Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dual SIM i nowe "ciasteczko" od LG wkrótce na rynku

Dual SIM i nowe "ciasteczko" od LG wkrótce na rynku

Q! 11 Lutego 2010 15:40

0 0

LG zaprezentował nowy telefon przeznaczony dla rynek masowy, który jednocześnie obsługiwać będzie dwie karty SIM - GX200. Na rynek trafi też odświeżona wersja ciasteczka - GS500.

lg gx200 LG GX200 to czterozakresowy telefon w jednolitej obudowie, który posiadać będzie ekran o przekątnej 2 cali i rozdzielczości QCIF (176 x 144 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny ma pozwolić na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 1,3 Mpix oraz nagrywanie materiałów wideo w jakości VGA (640 x 480 pikseli).

Pamięć wewnętrzna posiadać będzie pojemność 80 MB i będzie można ją rozszerzyć za pomocą kart microSD. Na pokładzie nie zabraknie również obsługi interfejsu Bluetooth, środowiska Java MIDP 2.0, radia FM z możliwością nagrywania audycji oraz gniazda JACK 3,5 mm. Jego cena wynosić będzie około 95 euro.




lg gs500 Już w połowie marca na rynek trafi również odświeżona wersja ciasteczka, czyli modelu KP500 Cookie. GS500, zwany także Cookie Plus posiadać będzie dodatkowo możliwość transmisji danych w technologii 3G oraz HSDPA. Również jego interfejs zostanie poddany modyfikacjom - pulpit obsłuży do 40 widżetów jednocześnie, pojawią się aplikacje społecznościowe, a np. MMS-y będzie można wysyłać w postaci graficznej notatki naszkicowanej na ekranie dotykowym telefonu.

Na pokładzie nie zabrakło aparatu fotograficznego 3 Mpix, odtwarzacza filmów MPEG4, odtwarzacza MP3 i radia FM. Korzystanie z telefonu uprzyjemni szereg intensywnie kolorowych tematów.

Źródło tekstu: LG, gsmdome, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~r  2010-02-11 15:58:13  host: 109.243.155.74

    #4: trafiłeś w sedno :)

  • 0

    7. ~  2010-02-11 16:03:59  host: dcp52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W specyfikacji - UMTS(Polski) brak, UMTS 1900 brak, WiFi brak; Java jest

  • 0

    8. ~  2010-02-11 16:05:44  host: dcp52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Firma LG przedstawiła budżetowy telefon dualSIM, GX200. Oprócz jednoczesnej obsługi dwóch kart SIM, model ten ma nam do zaoferowania radio FM, 1,3-megapikselowy fotoaparat oraz przeglądarkę WAP. Ma także bluetooth 2.0 oraz pokaźną baterię o pojemności 1500 mAh – informuje Mobile Internet.pl Co ciekawe, pomimo niskiej ceny, w modelu tym występuje WiFi… Poza wymienionymi elementami, mamy do czynienia z klasyczną do bólu konstrukcją. Prosta forma, brak udziwnień, a wszystko okraszone ceną na poziomie 200 dolarów. Osoby biegnące do sklepów musimy jednak uprzedzić, że model ten przeznaczono na rynek rosyjski i chiński. Żródło info i foto: Mobile Internet.pl

  • 0

    9.  2010-02-11 16:26:41

    telefon przeznaczony dla rynek masowy - co to znaczyć?

  • 0

    10.  2010-02-11 16:40:22

    r - http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1467-czyli samsung d980 duos , chyba , że mówisz o telefonie z tej samej półki co LG - w tej sytuacji trudno o cos lepszego

  • 0

    11. ~r  2010-02-11 16:54:10  host: 109.243.155.74

    #10: ale jakie on ma lepsze parametry? Chodzi o aparat foto? No rzeczywiście, bajer że hoho :)

  • 0

    12. ~  2010-02-11 18:39:14  host: apn-95-40-117-4.dynamic.gprs.plus.pl

    9: to taki telefon, który ma atrakcyjną cenę, posiada pożądane przez największą grupę docelową funkcje oraz będzie dostępny u większości (jak nie u wszystkich) operatorów. Tym samym będzie tak popularny jak Cookie, Avila itd..

  • 0

    13. ~  2010-02-11 18:40:30  host: apn-95-40-117-4.dynamic.gprs.plus.pl

    11: LG będzie tańszy :)

  • 0

    14. ~  2010-02-11 18:42:04  host: apn-95-40-117-4.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawi mnie, czy ten cały Cookie Plus będzie miał poprawiony dotyk i przede wszystkim wskaźnik baterii (który to w Cookie jest bezużyteczny, bo jak zrobią się 2/3 kreski to trzeba lecieć po ładowarę...

  • 0

    15. ~  2010-02-12 01:01:47  host: v09-08.opera-mini.net

    Jakoś nie ufam takim firmom jak LG czy Motorola. Wolę Nokie Sony Ericssona Samsunga i Siemensa. Czekam na pierwsze telefony na 2 karty od tych firm. Wymogi- aparat 3mpix, gps, wifi, bluetooth, java, video call, ekran >2 cale, trwala bateria, mp3, radio, moduł dvb-h. Tyle wystarczy. Roman M.

  • 0

    16.  2010-02-12 11:06:20

    11 - zlituj się , aparatem to ten samsung sprząta LG... Rozdziałka wyświetlacza , więcej kolorów (chyba).LG to jest budżetówka , samsung zapewne telefon bardziej rozbudowany.

  • 0

    17. ~cywil23  2010-02-12 12:51:39  host: apn-95-41-124-47.dynamic.gprs.plus.pl

    chcesz lepszy dual-sim :acer dx900

  • 0

    18. ~mordka  2010-02-12 15:05:19  host: srv9.hosting24.com

    to co? ... Cookie Plus leci w kolejne 10mln sprzedanych egzemplarzy ;)

  • 0

    19. ~wroc  2010-02-13 20:39:10  host: 109.243.236.117

    Dlaczego nikt (chyba) nie robi Dual-Sim z 3G?

  • 0

    20. ~jana  2010-02-13 22:10:06  host: 87-88-n2.aster.pl

    Jest mocno ulepszony w stosunku do swojego poprzednika co wróży mu duży sukces, fajnie by tez było gdyby na polski rynek trafił w kilku wersja kolorystycznych a nie tak jak było w przypadku Cookie tylko bodajże w 3 kolorach.

  • 0

    21. ~  2010-02-15 07:48:29  host: chello084010147231.chello.pl

    @15: to po co czekasz na dual-sim'a od Samsunga jak od lat ma... @r - chcesz lepszy? Zeby daleko i drogo nie szukac to Samsung C6112. Lepszy chociazby o Bluetooth 2.1 nie 2.0. W ogole ostatnio wyglada ze LG robi kalke z Samsunga. Tutaj to konkretnie z modelu C5212.

  • 0

    22. ~nozdrza  2010-02-21 14:32:45  host: proxy-out.uni-potsdam.de

    Zwykłego Cookie z pewnych względów nie kupiłem, ale może na tego Cookie Plus się pokuszę

  • 0

    23. ~gromek  2010-02-22 17:41:19  host: 87-88-n2.aster.pl

    Nie będziesz jedyny bo kilka dni po "premierze" LG GD510 kupiło juz milion osób

  • 0