Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duża obniżka ceny Era G1

Duża obniżka ceny Era G1

WitekT 17 Czerwca 2009 17:16

0 0

htc t mobile g1Od 18. czerwca bardzo mocno tanieje Era G1. W najtańszej i najkrótszej opcji aż o 200 zł - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Ceny abonamentów i wielkość wliczonych minut oraz SMS-ów się nie zmienia. Od 18. czerwca oferta cenowa będzie wyglądać następująco:

Ceny abonamentów
Abonament Era G1 85 zł 145 zł
Wliczone minuty do wszystkich sieci/SMS-y 120/360 280/840
Koszt minuty po wykorzystaniu pakietu 0,59 zł 0,49 zł
Koszt SMS-a po wykorzystaniu pakietu 0,20 zł 0,20 zł
Paczka danych 500 MB 500 MB
Cena telefonu
24 miesiące 49 zł 1 zł
36 miesięcy 1 zł 1 zł





To już druga, podobnej skali obniżka od momentu wprowadzenia telefonu do oferty 23. lutego. Poprzednio telefon potaniał 5. maja.

Zobacz:
dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28. ~lordi  2009-06-17 22:33:42  host: netpanel-87-246-195-196.umcs.akademiki.lublin.pl

    do 27 można już MMS wysyłać i nagrywać filmiki ? ;)

  • 0

    29. ~m  2009-06-18 00:02:12  host: s32.zabrze.net.pl

    Panie thonka. 1.Operatorzy nie żądają dokumentu o zarobkach tylko poświadczenia o zatrudnieniu. 2.Posiadając dowód osobisty i ważną legitymacje studencką (osoba do 26 r.ż.) nie jest potrzebna jest jakakolwiek kaucja 3.kaucja rzeczywiście występuje jeśli nie posiada sie tzw dokumentu wiarygodności płatniczej i podpisuje umowę z telefonem 3. G1 i Iphone są dwoma wyjątkami w obecnej ofercie przy, których decydując sie na wysoką taryfę z telefonem np za 1 zł, konieczne jest wpłacenie kaucji lub okazanie ważnej karty kredytowej (poza standardowym dowodem i dokumentem wiarygodnosci płatniczej. tyle w temacie.

  • 0

    30.  2009-06-18 00:29:48

    a ktoz mogl obwiescic swiatu telepolis, ze iP OS 3.0 sie pojawil, jak nie wielki obronca tego sprzetu robbo2k... pisali o tym 2-3 razy i pewnie napisza jutro.

  • 0

    31.  2009-06-18 00:32:32

    @29 ad1. a co jest na poswiadczeniu o zatrudnieniu jak nie nasze zarobki i stanowisko oprocz naszych danych osobowych? ad2. tak sobie wmawiaj - nieraz widzialem odmowe takiej umowy. ad3. co to za wysoka taryfa 85zl? aktualnie na koncie abonenckim mam taryfy za 200zl i nikt odemnie takiego zabezpieczenia nie wymagal...

  • 0

    32. ~m  2009-06-18 00:48:07  host: s32.zabrze.net.pl

    Panie thonka, 1. Poswiadczenie o zatrudnieniu może oczywiscie zawierac informacje o wysokosci zarobków ale tego operatorzy nie wymagaja. Wystarczy zerknac na gotowe formularze ery lub play. W zadnym z nich nie ma pola do wpisania zarobków. 2. Wmawiac mozesz tylko sam sobie. Operator moze zażądać kaucji weryfikacyjnej w przypadku podejrzeń o nadużycie (fraud). W takim przypadku klient najczesciej sam rezygnuje. 3. To ze samemu masz taryfe 200 zł nie oznacza ze maja wiekszosc abonantów. Najczesciej srednia placonych rachunków oscyluje w granicach 50 zł. 4. Od klienta, który jest juz abonentem danej sieci może nie być wymagana kaucja.

  • 0

    33. ~deni  2009-06-18 08:04:45  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    eh ,wreszcie jakis normalny ruch ze strony ery, poprzednia obnizka byla nie tak dawno, nic dziwnego skoro sprzet nie zrobil az takiej furory jak zakladano, a ceny na allegro dosc szybko spadly

  • 0

    34. ~deni  2009-06-18 08:05:58  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    pytanie,kto teraz wezmie umowe na 36miesiecy ?

  • 0

    35. ~robbo2k  2009-06-18 09:29:21  host: w3cache.tktelekom.pl

    Na allegro kolo 1000zł to jakas kosmiczna cena ale obecna oferta ery wyglada ok. Czy da sie uzywac go np w Plusie ?

  • 0

    36. ~ant  2009-06-18 10:00:24  host: public-gprs25607.centertel.pl

    bardzo dobra oferta. liczenie ceny minuty nie ma sensu, bo przecież jest 500MB wliczone. taki orange ma nie dawać pakietów transmisji...cena telefonu super, era mile zaskoczyła

  • 0

    37. ~Mike  2009-06-18 10:42:50  host: host-5.intercon.pl

    Kończy mi się umowa i dzwoniłem do Ery bo chcę podpisać aneks do umowy z taryfą Era G1 85. Szczęka mi opadła, bowiem ta promocja przeznaczona jest tylko dla nowych abonentów! Nie można skorzystać z tej promocji przy przedłużaniu umowy. To co, mam rezygnować z usług Ery, przenosić numer do pre paida innej sieci i potem z powrotem do Ery by skorzystać z tej promocji? TO JAKIŚ ABSURD !

  • 0

    38. ~sade  2009-06-18 13:27:16  host: dpi21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Faktycznie era zaskoczyła, że aż miło. Pakietami danych zostawiła w tyle Orange, cena tela lepsza niż mogłem się spodziewać. @Mike myśle, że na Twoim miejscu gra jest warta świeczki nawet z przenoszeniem numeru do prepaida. Nie wiem czy wszyscy pamiętają, ale ceny zwłaszcza takich słuchawek miały wzrosnąć

  • 0

    39.  2009-06-18 17:31:17

    Dość niespodziewane posunięcie... Aż miło się patrzy na tę nową ofertę.

  • 0

    40. ~deni  2009-06-18 19:04:19  host: chaos.tpnet.pl

    37: Mike tak jest :D tez sie wkurw*** bo chcialem g1 i myslalem ze jeszcze mi zejda z tej ceny bo jestem stalym abonentem,ale niestety mozesz zobacz zakladke dla stalych klientow i tam poszukac czego chcesz :) i na tym forum w dziale przedluzenie umowy ery zobaczysz ile jeszcze wiecej mozesz wycisnac :) ja mam obecnie 170min i 500mb za 60zl przez 1 rok i 80zl przez 2 rok ,w miare fajnie, do tego c702 za 50zl ;]

  • 0

    41. ~EMILIA185  2009-06-18 23:10:58  host: dynamic-78-8-22-126.ssp.dialog.net.pl

    thonka kaucja jest wymagana tylko w przypadku nowych klientów, można ją obejśc jeśli posiada sie karte kredytowa.

  • 0

    42. ~  2009-06-19 06:06:14  host: f142-053.opera-mini.net

    Mam G1 Android to po iphonie najlepszy OS komorkowy. Przy okazji w erze sa z softem 1.1 aktualizuja sie po wlaczeniu w 10minut ale jak jest stary system mozna roota se zrobic. Tak czy siak warto. Dowod i KK zalatwila temat od reki

  • 0

    43. ~  2009-06-20 20:14:00  host: chello089079141143.chello.pl

    KK?

  • 0

    44. ~z  2009-06-21 19:52:11  host: 77-254-13-221.adsl.inetia.pl

    Karta Kredytowa = KK

  • 0

    45. ~anDy  2009-07-03 01:43:28  host: afbz107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kaucja jest zwracana po pół rocznym regularnym opłacaniu abonamentu. Jest to zabezpieczenie dla nowych klientów. Jeśli spłacasz regularnie - po pół roku pieniądze zwracają... Za pól roku prawie 5stówek może się przydać zainwestowane w moim zdaniem bardzo solidny tel i ofertą ERY nie do przebicia puki co.... Moze i będzie nowy HTC dlatego stawki lecą w dół ale szybko takiej promocji nie będzie i to tak funkcjonalnego i solidnego tela. Mozna się przyczepić do kilku drobiazgów ale szkoda czasu na takie drobiazgi :D Pozdrawiam zadowolonych użytkowników :)

  • 0

    46. ~LUK 357  2009-07-28 11:43:19  host: bq74.internetdsl.tpnet.pl

    Nie znam się zbytnion na takich telefonach w związku z tym mam pytanko: wiecie może w jaki sposób wykorzystuje się te 500 mb (czy to dużo ?) ? czy są one odliczane przy każdym użyciu telefonu czy tylko przy łaczeniu się z netem ? Wydaje mi się, że w folderze ERY widziałem informację, że G1 przez cały czas jest on-line tzn. że cały czas "schodzi" z 500 mega. Z góry dziękuję za informację !

  • 0

    47. ~piszczyk^3  2009-08-18 08:16:55  host: net-1-33.tpn.ceron.pl

    Zdecydowanie odradzam zakup. http://twitter.com/jbqueru/status/3314442822

Dodaj swoją opinię