Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DT twierdzi, że jest wyłącznym właścicielem PTC

DT twierdzi, że jest wyłącznym właścicielem PTC

WitekT 21 Czerwca 2005 13:27

0 0
Deutsche Telekom nie widzi możliwości kontynuowania rozmów z Vivendi, skoro ta firma wszczęła przeciw DT postępowanie sądowe i domaga się odszkodowania przed sądem w Paryżu - powiedział Hans Ehnert, rzecznik prasowy Deutsche Telekom.

Deutsche Telekom, wbrew twierdzeniom Vivendi, nie jest zainteresowana bankructwem Elektrimu. Zdaniem przedstawicieli DT udziały, jakie posiadała ET w Polskiej Telefonii Cyfrowej, zostały rewindykowane przez Elektrim. Następnie DT zrealizowała w odniesieniu do tych udziałów opcję zakupu i jest teraz ich właścicielem.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~zofia  2005-06-21 18:01:00  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

  Masło maślane...
  A w ogóle chcieli rozmawiać?

 • 0

  2. ~xxx  2005-06-21 18:07:00  host: dzx23.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Ciekawe: firma DT - niemiecka kłóci się z Vivendi - francuska o PTC - firmę niepolską ale będącą i działającą na terenie polski. Buraczany to kraj.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-194-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet