Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DT stanął na drodze Elektrimowi

DT stanął na drodze Elektrimowi

WitekT 4 Lutego 2005 09:53

0 0
Przedstawiciele Deutsche Telekom w radzie nadzorczej PTC nie wzięli udziału w głosowaniu nad złożoną w czwartek przez Elektrim Telekomunikacja propozycją rozwiazania konfliktu w PTC, tym samym blokując decyzje w tej sprawie.Każda transakcja dotycząca udziałów w PTC wymaga jednomyślnej zgody dziewięcioosobowej rady nadzorczej tej spółki, w której DT ma czterech swoich przedstawicieli.

Deutsche Telekom miał zachować przy każdej z proponowanych przez ET transakcji prawo pierwokupu po cenie rynkowej.

Fakt, ze przedstawiciele DT nie głsowali nad naszą propozycją w połączeniu z dosyć krótkim czasem, jaki został wyznaczony Elektrimowi na to, żeby się dostosował do orzeczenia arbitrażowego, w sposób wyraźny pokazuje, że DT robi wszystko żeby nie dopuścić do tego, żeby Elektrim był w stanie się do tego wyroku dostosować. My ze swej strony będziemy podejmować wszelkie działania, także przeciwko DT i jego przedstawicielom w radzie nadzorczej PTC, żeby chronić naszą inwestycję w PTC i nasz statut jako udziałowca PTC - powiedział dyrektor działu prawnego ET Andrzej Krawczyk.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-229-220.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet