Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Duża dynamika wzrostu użytkowników dostepu szerokopasmowego w Holandii

Duża dynamika wzrostu użytkowników dostepu szerokopasmowego w Holandii

WitekT 17 Września 2004 13:41

0 0

Liczba użytkowników szerokopasmowego dostępu do Internetu w Holandii wzrosła o 77% w ciągu roku. Pod koniec czerwca tego roku liczba wynosiła ponad 2,5 mln.

Wanadoo ogłosiło, że ma 401 tysięcy użytkowników, z czego 200 tysięcy korzysta z technologii ADLS, a reszta korzysta z transmisji poprzez sieć telewizji kablowej. UGC Europe z usługą Chello ma prawie 366 tysięcy abonentów podłączonych do swojej infrastruktury telewizji kablowej. Planet Internet jest największym dostawcą usług w technologii ADSL, posiadającym 341 tysięcy użytkowników.
Telekomunikacja Polska w tym samym czasie miała 360 tysięcy użytkowników usług InternetDSL oraz Neostrada.

Źródło tekstu: PriMetrica, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet