Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DT stanął na drodze Elektrimowi

DT stanął na drodze Elektrimowi

WitekT 4 Lutego 2005 09:53

0 0

Przedstawiciele Deutsche Telekom w radzie nadzorczej PTC nie wzięli udziału w głosowaniu nad złożoną w czwartek przez Elektrim Telekomunikacja propozycją rozwiazania konfliktu w PTC, tym samym blokując decyzje w tej sprawie.

Każda transakcja dotycząca udziałów w PTC wymaga jednomyślnej zgody dziewięcioosobowej rady nadzorczej tej spółki, w której DT ma czterech swoich przedstawicieli.
Deutsche Telekom miał zachować przy każdej z proponowanych przez ET transakcji prawo pierwokupu po cenie rynkowej.

Fakt, ze przedstawiciele DT nie głsowali nad naszą propozycją w połączeniu z dosyć krótkim czasem, jaki został wyznaczony Elektrimowi na to, żeby się dostosował do orzeczenia arbitrażowego, w sposób wyraźny pokazuje, że DT robi wszystko żeby nie dopuścić do tego, żeby Elektrim był w stanie się do tego wyroku dostosować. My ze swej strony będziemy podejmować wszelkie działania, także przeciwko DT i jego przedstawicielom w radzie nadzorczej PTC, żeby chronić naszą inwestycję w PTC i nasz statut jako udziałowca PTC - powiedział dyrektor działu prawnego ET Andrzej Krawczyk.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet