.co.uk

    Masakra dla operatorów telko... ale cóż sami sobie winni. Np. na linii Polska - EU stawka za min. wychodzącego to 2zł. W roamingu koszty kilkadziesiat razy mniejsze niz stawki międzynardowe...

  • 0

    14.  2016-08-20 00:37:57

    Czemu nie - pytanie jak będzie to wyglądało/brzmiało (dosłownie - jaka przepustowość, kodeki, przez jakie trasy będą szły pakiety i z jakimi lagami etc.). Generalnie jak to na reklamie, wygląda obiecująco.

  • 0

    15.  2016-08-20 00:39:51

    To od razu może Was podpytam - jeśli priorytetem jest właśnie jakość (dla obrazu - jak najwyższa rozdziałka, fpsy, przepustowość, przy jak najmniejszej kompresji, dla dźwięku analogicznie) - to co byście polecili? Viber? Coś innego?

  • 1

    16. ~  2016-08-20 07:34:35  host: n15-04-06.opera-mini.net

    @15, spotkanie na żywo

  • 0

    17.  2016-08-20 14:19:44

    @up: oczywiście, a jeśli mówimy o online?

  • 1

    18.  2016-08-21 16:44:48

    @15 facetime

  • 0

    19.  2016-08-22 10:34:20

    Nawet nie złe, tym bardziej, że Skaypa nie lubie.

  • 0

    20. ~ja też  2016-08-22 16:10:57  host: user-94-254-163-168.play-internet.pl

    skap mi się muli a ten duo mię dość ze łatwo i szybko się zainstalował to i działa znakomicie oraz sam poddawał z na jomych. Niestety, lamerzy bez kamerki przedniej został li w tyle.

Dodaj swoją opinię